Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 041
  • 812
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 6 798
Нали е на 2-ри? Т.е 1-ви срещу 2-ри? Не тази вечер, утре.

# 601
  • Мнения: 569
http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2011/06/02/

Желанията се пишат на Новолуние, когато луната вече е в фазата Новолуние. Както се вижда началото е две минути след полунощ на 02.06. На 1-ва страница има препратка към КАК ДА ПИШЕМ ЖЕЛАНИЯ ПО ВРЕМЕ НА НОВОЛУНИЕ И ПО ВРЕМЕТО НА НАЙ-МОЩНИЯ ПЕРИОД по Жан Спилър  ........
...................НАПИШЕТЕ  Вашия списък с желания до 8 ЧАСА СЛЕД ЗАПОЧВАНЕ на НОВОЛУНИЕТО - ТОВА Е НАЙ-СИЛНИЯТ ПЕРИОД  /но може и до 48 часа след началото на Новолунието/

# 602
  • Бургас
  • Мнения: 675
Искам да благодаря на КЛОНКА и тук. Благодаря! Hug

# 603
  • Мнения: 1 422
Честит първи юни!

# 604
  • Мнения: 240
Рози и рози Благодаря! Hug

# 605
  • Universe
  • Мнения: 1 556



Момичета готови ли сте за големи желания ?  ;D
На 1 срещу 2(вечерта) юни небето в 12.00 до 12.01 се отваря . И Господ изпълнява желания .На 2 юни започва новолуние .И на 2 юни е и Възнесение Господне (когато Исус отива на небето )– Спасовден . Така че подгответе си милион и 1 желания  Grinning

# 606
  • Мнения: 385
Честит празник и от мен!  Hug
Благодаря Лени, че напомни, тъкмо влизах да напиша, да си пожелаваме довечера Peace

# 607
  • Мнения: 65
Момичета, съжалявам че малко измествам темата, но искам съвет от вас. От десетина дена получавам световъртеж, най-вече сутрин при ставане и вечер при лягане. През останалото време пак се случва, но е доста по-слабо слабо, а сутрин направо губя равновесие. Ходих на невролог и се оказа, че имам стеснена артерия, а снощи ми се спука капиляр под окото /приличам на бита/. Опитах да си задам въпросите от " Болестта, като път", но не намирам смисъл - какво не мога да правя и т.н., търсих и от Л. Хей, но пак нищо.  Thinking  Просто не мога да си го обясня. Аз съм здрава, нямам оплаквания и изведнъж това. Моля ви за помощ  Praynig или съвет. Много разчитам на вас, може и на лични, ако желаете. Благодаря ви!
 Олекна ми, като ви споделих!!!!!!!!

за подобряване на кръвообращението - упражнения за дълбоко дишане - през лявата и дясната ноздра и след това по време - дълбоко вдишване през двете ноздри, задържане и мислено произнасяне колкото можеш повече пъти по време на задържането на формулата "Ще оздравея", плавно издишване, после си казваш така по същия начин със задържане "Ще се подобри положението ми"

# 608
  • Мнения: X
Честит празник на всички малки и големи! Аз никога не съм го празнувала този празник, но си обещах че колкото и голяма да стана ще го празнувам Laughing. Старите желания от предишното новолуние изхвърлят ли се или ъпдейтват на нов лист, а  стария в огъня ooooh! Пожелавам бързо и безаварийно сбъдване на всики желания и нека вселената бъде с вас.  bouquet  Animal Tropical Fish  261uu 1swing

# 609
  • Мнения: 3 416
Щом новолунието започва на 02.06 можем утре по няккое си време да напишем желания,аз поне така ще направя Peace

# 610
  • София
  • Мнения: 4 349
Честит празник на всички деца и на родителите, които още пазим детското в себе си!


                                           

А утре е време за нови желания!

# 611
  • Бургас
  • Мнения: 57
Благодаря ви. БОГ да е с вас.

# 612
  • Мнения: 385
Как можем да си помогнем ако сме прекалено чувствителни и раними? - Росица Вакърджиева

На първо място е необходимо се осъзнаем.
Осъзнайте, че макар прекалената чувствителност да изглежда като ваше определение, тя не е вашето Аз. Тя е само съвкупност от психични процеси, реакции, които следват  познат и утъпкан път. Вие сте много повече от тези процеси и можете да прокарате нови пътища на реакциите си. Осъзнайте, че реагирате като „под команда“ .

Признайте емоциите си и ги наблюдавайте.
Когато са ви казали нещо обидно и усещате буцата в гърлото, когато ви изпълва тъга или гняв заради нечие поведение, наблюдавайте чувствата си и реакциите си.

Да ги наблюдаваш означава първо да ги признаеш, защото не е достатъчно да си кажеш – „не ми пука“, а вътрешно да страдаш и да не можеш да намериш покой.  Признайте пред себе си – „да, аз изпитвам тъга, усещам гняв“ и наблюдавайте тези реакции и какво се случва в организма ви под тяхното влияние Наблюдавайте всичко това без да се потапяте в емоциите, а като страничен набюдател. Това ще ви даде възможност да разграничите реакцията от вашето Аз – Наблюдателят. Когато наблюдаваме реакциите и емоциите си, те губят силата си и постепенно утихват.

Както казва Екхарт Толе – нищо негативно не може да продължи да съществува пред светлината, която разпръсква съзнанието.

Не приемайте обидите и грубото отношение лично.
Когато някой се държи грубо, това е негов проблем. Може да е раздразнителен и гневен, защото самият той се страхува от нещо или се чувства несигурен. Възможно е  като унижава другите, подсъзнателно да се стреми да гради по този начин самочувствие. Може също така това да е обичайното му поведение. Вие не сте отговорни за нивото му на съзнание, за неговото възпитание или за настроението му. В много  случаи хората казват неща без да влагат  умисъл и идея си нямат, че вие дълго ще страдате от думите им.

Това не означава разбира се, че трябва да се оставите да ви тъпчат и че не бива да отговаряте нищо. Но можете да отговорите, без да сте водени от страх, гняв и чувство на обида и без да се оправдавате, защитавате или нападате.

Не приемайте това, който казват другите за истина. Обикновено се засягаме от това, което ние не приемаме в себе си и се опитваме да го скрием. Например ако имате комплекс, че сте пълни и ви кажат, че сте дебел, вие ще се засегнете, но ако се приемате такъв, какъвто сте и се чувствате добре в кожата си, това няма да ви притесни.

Помнете, че най-важно е какво вие мислите за себе си.

Осъзнайте, че изкривявате действителността. Променете модела си на мислене.
Дайте си сметка, че ситуациите сами по себе си не са лоши, така ги прави да изглеждат нашето съзнание и начина, по който ги интерпретирате.

За това може да ви помогне едно упражнение. Направете си  една таблица с три колонки.

В първата колонка напишете как се чувствате, какви мисли и чувства предизвиква във вас ситуацията  или отношението на някого.

Във втората колонка опишете ситуацията такава, каквато е, сякаш я гледате отстрани, без да и лепвате етикети и без да я оценявате. Просто я отбележете като факт.

Сега погледнете първата колонка и вижте как интерпретирате и преувеличавате ситуацията според своите  минали преживявания, заради свои комплекси, страхове. Вижте как деформирането на това, което е, предизвиква появата на ирационални мисли.

След това, в третата колонка напишете положителни  мисли и утвърждения, които да пренастроят нагласата и начина на приемане на ситуацията. Например:


Откажете се от анализа.
Престанете да анализирате и да мислите защо той е казал това или онова, защо постъпва така, защо вие сте изтърсили нещо, което не е трябвало и да превъртате до безкрай „филма“ в главата си, да си задавате безброй въпроси и да правите ситуацията да изглежда  като ужасен провал… Безсмислено е да се измъчвате дни наред заради нещо, което някой е казал и дори вече не си спомня за това, безсмислено е да се обвинявате задето не сте направили нещо, както „трябва“, да се питате защо на другия не му пука и т. н.

Кажете – „Ситуацията е такава, каквато е, всеки реагира според нивото на съзнанието си, всичко е наред.“

И просто продължете напред. Знам, че мислите ви ще се опитват да се връщат отново и отново към случая и пак да „разчовъркат раната“. Затова се съсредоточете изцяло в настоящия момент, заемете се с работата или хобито си и му отдайте цялото си внимание.

Не бива да губите нито миг в страдание заради  неща, които вече са станали.

Източник

# 613
  • Мнения: 77
Starlight' благодаря ти за статията,точно мислех върху ситуация свързана с тези неща и намерих отговорите Hug  bouquet

# 614
  • София
  • Мнения: 12 125
Сетих се, че за здравословни проблеми има една техника, която е прилагана от един френски лекар, но е била твърде проста, за да добие популарност. Но проста или не доказано работи. 3 пъти дневно поне по 20 пъти човек си повтаря "С всеки ден съм все по- добре във всяко отношение".

Честит празник на децата във вас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт