Електронни четци - ІІ

  • 47 940
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Записвам се в новата тема (благодаря, Тони   bouquet ) с въпрос: Някой знае ли дали мога да виждам реалните номера на страниците при Киндъл?

# 2
  • София
  • Мнения: 689
И аз се записвам, благодаря за темата!   bouquet

Колкото до страниците в киндъл - не се виждат като номер. Мисля, че работят по въпроса, но ще е приложимо само за книги купени от амазон. Сега показват само проценти. Преди ме дразнеше, сега не му обръщам внимание. Обяснението беше нещо от рода на: броят на страниците се променя в зависимост от формата, а процентът прочетено - не, затова слагат само процент. Преди имаше едни номера на секции, но сега ги махнаха - по-точно не се виждат докато четеш, за да не те разсейват. Аз съм ЗА! Simple Smile

М/у другото вчера гледах интервюто на основателя на Амазон, което е качено на киндъл секцията на сайта им. Много ми хареса мисленето му. Знам, че е търговец и звучи като такъв, но освен това вярвам и, че са на прав път. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 0
Това са безплатните игри за Kindle в момента!

Shuffled Row
Dots and Boxes
Jumble, 3 Free Puzzles
Blackjack
Every Word
Mine Sweeper
Number Slide
Video Poker

Някой от тях може би не могат да се свалят от Европа ! Моята регистрация е на американски адрес и се свалят всички без проблем. В руски форум видях, че си сменят регистрацията с адрес в САЩ или ползват американски проксита и така свалят !

Ще добавя че Kindle има и две вградени игри Minesweeper и Gomoku.
Minesweeper се включва посредством комбинацията - Alt+Shift+M
В Gomoku се влиза след като сте влезли в Minesweepеr-a чрез клавиш "G".

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 21:25 от Инчето_

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
Записвам се да следя, макар, че все още нямам четец  Cry

# 5
  • Мнения: 863
Я, не знаех,че има и игри за Киндъл,сега ще ми е още по-трудно да го пазя от детето:)

# 6
  • София
  • Мнения: 4
Да се запиша да следя темата и аз съм в процес на размисъл да си купя Киндъл   bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 571
Инче, изненада ме с тези игри, и аз не знаех, че има такива... Laughing
Мерси за темата Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 797
Извинявам се,ако повтарям въпрос,но не мога да из4ета цялата стара тема BlushМожете ли да ми кажете дали мога да си ка4вам word-овски файл на четеца от компютъра и да си го 4ета?

# 9
  • София
  • Мнения: 689
Не може. Аз пробвах с един .docx и не стана. Запази го като .txt или pdf и ще стане. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 1 210
Можеш да конвертираш от doc в mobi с някоя програма - аз ползвам Calibre.

# 11
  • Мнения: 571
Текстови файлове и PDF-и понякога не бъгват или не се четат добре, ако не точни размери (PDF визирам), аз ги изпращам на киндълската поща и ги получавам като моби  Peace

# 12
  • Мнения: 2 180
 Hug Благодаря за темата! Това с игрите и мен ме шашна и отивам да проверя дали е така.  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 3 797
Много ви благодаря за отговорите,сега остава да си харесам и четец Grinning

# 14
  • Мнения: 0
Много ви благодаря за отговорите,сега остава да си харесам и четец Grinning

Ako човек следи базарите за 2-ра употреба може и да си намери такъв на доста прилична цена. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт