SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 441
  • 727
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 630
Добро утро.
Ето още един клип от NashvilleCon



Какви са тез бради, какво е това чудо Laughing

# 421
  • Мнения: 3
Както знаете, аз недолюбвам брадясали периоди  Sad

            Джаред ще задмине Мишата по щуротии май  Joy  Ама и Джен как му уйдисва  Grinning

# 422
  • Мнения: 0
Май и двамата с Джен са на един акъл. Лудетини  Laughing

# 423
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
...Около половин час по-късно вратата на колибата рязко се отвори и Хербьорг влезе вътре, последвана от Бьорн. Той беше преметнал през врата си убит глиган. Изглеждаше така сякаш носи зайче, никак не личеше да му е тежко. Стовари го на масата, взе голям нож и започна да реже парчета месо.
- Какво е това? – смръщи се Сам.
- Вечерята – отвърна кратко Хербьорг. – Не се притеснявай, обезкървен е."


След около час от глигана не остана нищо освен костите. Почти целия беше изяден от Бьорн за огромно изумление на Сам и Дийн. Хербьорг не изглеждаше изненадана, явно беше свикнала със странностите около приятеля си. Но за момчетата това изглеждаше като свръхчовешки подвиг. Те знаеха, че Бьорн не е човек в истинския смисъл на думата, но въпреки това гледаха с ококорени очи как глиганското месо изчезва в устата му парче по парче.
След вечерята Бьорн отиде до леглото, хвана скъсаното одеяло и безцеремонно го захвърли на пода, заменяйки го с чисто.
- Du vil sove her – каза той на Хербьорг, посочвайки го. След това се обърна към Сам и Дийн с думите: - Вие може да спите в колата.
Дийн кимна, а Сам попита:
- А ти къде ще спиш? – Нещо силно загорча в устата му при мисълта, че Бьорн може да остане при Хербьорг.
- Аз няма да спя – отвърна Бьорн.
Тримата мъже излязоха навън оставяйки Хербьорг сама в колибата. Дийн отпусна облегалката си назад и бързо заспа. Не се чувстваше неудобно, не за първи път му се налагаше да спи в кола. До него Сам дълго се взира през прозореца в Бьорн, който сновеше около колибата и правеше някакви неща, които заради мрака не се виждаха добре. Сам напрегнато очакваше, че всеки момент той ще влезе при Хербьорг, но това  не се случи. След около час Бьорн изчезна някъде в гората.
На сутринта след бърза закуска Хербьорг каза на Дийн да остане с Бьорн и да му помогне за някакви камъни, взе малка плетена кошница и повика Сам със себе си. Той тръгна след нея без да знае къде отиват.
Сутрешната гора беше прекрасна. Росата още не се беше вдигнала и блестеше от тревата. Из дърветата пееха птици, слънчеви лъчи надничаха от клоните, всичко беше зелено и свежо. Двамата вървяха около половин час без да разговарят, но по някое време Сам не издържа и попита:
- Гаджето ти няма ли да ревнува, че си с мен?
Хербьорг се спря и го погледна изненадано.
- Гаджето ми?!
- Бьорн.
- Нали вече ти казах, че той ми е само приятел? Защо ме питаш такива неща?
Сам подпъхна смутено ръце в задните си джобове.
- Просто ми се стори, че отношенията ви не са само приятелски...
Хербьорг пристъпи към него, почти залепяйки се за гърдите му и тихо каза:
- Приятелски са. Но ти защо се притесняваш, че може да ревнува?  
Сините й очи се взряха в неговите. Близостта й го накара почти за изгуби почва под краката си. Извиквайки на помощ цялата си воля той отстъпи крачка назад.
- Не се притеснявам. – След това побърза да смени темата: - Къде отиваме?
- Трябва да събера едни билки. Растат малко по-нататък в гората. Берат се сутрин, защото на обяд вече са увехнали. Цъфтят само няколко часа. После ще ми помогнеш да набера дървесни гъби....
Намериха билките и накъсаха малък букет от тях. Стебълцата изглеждаха толкова фини и крехки, почти прозрачни. Бяха бледозелени, тънички и с малки продълговати листенца. В горната си част имаха по едно мъничко небесносиньо цветче.
Гъбите растяха по кората на едно високо и тънко дърво, но бяха високо над земята.
- Искаш да се покатеря ли? – попита Сам, гледайки нагоре и преценявайки как точно да се качи.
- Не – отвърна Хербьорг, - дървото е много чупливо, ако се качиш няма да издържи и ще се прекърши. После никога повече няма да порасте отново. Тези дървета са рядкост, трябва да ги пазим.
- Как тогава ще се доберем до гъбите? – почеса се по ухото той.
Тя остави кошницата на земята, приближи се до него и обви ръце около врата му.
- Повдигни ме.
Сам преглътна и я хвана през кръста, вдигайки я нагоре. Стори му се много лека. Докато тя се протягаше да откъсне гъбите ризата й се измъкна от полата и се вдигна. Голото й коремче се разкри точно пред очите на Сам. Той затаи дъх, борейки се с всички сили с желанието да я целуне точно там. Стори му се, че в главата му звънтят стотици камбани. Опита се да отклони поглед, но очите му сами се върнаха към Хербьорг. Стори му се, че брането на проклетите гъби отнема часове.
След малко, когато тя му каза, че е готова, той внимателно я спусна на земята. Тялото й се отри в неговото и накрая лицето й се озова на сантиметри от неговото.
- Благодаря – почти прошепна тя.
- За нищо – отвърна той едва удържайки се да не целуне полуотворените й устни.
Когато двамата се върнаха при колибата видяха, че Дийн и Бьорн са направили неголямо заграждение от сиви камъни, върху които бяха изписали с черна боя руни. В заграждението бяха поставили клонки, към които Хербьорг добави набраните билки и гъбите.
- В този каменен кръг ще се появи Локи, когато го призовем – обясни тя. – Ако го притиснем както трябва ще ни каже кой може да е откраднал копието или поне кой стои в дъното на кражбата. Тази нощ ще е много важна.
Когато денят отмина и се стъмни Бьорн запали малък огън в близост до каменния кръг. Пълната луна светеше силно от небето, окъпвайки смълчаната гора в сребърната си светлина. Из тревата пееха щурци.
 

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 12:02 от Зимна роза

# 424
  • Мнения: 1 775
Salt and Burn, дай жокерче от кой сезон е епизода поне, от втори ли е? Praynig Много ме човъркат отвътре нерешени загадки.

# 425
  • Мнения: 6 388
Eх, Самиии, Сами Heart Eyes .
Розе, ще му се получи, рано или късно Rolling Eyes , нали?
PS. Стихчетата-награди също ги събирам Peace   bouquet .

# 426
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Импалка, хубавите работи бавно стават  Wink

# 427
  • Мнения: 6 388
Съгласна, но за мен и "едно бързо" е много хубаво, желано и съвсем не за пренебрегване.
Много ми харесва как се развива тази линия от епизода: бавно, сладко, "измъчващо" и после БУМ! Концептуално и философски пИрфектно.
PS. Да си кажа отсега - за Бьорн-Обеликс избрах все пак тази снимка - едва ли би се шматкал по банан и очила или пък чупил манененски стойки. Харесаха ми всички останали снимки и ще си ги запазя за тайно Ох! и Ах!, но тази ми се стори най-подходяща за целта.

 ooooh! Бях го написала "Обелиск"?! hahaha hahaha hahaha

# 428
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Аз си го представям може би така (като най-предния):


или

# 429
  • Мнения: 630
Е, това ако не са онези, чието име не мога да произнеса Joy

Този Сам какъв пък самоконтрол, тц-тц-тц, чак да му се прииска на човек да го изкушава Wink

# 430
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Е, това ако не са онези, чието име не мога да произнеса Joy

Borknagar са.

Този Сам какъв пък самоконтрол, тц-тц-тц, чак да му се прииска на човек да го изкушава Wink

Нали още е малко ядосан заради това, че тя поотрови малко Дийн, та затова.

# 431
  • Мнения: 0
Втори сезон е...

# 432
  • Мнения: 292

2x22 без бой си признавам, че си помогнах  Embarassed

# 433
  • Мнения: 0
Да, от 22 епизод е.  Wink

# 434
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
От кога дебна да видя това ли е верният отговор!

Бичито, заповядай наградката:

Бичито днес е на стадиона
нагласена кат кокона,
с токчета и с маникюри
и с прическа на масури,
с къса рокля на цветенца
и с начервени устенца.
Тренера я гледа влажно
и я пита важно-важно:
- Ти защо си тука днеска
с маникюри и прическа?
- Идвам малко да потичам,
спорта много аз обичам.
Тренера повдига вежда
и краката й оглежда.
- Спортни дадености имаш.
Там сега завоя взимаш
и отиваш в мойта стая.
Няма дълго да се мая,
аз при теб ще дойда скоро
и без никаква умора
знай, ще има на дивана
тренировки до зарана...

Общи условия

Активация на акаунт