SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 460
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3
 Joy    Не е добре да се надруса с шикер все пак. Галче, досега търсих маркуч за студен душ с подходящото *фи* да го насоча към Пазарджик  Mr. Green  Не се справих добре.

# 406
  • Мнения: 6 390
Галче, досега търсих маркуч за студен душ с подходящото *фи* да го насоча към Пазарджик  Mr. Green  Не се справих добре.

Лили,
Ще ти подскажа: към такива с диаметър под 8 см. въобще не поглеждай Mr. Green - и тя няма Joy .

# 407
  • Мнения: 3
Да не предизвикам някое бедствие все пак  Mr. Green  и да разхлъзгам квартала дори  Shocked

# 408
  • Мнения: 6 390
Ох, излизам да обиколя 10 пъти къщата, за да се успокоя, и ще ти отговоря.

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 09:46 от Impala

# 409
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
 Joy Joy Joy
Моля те, отговори и сега, да не отговарям аз  Joy

# 410
  • Мнения: 6 390
Такаааммм, ето го лелеяният маркуч:

За дължината и диаметъра гарантирам лично, с всичките си сантиметри и килограми, а при така подготвения квартал, изключвам всякаква възможност за засечки - всичко ще мине глааадко и докрай.

Edit: Ще се редактирам, за да не пускам пореден пост.
Чудесно интервю в неформална обстановка с Дженсън. Прекрасен и интелигентен млад мъж - мисля да му се дам накрая Whistling .

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 00:51 от Impala

# 411
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
И понеже мокър от хлъзгаво не се бои, вместо очакваното разхлаждане вероятно ще наблюдаваме прегряване. Май си изчерпих лимита за глупости.  Rolling Eyes Утре пак  Mr. Green Лека от мен  Hug Лягам си със Сам от 5-ти сезон  Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 292
Хахахахаха  Joy Joy Joy Ще ме умотирееееее, маркучи, райбериииии , ...... Оооооо, Гале и ти с тоя поздрав (благодаря ти   bouquet) ... студен душ не си повтарях (или поне не на глас), ама си взех ветрилце да си духам.
А пък и вие сте изписали света.
Розе, наградите ти са повече от перфектни.

П.П. Относно загадката ми прилича на първи сезон Route 666 (ама най вероятно жестоко се бъркам  Mr. Green)

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 01:02 от bichito

# 413
  • Мнения: 0
Леле, какви са тия маркучи тука, опасно горещо е ставало снощи...

Загадката наистина ли ви затрудни толкова?

# 414
  • Мнения: 3
  "О, имали сме сложна ситуация снощи?! Галина, надявам се да сте добре! Говоря в мн.число, имайки предвид и квартала"  Joy

Ами, Солти, мен ме затруднва  Grinning  Напомня ми някак за серията за жената дух на шосето и другия дух, който ежегодно я убива. Но едва ли е това.   И добро утро  Hug

# 415
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile Кафенце за разсънване с пожелание за хубав и успешен ден Simple Smile


И малко снимки от Джаред. Туитнал ги е преди 5-6 часа. Ама колко е хубаво, че вече си го имаме в Туитър-а  Flutter
  Laughing

# 416
  • Мнения: 292
Добро утро,
Амарис мерси за кафенцето, аз си взимам това с тутурудата (както казва щерката) и забягвам.
Като гледам Джаред как е яхнал жена си .... горката тя. Не го ли дожаля да скочи така с всичките си кила върху това кльощавото??????
Солти, ама как знаеш да си избираш подписи .... точно този Сам, ме кара да ми омекват коленцата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ... и дай жокерче  Praynig

Лека седмица момичета   bouquet

# 417
  • Мнения: 6 390
Добро утро Hug и от мен.
Oх, коленатааа smile3544 ! Оставя ми да видя педя и половина по-нагоре и мога да умра щастлива.
Amaris,   bouquet


Галче? Окото?... Изчезвам ku-ku !

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 09:58 от Impala

# 418
  • Мнения: 0
Като гледам Джаред как е яхнал жена си .... горката тя. Не го ли дожаля да скочи така с всичките си кила върху това кльощавото??????
hahaha Бая зор ще да е видяла милата. И каквато е дребничка  Mr. Green

Ето още малко снимки от него
"My ice cream fell out of the cone... Still didn't stop me..."  Laughing

# 419
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
 Joy Joy Joy
Леле Джен каква халба е взела.... Главата й може да влезе вътре  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт