Шедьоврите на нашите деца.....

  • 5 956
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 536
Нека тук да покажем рисунки,картички и други истински произведения на изкуството ,създадени от нашите мъничета.
Без  значение ,дали са сътворени в къщи или  в детската  градина.....
Покажете ги тези шедьоври и нека им се порадваме всички .
Аз  за момента не мога да се похваля с нищо друго ,освен с един  хартиен самолет(ще го снимам по-късно),но се надявам това да се промени.
Не е лошо да пишем и  възрастта на малкият творец   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 983
Интересна тема, Susie  Grinning
Ще се запишем с много произведения- рисунки, апликации, картинки за оцветяване, изрязани фигурки...изобщо използва най-различни техники които й идват наум. Рисува с моливи, флумастри, пастели, водни боички. Много рисува, страшно много...
Тия дни ще ги снимам.

# 2
  • Мнения: 337
Запис и от нас, ние по натура сме творчески настроени, имаме доста за показване но ще Ви ги пускам на порции Mr. Green, че да не се прехласнете по таланта ни, а той е безграничен Mr. Green Crazy


Ха сега познайте какво е натворило моето малко златци Joy

# 3
  • Мнения: 27 524
И първата, и третата са страхотни  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 39 766
Всичко ламинирам и прибирам на каката Simple Smile
Започнах да прибирам вече и на дребен.

Последната рисунка на дъщеря ми е тази


остана доволна от себе си, защото рисунката е влязла в изложбата им Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 488








Отдавна и събирам рисунките и апликациите в папки.
Най-много обича да рисува с фулмастри както си личи от рисунките и.
На 2 год и 9 мес е сега.

# 6
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
аз съм толкоз горда с произведенията на моите моми,че даже са мив подписа  Grinning
това са ми портретите за деня на майката Grinning
на 3г7м са

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
А моите нищо не могат да нарисуват....На 3 и 5 годинки са..... Sad
Мъчила съм се да ги уча...не проявяват интерес....Има ли си някакво обяснение това или просто не ги влече?
Най-големият много рисуваше и пазя рисунките му - е, вече е 19-годишен Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 536
Парци моят син е почти на 4 годинки и все чакам и аз,да си направя колекция.
Също не го влече,но напоследък....има надежда и си имаме два,три....как да ги нарека...,цветни световъртежа.... Mr. Green
Много хубави рисунки,момичета!
Толкова ми е приятно да ги  гледам и със сигурност не само на мен. Peace
AnMary, а вашата, наистина е за изложба   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 39 766
Каката учи в паралелка с изобразително изкуство. Но харесва повече приложното изкуство, и леко я мързи да рисува.
Оценката й е разделена на две, по приложно винаги има 6, по изобразително - 5. Надявам се тази година и по изобразително да има 6 Simple Smile

Разбира се съм горда с нея Simple Smile Особено с това, че е пълна левичарка. Аз съм превъзпитана, с дясната само пиша.

А изкуството на малкия



обикновено се намира по корема и ръцете му.

# 10
  • Мнения: 27 524
И синът ми не е фен на рисуването и си му личи по творенията  Mr. Green В редките случаи, когато рисува, сътворява подобни шедьоври:  Laughing

    

Ан Мари, много хубава рисунка на щерка ти. Руска църква ли е или приказен замък за принцеси?  Simple Smile

Аз също надписвам и ламинирам творенията му.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 766
Църква е. Но така и не можах да разбера коя.

# 12
  • Мнения: 337
Дани, твоя мъник е талант, на тази възраст ние не можехме да рисуваме, не че сега сме добри, но аз поощрявам и винаги казвам че е чудесно произведение Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 488
Благодаря!
Да, поощрението е много важно!

# 14
  • София
  • Мнения: 53
А моите нищо не могат да нарисуват....На 3 и 5 годинки са..... Sad
Мъчила съм се да ги уча...не проявяват интерес....Има ли си някакво обяснение това или просто не ги влече?
Най-големият много рисуваше и пазя рисунките му - е, вече е 19-годишен Simple Smile
Моят син също не иска да рисува /на 5 и половина е/, дори не иска и да оцветява. Левичар е и не хваща нито молива, нито химикалката правилно, а на мен ми е трудно да му обясня как да пише правилно, защото аз пиша с дясната.

Общи условия

Активация на акаунт