Перник-23

  • 126 175
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Боби, трябва да имаш регистрация във фейса, за да разглеждаш
Илава, я разкажи моля те малко повече за това Керамоти - чувала съм добри отзиви и от други хора.
Евчо, има спокойни места и на нашето море - Албена например - ние 3 поредни години ходихме там. Тази година искаме да разнообразим, но от четене на оферти стигнах до извода, че там почивката е най-евтина изобщо - море, планини, спа, всичко останало е значително по-скъпо  Peace

# 736
  • Мнения: 109
Светле  Hug детето има-то ще помага на майка-незнайка  hahaha

# 737
  • Мнения: 154
Ние ще ходим на Царево на къмпинг Нестинарка.Олл инклузива е премиум ( даже  Mr. Green ) и е на 60 лв .

# 738
  • Марс
  • Мнения: 439
Много мразя пътуването защото ми става лошо, а и не обичам да се пържа особено, затова все се чудя накъде да хвана. Тази година ще попрескачаме и мисля, че ще бъде по добър вариант от морето, знам ли поне аз така си мисля  newsm78

# 739
  • Мнения: 21
Илава, я разкажи моля те малко повече за това Керамоти - чувала съм добри отзиви и от други хора.
SvetlaK, по-лесно ще ми е, ако ми кажеш какво конкретно те интересува. Керамоти се намира между Ксанти и Кавала, от Перник дотам през Гоце Делчев, т.е. Илинден са около 340 км. Отскоро е туристическа дестинация, по-известно е като мястото, от което тръгват фериботите за о-в Тасос, който е пълен с туристи от най-различни националности. В Керамоти почиват предимно българи, може би защото като цени е едно от най-евтините места в Гърция. На нас нощувка в двойна стая със закуска ни излезе 35 Евро (детето естествено е безплатно) като става въпрос за юли. Както и в цяла Гърция важи правилото - на плажа за чадър и шезлонг не плащаш, поръчваш си нещо от заведението. Ако пък не искаш има достатъчно свободно място - пак да кажа плажната ивица е изключително широка и дълга, на нашето море такава не съм виждала. Във фейса има малко снимки.

# 740
  • Мнения: 488
илава, може ли да кажеш къде бяхте отседнали? Предварително ли си запазихте места или на място си намерихте? Аз го гледах това Керамоти в Интернет преди месец, но цените пак бяха високи.

# 741
  • Мнения: 3 818
илава, може ли да кажеш къде бяхте отседнали? Предварително ли си запазихте места или на място си намерихте? Аз го гледах това Керамоти в Интернет преди месец, но цените пак бяха високи.
А ние отидохме непланирано там миналата година, без да имаме предварително нищо резервирано и в цялото Керамоти имаше сигурно една или две свободни стаи, накрая намерихме в едно хотелче за 45 евро, без закуски и подобни глезотии, и стаята беше уникална дупка, за каквато в България и 15лв. няма да вземат ooooh! Laughing Така че, ако тръгвате натам, не тръгвайте неподготвени  Wink

# 742
  • Мнения: 21
илава, може ли да кажеш къде бяхте отседнали? Предварително ли си запазихте места или на място си намерихте? Аз го гледах това Керамоти в Интернет преди месец, но цените пак бяха високи.

Миналата година отидохме непланирано, по-скоро да видим как е - понеже брат ми беше доволен и понеже бяхме в Смолян и дотам през Златоград са някакви си 180 км. Само че се оказа, че пътят след границата до Ксанти е отвратителен и едни 20 км ги пътувахме 30 мин ... Както и да е - ако не се лъжа беше 16-ти август, т.е. в разгара на сезона, обиколихме няколко хотелчета и почти се канехме да продължим към някое друго място когато си намерихме двойна стая със закуска за 45 евро в Golden Sands. Още тогава собственичката ни каза, че по-евтино излиза пакет от 4 нощувки (от неделя до четвъртък) или 7 нощувки. И така тази година си резервирахме 2 седмици предварително въпросните 4 нощувки от неделя до четвъртък (8-12 юли) и ни излезе по 35 евро. В последствие искахме да останем още няколко дни, но останахме само още един, защото се оказа, че за следващите хотелът е пълен. Този хотел е старичък, но чист и спретнат. Брат ми отсяда в хотел Ирини, който е нов. Все пак да уточня - който търси 5-звезден лукс в Керамоти няма да го намери. Моите изисквания са минимални - да е чисто, да има климатик и хладилник, в случая имахме и телевизор, микровълнова, разтегателен диван, кана за подгряване на вода и др., стаята беше широка - имаше място и за игра Simple Smile Чела съм в нета, че хотелите около пристанището са доста мизерни. Тези двата -  Golden sands и Irini са при плажната ивица. Но като цяло хотелите са малко, а двойните стаи още по-малко - повечето са апартаменти, така че ако някой реши догодина може да отидем заедно Simple Smile

# 743
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Илава, благодаря за подробното инфо   bouquet
Ние и тази година ще си останем в България май, мисля да пообиколим Родопите  newsm78

# 744
  • Мнения: 21
Илава, благодаря за подробното инфо   bouquet
Ние и тази година ще си останем в България май, мисля да пообиколим Родопите  newsm78
SvetlaK, обичам Родопите, нали съм Смолянчанка  Hug

# 745

Общи условия

Активация на акаунт