Трикове и съвети за лесни прически 2

  • 111 624
  • 574
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 318
Страхотна тема, за която разбрах едва вчера и изчетох с огромен интерес! Аз съм с дълга, права и мека коса и съответно къдренето ми издържа около час на букли, а след това се разпада. Пробвала съм и с пяна и с много лак за коса, дори термозащитата ми е с лак (тази на Syoss), но нищо не ми помага, дайте съвет как да си направя букли, които да издържат цял ден, защото и аз съм като повечето момичета- искам къдрички, на които да се радвам повече от 1 час Simple Smile

# 571
  • Мнения: 5 892
Лак, завиване с обла преса, лак.  Peace

# 572
  • Мнения: 7
Shanti,аз съм със същата коса като твоята,аз си правя хубави и трайни букли с едни ролки за коса не знам как се казват дълги цветни са,има модели от тях които се закопчават,та измивам си косата, аз я изсушавам със сешоар с четка но не напълно да остане влага в косата навивам с ролките ,не стилизирам с нищо,и така преспивам с тях,на мен ми се получават много добре и са трайни 3 дни изкарвам така.

# 573
  • Мнения: 318
Много ви благодаря!  bouquet Задължително ще пробвам по описания от вас начин, дано да се получи Simple Smile Praynig

# 574
  • Мнения: 1 224
Мили дами аз съм с две леви ръце,както се казва но искам да се науча на някоя лесна плитка,ако може съдействие.

Общи условия

Активация на акаунт