Трикове и съвети за лесни прически 2

  • 111 656
  • 574
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 165
Souercherry въпрос на изпичане е. Добрите фризьори имат много добра техника на ръката така че като те сушат с четката да е по посока на косъма и така той остава гладък и в същото време с обем. В къщи с пресата можеш да постигнеш чисто механично изпичане, но тогава нямаш обема, който създава сешоара.

Тъй, сега да се изкажа по темата за блясъка и моя въпрос за него, че се начетох на отговори. С добър стилизант и изпичане при сушене почти всяка коса може да постигне гладкост и блясък. И между двете има огромна разлика! Бях попитала за гладкостта - моята коса има страхотен блясък, но ако не е изпечена добре (не говоря за използване на каквито и да било стилизанти, а чисто изпичане на косъма) не седи гладка. Гладка става след преса или добьр сешоар. Тогава има и гладкост и блясък.

# 556
  • Мнения: 18 571
Цитат
Гладка става след преса или добьр сешоар. Тогава има и гладкост и блясък.

и моята е такава, гладка е като е изправена, лъскава и бляскава мината с преса или сешоар иначе е хвърчаща и по-суха, но не искам да я третирам супер много и си я нося почти винаги естествена

# 557
  • Мнения: 5 892
Момичета, фризьорката каза, че лакът бил много вреден( слагам го когато се връзвам на опашка или си правя кок). Какво да използвам за приглаждане вместо него- вакса, гел?

# 558
  • Мнения: 18 607
Ваксата омязнява. Аз приглаждам с малко пяна. А защо е вреден лакът?

# 559
  • Мнения: 386
Едва ли гела и пяната са по-малко вредни от лака за  коса.  Thinking

# 560
  • Мнения: 639
Едва ли гела и пяната са по-малко вредни от лака за  коса.  Thinking
Да.По принцип има по-слаби продукти,съответно по щадящи косъма.

# 561
  • Мнения: 2 836
Момичета, моля за съвет - имам права дълга коса , с къс асиметричен бретон - може ли да се направи плитка от бретона до краищата на косата , както на клипчето според вас

https://www.youtube.com/watch?v=vmTAkW2MO4s

# 562
  • Мнения: 18 571
Може,защо да не може.Само ми се струва, че плитка с такъв бретон няма да стои особено добре плитка.Ако е много къс и много накълцън от тези асиметричните.Ако  епо-страничен и дълъг е добре.Но пробвай,може пък да ти отива. Simple Smile

# 563
  • Мнения: 2 214
Прекрасна тема, чета я от няколко дни и днес пробвах това
https://www.youtube.com/watch?v=tEKdGolpHdE
Косата ми е доста чуплива и ако я измия вечерта и легна така да спя сутринта ще съм като бухнала трицарка Simple Smile благодаря ви, не си суших косата, спах удобно, на сутринта има прекрасно подредени къдрици.

# 564
  • Мнения: 18 571
темата е прекрасна, но рядко се пише, никак не върви  newsm78
има интресни неща иначе

# 565
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 670
http://s1112.photobucket.com/user/wenming330/media/s.jpg.html мернах такова нещо в H & M някой да ми даде клип как се ползва

# 566
  • BG-DE
  • Мнения: 5 097
Заповядай https://www.youtube.com/watch?v=vIw4wIbnW1M , прическа №5  Peace

# 567
  • Мнения: 6
здравейте момичета страхотни идеи
много искам да направя на дъщеря си египетска плитка може ли съвет

намерих само това

# 568
  • Мнения: 1 719
Ами точно това е принципа. Аз съм правила, не е трудно.
Може да я направиш на опашка и самата опашка да я сплетеш с тази френска ( аз я знам като френска ) плитка. Според мен като за първи път така ще ти е по лесно.
Принципа е следния: разделяш опашката на две и прехвърляш тънък кичур от външната страна на едната част във вътрешната част на другата. После аналогичното и така всичко се повтаря. С тези тънки кичури е голяма играчка, но колкото по-тънки, толкова по-хубаво става. Правила съм го и с дебели кичури и почти не се разбира, че това не е обикновена плитка. Също така внимавай и да са еднакви по дебелина.  Peace

# 569
  • Мнения: 6
Ами точно това е принципа. Аз съм правила, не е трудно.
Може да я направиш на опашка и самата опашка да я сплетеш с тази френска ( аз я знам като френска ) плитка. Според мен като за първи път така ще ти е по лесно.
Принципа е следния: разделяш опашката на две и прехвърляш тънък кичур от външната страна на едната част във вътрешната част на другата. После аналогичното и така всичко се повтаря. С тези тънки кичури е голяма играчка, но колкото по-тънки, толкова по-хубаво става. Правила съм го и с дебели кичури и почти не се разбира, че това не е обикновена плитка. Също така внимавай и да са еднакви по дебелина.  Peace
благодаря ти Simple Smile Simple Smile Grinning ще се опитам и дано да ми се получи

Общи условия

Активация на акаунт