На море в Турция - тема 14

  • 97 755
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Защото напълно съзнавам, че нямам време да си харесвам тепърва хотел, пък да се моля агенцията да го предлага и накрая да стискам палци да има място в самолета. Ще карам по обратния ред - ще избирам от наличните предложения и дано да намеря нещо, което е възможно най-близо до търсенето ми.
Бюджетът смятам да го фиксирам до максимум 1000 евро за двама възрастни и дете под 5 години.

http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/last_minute/hotel.html?hid=3 … 5&ohid=503421 - ето нещо интересно за ласт минит, но ще трябва да увеличиш бюджета малко (ако имаш възможност), защото само летищните такси, които не са включени в цената на пакета, са 261 евро, отделно и цената за застраховката.

# 151
  • София
  • Мнения: 3 414
Сигурно сте писали но съм пропуснала,каква е цената на Застраховка”Отмяна на пътуване?

# 152
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Сигурно сте писали но съм пропуснала,каква е цената на Застраховка”Отмяна на пътуване?
Изчислява се на база цената на резервираното пътуване. за 1400-1500 евро излиза 80-90 лв грубо.

# 153
  • София
  • Мнения: 3 414
Е добре е,аз мислих че е повече.А как се процедира?
Тези които ще пътуват с кола,къде е най удачно да се направи преспиване на път за Анталия?

# 154
  • София
  • Мнения: 493
Който забележи нещо интересно и изгодно на last minute, моля да сигнализира.

# 155
  • Мнения: 7 605

мисля че тук има някаква грешка  Thinking

# 156
  • Мнения: 1 320
От Тез тур ме отсвириха, защото не работели с крайни клиенти. Да потърся агенция, техен партньор. Така ли е?

# 157
  • Мнения: 1 732
От Тез тур ме отсвириха, защото не работели с крайни клиенти. Да потърся агенция, техен партньор. Така ли е?
Така е, да! Имат списък на сайта.

# 158
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731

мисля че тук има някаква грешка  Thinking

Да печатна грешка - поправиха ме.

# 159
  • София
  • Мнения: 2 437
Много полезно и изчерпателно мнение придружено със снимки от съфорумката писала на Галактик. Благодарности от мен за споделеното  bouquet

# 160
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Много полезно и изчерпателно мнение придружено със снимки от съфорумката писала на Галактик. Благодарности от мен за споделеното  bouquet
Мнението е на господин  Embarassed Ще ни се разсърди  Mr. Green

За да не е спам информационно - места на полетите на 18.06 няма никъде - проверих  Peace

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета, знаете ли какво е времето началото на октомври в Мармарис? Планираме почивка в този хотел IDEAL PRIME BEACH 5*? Имате ли отзиви за там? Благодаря предварително  Hug

# 162
  • Мнения: 2 134
Момичета,имам питане - всички ли 5 звездни хотели са на база ултра оин инклузив?
Освен вносен алкохол,в какво друго е разликата?
Благодаря!

# 163
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
5-звездните хотели са и на ол инклузив.
Всеки хотел сам си избира какво да включи в УОИ или ОИ.
Не във всички хотели, които се водят на УОИ, вносният алкохол е включен.
Има хотели, които се водят на ОИ, но са много по-добре от такива, които са УОИ.

# 164
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Момичета,имам питане - всички ли 5 звездни хотели са на база ултра оин инклузив?
Освен вносен алкохол,в какво друго е разликата?
Благодаря!

За съжаление няма унифициран стандарт за Олинклузив, Ултра и т.н. С други думи всеки хотел сам решава, какво да включва в Ултра олинклузива, всеки хотел сам решава и как да го прекръсти- хипер, супер, екстра и т.н. олинклузив. За да разберете, какво включва поискайте от агента си да ви изпрати концепта на съответния хотел. Peace

Общи условия

Активация на акаунт