На море в Турция - тема 14

  • 97 749
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
# 466
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, какво е времето в Бодрум в средата на септември?  И имате ли някакви впечатления за тази агенция и този хотел?: http://turcia.divaholidays-bg.com/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B2 … 6&oid=2203648 . Ако има проблем с линка, хотела е  Club Virgin Bodrum Rolling Eyes .  Много съм затруднена в избора си, особено много се обърквам, като чета отзивите за хотелите в сайтовете Rolling Eyes Тъкмо си харесам някой и..прегледам рейтинга им в различните сайтове и.. ooooh!

# 467
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За агенцията знам само хубави отзиви;
Хотелът не ми е познат.

# 468
  • София
  • Мнения: 7 990
Няколко години подред почивахме в Бодрум през септември. Предпочитам това време на годината, защото е меко, не е прекалено топло и водата е много приятна. Имам слънчева алергия и този период е благодатен за хора, които не държат да се пържат. Същевременно е топло, около 30 градуса.
Вечер става по-хладно, бризът от морето се усеща и трябва връхна дрешка.

# 469
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ви!  Hug Сега ако някоя от вас се включи и с отзиви за хотела..... Heart Eyes

# 470
  • Мнения: 2 134
Искам да питам дали някой скоро е ходил в Айвалък. Моята майка е решила да ходи там, та преглеждах хотелите. Те не са много, а и няма кой знае колко инфо из нета.
Ако някой е ходил, бих се радвала да ми препоръча някой читав хотел, предлагащ AI.
Милинка,три години почивахме на Айвалък и бях много доволна.
Тази година година реших промяна,но следващият път отново ще избера Айвалък.
Това е място за истинска почивка с най-хубавият плаж и безкрайно море!
/На Дидим имах усещането,че съм на гьол/Била съм в Буюк Берк,хотелът е на брега на морето,храната е чудесна,но е много шумно - почиват много местни с малки деца,а и не е правен
от 10г.ремонт.Препоръчвам Шалет и пет звездният хотел Терминер.Ако нещо те интересува,
пиши на ЛС.

# 471
  • София
  • Мнения: 7 990
Много благодаря за инфото.   bouquet
Ще ги погледна тия два хотела, да видя дали ще се впишат в лимита, определен от майка ми.
Иначе и аз го гледах този Буюк Берк, като за баби на по 60 и кусур години може и да нямат претенции за реновиране. Simple Smile
Сега ще питам агенцията за оферта за Шалет, предполагам, че Терминер ще е над лимита.

# 472
  • София
  • Мнения: 1 740
Здравейте, ние се върнахме от Аквафентъзи.
Имаше много хвалби за хотела, за мен най-големия плюс му е аквапарка. Нямам голяма база за сравнение, освен с Royal Wings в Анталия. Храната не беше лоша, в единия ресторант имаше поне по 1-2 готвени ястия, а не само сухи, което за нас си беше плюс, защото първия ден се бях отчаяла, обичаме си ние нещо по сготвено, не само запечени неща. нямаше голямо разнообразие в храните, закуските бяха все едни и същи, но все може да си намери нещо човек за хапване.
Бях чувала, преди да заминем, че персонала е от млади студенти, които били на стаж там. Мисля, че е вярно предположение, основно от млади хора (даже прекалено млади) стараеха се децата. Имам малко лошо впечатление и то може би, защото от предния хотел имам малко завишени изисквания. Събираха използваните съдове, изсипваха остатъците в чували и подреждаха чиниите до главата ни, така че по време на хранене се чува непрестанно тракане на чинии. В Royal Wings така бяха организирани нещата, че не се виждаха къде потъваха използваните неща.
В аква парка явно пестяха доста. До обед работеха половината пързалки, следобед другата. Имаше една пързалка дето така и не я видях пусната. Голям плюс е, че имат специални рингове, двойни, като едната страна е с дъно. С тези рингове пускат малките деца над 4 години да се пускат на част от пързалките за възрастни. Ринговете се раздават на информация, срещу картата за стаята, като го върнеш, връщат картата.
Сладолед пише, че се дава само на деца от 12 до 14.30 часа, но даваха на всички без проблем. Десертите бяха неприятни за мен, бяха само на грис основа или някакъв тип желета, а така ми се ядеше баклавичкаааа. Имаше и няколко вида плодове, но най-хубави и пресни бяха дините и пъпешите и си отядохме.
Друго различно от информацията, която дават за хотела, е че може да се избира 1 от всичките алакарт ресторанти, а не само от 2 както пише в инфото.
Имаха хубави вечерни програми, последния ден палиха огън на плажа, имаше жонгльори с горящи факли, светещи обръчи, акробати, децата много се радваха. вечерните представления бяха хубави, особено 2 вечери имаше мюзикъли на "Цар Лъв" и "Ледена епоха" Много им хареса на малчовците. Имаше и детска дискотека. За дневната анимация на деца и възрастни не мога да говоря, ние все си бяхме по аквапарка.
Плю е, че гривните се слагаха още с пристигането рано сутринта и не ни ги махнаха с предаването на стаята и си ползвахме до последно услугите на хотела.
Ако има още нещо което ви интересува, питайте Simple Smile

# 473
  • София
  • Мнения: 3 414
450
Моля те дай снимки от миналата година на хотела РУ,нямам фейс б.
Обмисляхме снощи с мъж ми аква Ф,но баклави щом няма ще сме вери сад Wink
Аз явно съм улучила миналата година с храната,имаше много,10 вида хлебчета малки,големи не съм заглеждала,салатите 10-15,готвено за вечеря поне 4 вида гурме.За среден клас хотел съм много доволна.Баклави кадаиф грис халва задължително 3-4 вида кремове плюс 6-7 вида торти/не съм по тези точно/

# 474
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Като чета 450, все повече си мисля, че турците са доста по-силни като обслужване, изобилие и изобщо туристически услуги в района на Анталия, сравнявайки Мармарис, Кушадасъ и Анталия (във Фетие и Саръгеме не съм ходила, нищо не мога да кажа тук)

# 475
  • Мнения: 1 732
Като чета 450, все повече си мисля, че турците са доста по-силни като обслужване, изобилие и изобщо туристически услуги в района на Анталия, сравнявайки Мармарис, Кушадасъ и Анталия (във Фетие и Саръгеме не съм ходила, нищо не мога да кажа тук)
Май така ще се окаже, мда. Обаче Royal wings все пак е в доста високия клас хотели.

# 476
  • София
  • Мнения: 1 740
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1387646496693.2056347.1 … &l=da9a8fdb49
не е нужно да имаш файс, пуснала съм ги така, че би трябвало да могат да се гледат без регистрация, пробвай да видим Simple Smile
Да, по-висок клас е, но миналата година, разликата в цената на самолетна за септември между рояла и аквата беше много малка, и предпочетохме там, за да е по-топло, че ходихме края на септември.
Хлебчета имаше първите дни един вид, или като нарязания тук дето го продават, а аз не го харесвам. После минаха на кръгли като питки, но кухи и бяха яко сухи. умирам си за хляб, но полседните дни ядох без хляб, толкова не ми хареса. Видове салати имаше, ама все едни странни вкусове, та не ги ядохме много. Иначе за ядене кюфте или шишче, панирани меса, някаво месо джуркано с лук и зеленчуци и това на всяко ядене, най-много 1-2 различни. Голяма разлика в класите между двата хотела. Не искам да мислите, че сме останали гладни, просто правя разлика, явно съм се разглезила.
Интернет по стаите би трябвало да се плаща, ама толкова слаб беше, че направо да те е яд, че се налага и да им плащаш Sad

# 477
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Като прочетох коментара на 450 за Аквафентъзи за храната,останах малко разочарована.От всички мнения от старите теми и сега прочетени за въпросния хотел,мисля че тази година не се представят добре.Имаме познати,които два пъти са били в този хотел,но съвсем друго са ни разказвали за храната и пързалките,но е било през 2009г. и 2010г..По-предното мнение за Аквата,не помня от кого беше,пишеше също за понижение на предлаганото от хотела.А аз така се надявах да има добри отзиви и тази година за хотела,че ни беше един от избраните варианти за другата година. Rolling Eyes

# 478
  • Мнения: 1 732
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1387646496693.2056347.1 … &l=da9a8fdb49
не е нужно да имаш файс, пуснала съм ги така, че би трябвало да могат да се гледат без регистрация, пробвай да видим Simple Smile
Да, по-висок клас е, но миналата година, разликата в цената на самолетна за септември между рояла и аквата беше много малка, и предпочетохме там, за да е по-топло, че ходихме края на септември.
Сериозно? Тези в Аквата са се поизхвърлили... Много добър избор, поздравления! Аз този хотел все още го боледувам, уви  Confused

# 479
  • София
  • Мнения: 3 414
450 разгледах Hug
Снощи гледах твоето мнение за РУ мин година,аз го харесвам и Дракона също,май имат и един нов тази година роял Холидей или бъркам??? Embarassed
По сайтовата на хотелите снимките са от първите години и зеленината изглежда рехава,а на "живи" по добре.
На коя дата бяхте мин година?
Ей сега се обадих на мъж ми да му кажа за баклавите,а той "аз отвам за бира Ефес/не че тук не пие/ама било по сладко там с баклава ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт