Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - втора част

  • 20 096
  • 737
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 712





Тук има ред и всеки да спазва своя! Не се разрешава никакво изпреварване!  Naughty



babydust7 С  пожелание всички лежащи бременни коремчета да бъдат спокойни, бъдещите майки да бъдат търпеливи и всички бебчета да кротуват на топличко и да си дочакат термина!  babydust7




 
Two Hearts Ето ни и нас:  Two Hearts


zaza838 - термин 25.06.2011г.  stork-boy
krasi
maiak
dune
Koketka_majoretka - термин 05.09.2011г.  stork-boy
Q-T - термин 05.09.2011г.  stork-girl
slavka70 - термин 11.09.2011г.  stork-girl
Nadelina - термин 12.09.2011г.  stork-girl
val to
ivana8444
diana val4eva - термин 26.09.2011г.  stork-boy
Hariela - термин 03.10.2011г.  stork-girl
ники756 - термин 19.10.2011г.  stork-boy
motoneti - термин 12.11.2011г.  stork-boy
alex2011 - термин 17.11.2011г.
Miilla - термин 01.12.2011г.  stork-boy
Vagabond




Нашето албумче
Потребител: lejanki
Парола: попитай Hariela



Нашите предишни теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=578649.0 - първа част



Последна редакция: пн, 30 май 2011, 14:19 от Hariela

# 1
  • Мнения: 165
Хоп първа в новата тема...Честита нова тема мили момичета!!!
Hari благодарим ти!!!!
Нека тази нова тема да носи само радост на всяка една от нас и да я напълним само с хувави новини!!!!! Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Браво, Зази, точно ти трябваше да пишеш първа в нея! Нали ти е ред и ти се пада ...  Laughing Много си готина с коремчето!  Hug

Наистина дано тук споделяме само хубави и успкоителни новини след прегледите, да си бъбрим търпеливо и да изминаваме седмиците до нашите термини безпроблемно и шеговито!  Hug

И, момичета, не знам защо не успявате да влезетв в албумчето...  newsm78 Аз току-що пак пробвах и влязох, даже качих още една снимка, сетих се че имам и с коремчето точно преди да ми открият проблема. А вижте, Зази е успяла. Пробвайте пак, но си отворете нова страница на Снимка БГ.

# 3
  • Мнения: 644
Хоп троп, да се разпиша и аз след любезната покана Laughing малко поизпреварих няколко мами, но надявам се, не се брои

Хари,  lovekiss

Диди, супер, сега поне ще напълните гардероба на малък Гого  Heart Eyes

Не мога да се съсредоточа да работя, като знам колко добри новини напълниха темичката ни  Mr. Green Утре като ме питат докъде съм я докарала, ще им кажа, че съм била ангажирана в БГ мама  Mr. Green

Eй, колко сте хубави  lovekiss lovekiss lovekiss

Хари, толкова си нежничка и малката е такава принцеска  Heart Eyes

Заза, ама ти вярно си само цици и корем, ама пък си яка мацка  smile3521

П.П. Мила, имаш стиснати палчета, разбира се  Hug

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 16:06 от Koketka_majoretka

# 4
  • Варна
  • Мнения: 729
И аз ще се разпиша тук Simple Smile) Щях да пиша в старата тема, но ми се стори , че се запълниха 50-те страници, докато творих Simple Smile

Хари,  благодаря за чудесната страничка !!!  Ще разгледам и албума след малко, аз нямам снимка, но по-нататък като ми поникне още повече шкембето ще се отчета Simple Smile)

Алекс - радвам се за решението, което си взела !  

Аз в сряда съм в МД-Варна за моя серклаж Simple Smile)  Не знам дали ще се видим, но вярвам, че положителната ни енергия ще витае из въздуха на клиниката Simple Smile)) Поне аз засега съм положително настроена, да видим утре как ще съм Simple Smile)

Момичета, да си резервирам стиснати палчета и за мен  Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Мила, разбира се, душичко, ще стискаме палци и за теб!  Hug  Hug  Hug Значи утре е Алекс, а в сряда си ти.  Да знаете, че по цял ден ще ви обсъждаме!  Hug  Hug

Кокетке, то не става въпрос за изпреварване в писането, а термините да се спазват. На бебетата не им се разрешава да излизат, преди да им е дошло времето. Знам че си се досетила за какво точно изпреварване става въпрос, ама нищо... аз да си кажа...  Hug

Диди, ами май май повече си е на мене Софи. Всички така казват, че даже и непознати казват, че сме две еднакви в малък и голям размер...   hahaha  hahaha А пък мъжо недоволства...   smile3533 Сега обаче съм му обещала втората принцеса да прилича на него...   Laughing

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 16:25 от Hariela

# 6
  • Мнения: 1 056
Хоп, цоп ,троп и аз Mr. GreenХари ,така не съм се радвала никога на нова темичка LaughingБлагодаря ти newsm44
Мила,стискаме палчета и за теб и за твоето конче Peace Peace Peace
 Днес съм толкова ентусиазирана с темичката ,че малчо по активен никога не е бил  Mr. Green

П.П.Хари, мъжлето вярва ли си ,че ще прилича на него hahaha


# 7
  • Мнения: 644
Кокетке, то не става въпрос за изпреварване в писането, а термините да се спазват. На бебетата не им се разрешава да излизат, преди да им е дошло времето. Знам че си се досетила за какво точно изпреварване става въпрос, ама нищо...  Hug

Хихи, наистина изглежда доста глупаво, сега като прочетох какво съм написала  Laughing Ама то е от вълнение за новата тема, пък и глътнах едно мляко с нес, че вече заспивам пред компютъра, цял ден не съм си вдигнала д-то и ми стана още по - развълнувано.
И да ви кажа - малкия до преди кафето риташе, а сега взе, че се кротна, луда работа  Laughing

# 8
  • Мнения: 398
Ето ме и мен в новата тема.Да ни е честита и да има само страхотни новини.
Miilla ,при всички случаи ще се засечем.Мен дори и да ме изписват в сряда,което малко ме съмнява,то ще е следобяд ,а теб ще те приемат сутринта.Кой ще ти прави серклажа?
Дано да се познаем,аз съм дребна с къдрева коса

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Хоп, цоп ,троп и аз Mr. GreenХари ,така не съм се радвала никога на нова темичка LaughingБлагодаря ти newsm44
Мила,стискаме палчета и за теб и за твоето конче Peace Peace Peace
 Днес съм толкова ентусиазирана с темичката ,че малчо по активен никога не е бил  Mr. Green




Хихи..., радвам се че и вие сте ентусиазирани, като мене...  Laughing От кога ме сърбят ръцете да я пусна, ей така цветно да ни стане и на нас, стига с тая сивота и лоши мисли, болешки и разни там течения, инфекции и шийки... Днес ще се радваме на новата тема, утре пък на нещо друго и така ще ни минават дните в радост и забава! Дай Боже ...!!!  Praynig  Praynig  Praynig

# 10
  • Мнения: 1 056
П.П.Хари, мъжлето вярва ли си ,че ще  прилича на него  hahaha

От толкова еуфория взех да си поствам всяка дума hahaha hahahaГоляма съм кифла hahaha

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
П.П.Хари, мъжлето вярва ли си ,че ще  прилича на него  hahaha

Ами сигурно не много, ама се надява човека...  Joy  Joy То пък много егоистично от моя страна и двете да вземат моята "красота"...  hahaha  hahaha Една позната ми каза за Софи, че все едно сама съм я правила, т.е. че мъжа ми никъде не е участвал...  Joy  Joy

Кокетке, пък ти откакто ми каза, че трябва да пия много вода, за да нямам контракции и аз само се наливам, резултата е че през 15 мин. съм в тоалетната. И мъжа ми ми казва, че съм го вкарвала в преразход с тоалетната хартия, през ден купувал...  hahaha  hahaha 

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 16:37 от Hariela

# 12
  • Варна
  • Мнения: 729
Алекс , аз съм при д-р Б. Яков.  

С права коса и розова нощница с мечка Wink) хайде - с мече, да съм по - точна Simple Smile

Запазих си самостоятелна стая, би трябвало да е 4, но ми сменяха веднъж датата за серклажа, та не знам дали резервацията за стаята е останала за същия номер.  И преди да прозвучи, че съм голяма претенция, знам си номера, тъй като акушерката помнеше в коя стая бях, когато лежах предния път и загубих бебето и по нейна инициатива предложи да ми запази друга стая, за което съм и много благодарна, аз не смеех да си го поискам, макар да го мислех ...

Като дойда в сряда, ако докторите ме отърват Simple Smile и има такава възможност, преди да отида да ме приготвят ще се постарая да те открия:)  а ако не успея - една голяма  Hug от мен и после пак тук, а догодина в морската с бебоците Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 17:13 от Miilla

# 13
  • Мнения: 1 868
Ето ме, да не помислите, че съм се раздвижила Joy
Нека в тази темичка да валят добрите новини Praynig
Стискам палци за двата серклажа, спокойно мили мами всичка ще е наред Praynig
Хари ама вярно, че те еднакви и двете сте хубавици, а пък моя мъж ми вика, че инстремента за бебета му бил крив и можел само мъже да произвежда и вярно да му се невиди, аз бях избрала рокля, за другото може да сменя майстора а Joy
Аз първо ще ви качча една снимка с моето моторче преди да забремена, да видите как се забавлявах и като хвана мъжо ще си снимам пупата, че вие всичките сте такива слабички и финни мами, да видите и една по овална Laughing

# 14
  • Мнения: 144
Хоп и аз в новата тема.Да ни е честита и само хубави новини да се чуват.
Алекс, Мила и двамата с бебо ви стискаме палци.Ще ви мислим през цялото време.
Заза голяма си сладурана.Твоето време наближава.Сега се притесняваш, но след това ще си спомняш само хубавите моменти от срещата с бебо.Първите месеци те чака такъв маратон,че  всички тревоги ще бъдат забравени.
Хари много си приличате с малката.Голяма е сладурана.

Общи условия

Активация на акаунт