Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 151 337
  • 753
  •   1
Отговори
# 420
  • софия
  • Мнения: 25 474
Търся си хубав уред за почистване на ламиниран паркет, да може да се изцежда, а не да го цедя на ръка. За препарат за почистване вече знам.
http://www.emsal.bg/bulgarian/products/floor-care/details.html?t … 380f91bdb787b0a0c
Аз съм много доволна от мопа на Vileda

Не знам от каква материя е, но не оставя мокри следи и чисти много добре. С препарат, разбира се. Пробвала съм и други мопове, но все оставаше в тях много вода и не бях доволна. Не знам, предполагам, че има значение и това, че приставката за изстискване на кофата на Vileda е малко по-различна.

# 421
  • Мнения: 176
Борбата с почистването на печката продължава, затова пък мога да поекспериментирам с препарати за почистване Grinning. Първо както вече писах изпробвах Апта, после Heitmann, после k2r и тази вечер съм напръскал с dr. Beckmann. Като (ако) успея да е почистя ще споделя резултатите. Засега, може би съвпадат с класацията до момента - k2r, apta. Heitmann май се представя най-слабо Simple Smile

dr. Beckmann за почистване на перални свърши много добра работа. Излъска една неподдържана такава почти до блясък. Ще направя втора профилактика, за всеки случай и ще си взема и едно резервно шишенце Wink Препоръчвам, доволен съм.

Сега тествам и таблетките за съдомиялна Грюн Греен, по-късно ще споделя впечатления и от тях. За съжаление не успявам да намеря сол Грюн Греен. След проверка в 2 магазина Пикадили, единият в Сердика център и един Карфур, на в мола срещу окръжна болница, успях да се сдобия само с таблетките. За миялна 45 см половин таблетка ли да слагам и къде мога да намеря от солта?

Цена от 22 лв за 45 таблетки Феъри Платинум добра ли е?
сол Грюн Грийн мисля, че няма. Коментирано бе в темата за препарати за съдомиялна. Намини там, обсъждаме доста неща, както и кога да се делят таблетките.   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564347.msg20703171#new
Феъри Платиниум мисля, че е скъпо. За 10 лева купувах 30 таблетки.

# 422
  • Мнения: 19 485
Питам за чистене на дома, а не за професионално почистване.
Ами аз си чистя къщата с него - той всъщност не е професионален уред, само малко цената му е малко "професионална" - 62 лв. Иначе се изстисква прекрасно. Недостатъкът на комплекта е, че към него има само още 2 резервни мопа и аз взех, че ги изхвърлих с кутията на уреда  Mr. Green Въпреки, че основния моп все още ми е здрав, мисля да се обадя да ги питам може ли да си купя някакви резервни. Харесва ми, че мопът се изстисква с един педал и на практика това става без усилие и много качествено.

# 423
  • Мнения: 1 232
Питам за чистене на дома, а не за професионално почистване.
Ами аз си чистя къщата с него - той всъщност не е професионален уред, само малко цената му е малко "професионална" - 62 лв. Иначе се изстисква прекрасно. Недостатъкът на комплекта е, че към него има само още 2 резервни мопа и аз взех, че ги изхвърлих с кутията на уреда  Mr. Green Въпреки, че основния моп все още ми е здрав, мисля да се обадя да ги питам може ли да си купя някакви резервни. Харесва ми, че мопът се изстисква с един педал и на практика това става без усилие и много качествено.
Кой точно уред имаш?

# 424
  • Мнения: 19 485
О, извинете изглежда не съм пуснала линка правилно имам Roto mop - кофа и моп в комплект, където след като се потопи мопът в кофата се изстисква с един натиснат педал и наистина става много качествено.

# 425
  • Мнения: 1 232
Грешката не е твоя! Благодаря, много я харесах. Току що гледах клипа. Колко време ползваш диска , без да го сменяш?

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 11:27 от ябълка

# 426
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Само аз ли нещо не виждам правилно, кой е клипа? И аз търся нещо подобно, но все се чудя какво да си взема. Искам да става за естествен паркет.

# 427
  • София
  • Мнения: 3 328
Откъде може да се купи този Roto mop?
На началната страница на сайта на вносителя - www.cleanfix.bg, има оферта на месеца - някакви дискове 17" - това ли са дисковете, за които говорите?

# 428
  • софия
  • Мнения: 25 474
Само аз ли нещо не виждам правилно, кой е клипа? И аз търся нещо подобно, но все се чудя какво да си взема. Искам да става за естествен паркет.
Ето клипче:
http://www.catchoftheday.com.au/The_Amazing_360%C2%B0_Roto_Mop-p-1315.html

Откъде може да се купи този Roto mop?
На началната страница на сайта на вносителя - www.cleanfix.bg, има оферта на месеца - някакви дискове 17" - това ли са дисковете, за които говорите?
В Амазона и ибей има доста, на по-добра цена от тук, разбира се. Peace

# 429
  • Мнения: 1 232
Откъде може да се купи този Roto mop?
На началната страница на сайта на вносителя - www.cleanfix.bg, има оферта на месеца - някакви дискове 17" - това ли са дисковете, за които говорите?
Да това са! Колко време се ползват докато се наложи да се сменят.

# 430
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Хм, доста добре изглежда, но дали е само реклама, ползвате ли го реално? И колко струват резервните мопове тук?

# 431
  • Мнения: 19 485
Откъде може да се купи този Roto mop?
На началната страница на сайта на вносителя - www.cleanfix.bg, има оферта на месеца - някакви дискове 17" - това ли са дисковете, за които говорите?
Не, не са това! Мопчето, което се сменя прилича на обикновения моп с реснички, който се изстисква, но е кръгло по форма и се прикрепя към пръчката с която се чисти с клип функция. В кутията, която продават има два такива резервни, ама поради моята разсеяност взех, че ги изхвърлих. Сега успешно си ползвам титулярния моп, но ми се иска да имам и резервни. Вижте тук мисля, че има и клип как работи този комплект. http://www.catchoftheday.com.au/The_Amazing_360%C2%B0_Roto_Mop-p-1315.html
От фирмата на която съм дала линк си го взех, хората са много любезни, нищо че съм единичен и непрофесионален клиент. Дано да мога да поръчам и допълнителни резервни мопчета

# 432
  • Мнения: 19 485
Хм, доста добре изглежда, но дали е само реклама, ползвате ли го реално? И колко струват резервните мопове тук?
Дали ви приличам на рекламен агент? Вижте ми постовете назад и преценете сама. Ползам го ежедневно. Не зная колко струват резервните мопове за съжаление.

# 433
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Хм, доста добре изглежда, но дали е само реклама, ползвате ли го реално? И колко струват резервните мопове тук?
Дали ви приличам на рекламен агент? Вижте ми постовете назад и преценете сама. Ползам го ежедневно. Не зная колко струват резервните мопове за съжаление.

Нямах предвид конкретно теб, а дали има и други, които го ползват. Колко време си още с първия моп, може ли да се пере или нещо друго, не се ли замърсява много?

# 434
  • Мнения: 19 485
От три или четири месеца го ползвам, замърсява си се разбира се, живеем в къща и е доста мръсно понякога. Но слагам топла вода и препарат някакъв и се почиства прилично. След чистене го кисна за известно време в чиста вода с белина и се поддържа по-чист. Но не е беличък като на клипчетата обаче  Wink Много важно е когато не се ползва да стои сух, за да не се размирише. Целият плюс на този комплект е, че много лесно и ефикасно се изстисква мопът и съхне бързо а чисти добре. Аз понякога използвам и този обикновения син цилиндричен моп за почистване, но тогава не мога да ползвам препарати и не се чисти така добре. Дано да мога да си взема резерва обаче, че иначе няма да има голям смисъл от тази покупка. Ще проверя и в Амазон както писа някой в случай, че фирмата-вносител тук не предлага резервни мопове.

Общи условия

Активация на акаунт