Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 018
  • 710
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 840
Веселана, човек не може непрекъснато да бъде в кондиция. Не се опитвай да поддържаш изкуствено добро настроение и "позитивизъм". Реалното усещане за нещата си е съвсем на място. Усети чувствата си, огледай ситуацията и реагирай според нея. Ако ти се крещи - накрещи се. Ако ти се плачи, поплачи си. И си знай, че всичко си има време и място в живота и нищо не е постоянно.

Тъгата в живота ти ще отмине. Трябва ти малко време, за да разбереш, че хората и тяхното мнение не определят кои сме ние. Ако не можеш да приемеш това, то тогава ползвай другото - ние сме за хората това, което им показваме, че сме. Ако те притеснява нещо, което си, не го развявай, щом не си готова, а и на кого е нужно да си болезнено откровена. Измисли си своя лична легенда и заживей в нея. Ако в тази своя легенда ти си прекрасна според своите разбирания и имаш това, което в реалния живот нямаш, много скоро ще забележиш какво наистина имаш, което не си забелязвала. И някои от нещата, които копнееш няма да ти изглеждат невъзможни, а само въпрос на време.

Луне, погледът нагоре, ама зависи там дали е облещена пълната луна или слънцето Mr. Green Че то по пълнолуДие много гледат нагоре... Crazy

# 166
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Хей! Погледът не трябва ли да е горе? Grinning


Ееееееееееееееее и аз веднъж да се включа в графата "И аз ще изокам някой ден", но по-скоро в контекст на търсене на отговори  Whistling

Иначе се зареждам с различни техники, и днес пробвах едно току-що "открито"  лесно упражнение - енергийна първа помощ, което  ми дойде на място  Hug

"Това упражнение влива и нов живот в тялото ви, като задвижва всички енергийни потоци. Можете да го правите за да възвърнете контрол върху състоянието си, ако сте го "изпуснали".  Дона Идън

# 167
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, като се затлача, хич не страдам, ами се потапям в състоянието. Викам си - много добре, нека ми е зле. После ще ми е хубаво. Mr. Green
В смисъл, не се старая да изляза, не правя нищо, просто си го изживявам.
Само се чудя - напоследък даже и страданията ми не са каквито бяха. И те са тъпи и скучни.
Не че искам да ме разлюлее някоя драма, сакън! Mr. Green

# 168
  • Мнения: 1 422
Момичета, да приемем, че всички сме го получили и сме го дали. Ние тук сме си дружки  Embarassed

Нали доста хора включиха в списъците си с желания финансовата сфера, е...



Това е единственият път когато ще видим и преживеем това събитие
Календар за месец юли 2011 г.
Юли

Sun   Mon   Tue   Wed   Thu   Fri   Sat
                                    1     2
3     4     5     6     7     8     9
10   11   12   13   14   15   16
17   18   19   20   21   22   23
24   25   26   27   28   29   30
31                       

 

Торби с Пари

Тази година, юли има 5 петъка, 5 съботи и  5 недели . Това се случва веднъж на всеки 823 години.
Това се нарича  торби с пари. Така че, изпратете настоящото писмо на приятелите си и парите ще пристигнат в рамките на 4 дни.
Основава се на базата на китайския Фън Шуй.
 
Интересно а - четете нататък!

Тази година  ще има четири необичайни дати.

1/1/11, 1/11/11, 11/1/11, 11/11/11 и това не е всичко ...

Вземете последните две цифри на годината, в която сте родени – сега добавете цифрата на възрастта на която ще бъдете през тази година,

Резултатите ще бъдат 111 за всеки по целия свят. Това е годината на парите!

Тази година, юли има 5 петъка, 5 съботи и  5 недели.

Това се случва на всеки 823 години .... Тези конкретни години са известни като "Торби с Пари "

В поговорката се казва, че ако изпратите това до осем приятели парите ще се появят в следващите четири дни, според китайския Feng Shui.

Този, които не продължи по веригата нищо няма да получи ....... Няма тайна, но си заслужава да опитате. късмет. "Получавам като давам "

# 169
  • Мнения: 65
по въпроса за тъпото(и дали има угодия Stuck Out Tongue ) : http://geryordanova.blog.bg/tq-i-toi/2008/01/25/magazin-za-myje.156468
по въпроса с положителното мислене и боклука дето можел да мирише - ако някой вижда така нещата, по добре да не учи другите.
Едно е да си внушаваш илюзорни неща, които са далеч от реалността, и да не полагаш реални усилия и работа, друго е с мисълта си да се преобразуваш
 и да преминаваш на ново по-високо ниво.
Според мен там трябва да е основния фокус за работа с положителни мисли и утвърждения - трансформацията и повдигането, вместо онази стара смешка:
"Тате искам фафла! - няма фафла!. Тате искам ФАФЛА!!! - няма фафла! ТАТЕЕЕ ИСКАМММ ФАФФФЛААА! - на ти фафла. - ФАФЛАААА! - мигновенно излапана почти без дъвчене, устата омазана от шоколад...

Немисленето да се усвоява СЛЕД като е развито мисленето и концентрацията на едно нещо. Този ум ни е даден за нещо и е важно да може да го ползваме правилно  (не само да генерираме "желания" към Вселената)
Трябва да мислим правилно, и да имаме Божествени желания а не въобще да не мислим и да нямаме никакви желания.
Комбинацията да не мислим и да имаме много желания да не я коментирам, чe да не си помисли аудиторията, че обиждам на "кифла" Stuck Out Tongue

Разбира се че зодиите (но не само - и конкретните аспекти на отделните планети) могат да укажат влияние върху възприятието и начина на живот.
Но аз съм за индивидуалния подход, вместо за "хороскоп за деня" от вестника.

# 170
  • Мнения: 1
Клонка,сърдечно ти благодаря!Почувствах се по-добре и наистина,когато друг човек ти го каже поглеждаш се от друг ъгъл и като,че ли става по лесно.Благодаря ти! newsm12  bouquet

# 171
  • София
  • Мнения: 2 840
Веселана, пиши в темата по-често. Тук не откриваме топлата вода и не на всички ни е супер готино през цялото време. Освободи се от задръжките си. Hug

# 172
  • София
  • Мнения: 2 840
"Тате искам фафла! - няма фафла!. Тате искам ФАФЛА!!! - няма фафла! ТАТЕЕЕ ИСКАМММ ФАФФФЛААА! - на ти фафла. - ФАФЛАААА! - мигновенно излапана почти без дъвчене, устата омазана от шоколад...
На това му се вика "Искай и ще ти се даде" Joy Joy


Рози, за пръв път в живота си оспамих 8 другарчета в скайпа с тази торба с пари. ХАхахаххах

# 173
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз, конкретно, споделям неща, именно в контекста на

трансформацията и повдигането...


А всеки има глава на раменете, за да открие разковничето как

да мислим правилно, и да имаме Божествени желания а не въобще да не мислим и да нямаме никакви желания.

Хайде, малко енергия - или за всекиго по нещо  hahaha

  

# 174
  • Мнения: 15 619
Веселана, пиши в темата по-често. Тук не откриваме топлата вода и не на всички ни е супер готино през цялото време. Освободи се от задръжките си. Hug
Да. От написаното тук не би могло да проличи във всеки един случай, какво му е на душата на човека.... Щом си дошла тук, значи имаш нужда да споделяш точно в тази тема, с тези хора.  Hug
Вокс, все имам усещането, че размахваш пръст или си скръстил ръце на хълбоци... Grinning
Кой ще ми разясни с думи прости, що е то трансформация и повдигане? Hug

П.П€€€€€ - И аз ще оспамя. Whistling Рози и рози   bouquet

# 175
  • Мнения: 385
Зле съм и знам че съм зле, но по-зле ще съм ако не знам, че съм зле. - Нещо такова е положението май Peace
И аз бях питала преди какво означава "отработване и трансформиране" на ситуация...., за повдигането имам някаква бегла идея  Wink
Рози, това за уникалните 5 дни от седмицата в месеца мине се не мине и се пуска в интернет пространството Simple Smile

# 176
  • Мнения: 4
Здравейте на всички,

Наскоро открих темата и започнах да чета оттук оттам. Има много информация и всичко е много интересно и полезно. Преживявам тежък период в живота си - раздяла със супруга ми след почти 11  годишен брак. От 7 месеца сме разделени и още не се осмелявам да подам молба за развод. Вече съм убедена, че решението ми е правилно и трябва да го направя, за да мога някак си да продължа напред. Много се радвам, че ви открих. Хиляди благодарности Simple Smile)))
Ако има някой като мен моля да ми пише, ще съм много благодарна. Имам и дъщеричка на 10 годинки.

Само да попитам - имаше някъде инфо за енергийно пречистване на дома. Може ли да дадете директен линк. Предварително благодаря. Имах една приятелка на гости за 4 дни, която много ме натовари психически...не ми стигат моите проблеми и сега бих искала да си изчистя дома.

Извинявам се че пиша малко разхвърляно.... Благодаря ви!

# 177
  • Мнения: 620
cutie , защо не прекадиш с въгленче от цъкрата и тамян, може и с пелин

# 178
  • Мнения: 1 422
Рози, за пръв път в живота си оспамих 8 другарчета в скайпа с тази торба с пари. ХАхахаххах

Моята идея беше като го прочетем тук заедно и толкоз, ама като ти е дошла музата....

# 179
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, бе, муза...пише отдолу да не прекъсваме веригата Joy Joy
Пък и време беше да втрещя някои другари Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт