Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 33

  • 25 046
  • 705
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041









ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ


Сюжет на филма


Клипове направени от фенове в темата

             


Старите Теми:



Указания за момичетата ,
които искат да изгледат  пропуснатите серии:

4 ЕПИЗОД с руски субтитри
1 част  2 част


    
   
ПРОЧЕТИ
1 част 2 част



   


 


ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.

   

 








СЛЕД ТОВА СТУДЕН ДУШ

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 20:50 от mariana51

# 1
  • Мнения: 11 984

 Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
И този е тъмничък като Керим...Може ли да е той

Мариана   bouquet

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 19:55 от Slawena

# 2
  • Мнения: 0
Уау, Slawena! Embarassed Влязала първа и какво написала?! Embarassed Да го сънуваме този! Барабар с розите!

# 3
  • Мнения: 11 984
А какво ли има под розите...Нещо почти неизползвано,може и да е гаранция още... newsm78 newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 0
Отивам да се цопна във ваната с ледена вода!

# 5
  • Мнения: 11 984
...Или пък паяци с паяжани...ох май съм слънчасала от търчането днес Крюела идвам и аз въвъ ваната...направи място моля...май направо басеин ще ми трябва

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041

1-во гласуване:
ВОДИМ С 402 ГЛАСА

2-ро гласуване - вдясно, долу странично:
Първо място засега с 30,73 %    


3-то гласуване:
За сега пак 1-во място - водим с 28,8 процента

4-то гласуване за Берен:
На 1 място е момичето ни


ГЛАСУВАЙТЕ...Обичат ги....

# 7
# 8
  • Мнения: 0
...Или пък паяци с паяжани...ох май съм слънчасала от търчането днес Крюела идвам и аз въвъ ваната...направи място моля...май направо басеин ще ми трябва
Водата завря от сгорещеното ми тяло! Носи лед! Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 0
Марианка  smile3525 smile3525 smile3525

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 990
Благодаря за новата тема.Както винаги чудесна!!! newsm51 newsm51 newsm51

 

 

# 11
  • Мнения: 9 738
За новата тема



вана за романтичните дами в темата Party





# 12
  • Мнения: 0
Да го преместим и в новата ни тема: Wink

Резюме на 38 епизод:
Булченската рокля, която Керим е купил на Фатмето за рождения ден, отново ще отвори раните й. Този подарък е купен за нея от Керим за да може тя да забрави за миналото и да започне отначало. Но ще послужи като припомняне на миналото й. Керим не е имал лоши намерения, но той ще си помисли, че това е било лоша идея. Фатмагюл ще бъде тази, която ще повдигне надеждите му.
Мерием разбира, че Мукадес се среща тайно с Мурат всеки ден. Тя ще се срещне с нея случайно и ще има шанс да говори с нея за делото на Фатмето. Сега е последния шанс за Мукадес да даде показания и да помогне на Фатма.
Мелтем отива при Мустафа преди тя и семейството й да заминат за Америка. Тя има своя идея затова как да си отмъсти за всичко. Яшаранови ще разберат за тази среща. Цялата работа ще им се види много съмнителна. Ще дойде времето и за тях да се изправят срещу Мустафа.
Мустафа ще се сети за рождения ден на Фатмагюл.Керим ще бъде много внимателен
докато е в ресторанта на Фатмето, защото си мисли, че той ще направи нещо на рождения й ден.
Керим и Фатмагюл ще танцуват за втори път след месеци и това ще бъде специален момент и за двамата.
Но Мустафа ще им бъде като сянка. Керим няма да може да направи нищо срещу това.
Ердоан се страхува, че Вурал ще си признае всичко. Съзнанието на Вурал е много объркано, той се чувства все по-зле с всеки изминат ден.
Мукадес ще разбере истината за Сали и за Яшаранови, затова тя ще си състави собствен план как да си отмъсти.
На 16 юни Фатмето ще е в съда. Ще се бори с цялата си чест срещу мъжете, съсипали живота й.

# 13
  • Мнения: 2 229
Ще има"Мукадес тайфун" като разбере как е била преметната от Салито. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 14
  • Мнения: 11 984
...Или пък паяци с паяжани...ох май съм слънчасала от търчането днес Крюела идвам и аз въвъ ваната...направи място моля...май направо басеин ще ми трябва
Водата завря от сгорещеното ми тяло! Носи лед! Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 21:10 от Slawena

Общи условия

Активация на акаунт