Седмокласната дружина - ФИНАЛИ!

  • 32 602
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 802
Няма нужда от няколко медицински! Вади се само едно и му се прави копие, което се оставя в училището-гнездо. Носи се и оригинала за сверка при подаване на заявлението... Оригинала се дава при записване на детето в съответното професионално училище. Никакво име на гимназия не се посочва на него!

А така!
Ами аз нашия оригинал го оставих в ТУЕС!

Тичай сега да си го вземеш  Twisted Evil
Остави им ксерокопие.
Аз мин. година оригинала държах в мен, само давах за сверяване навсякъде, а оставях ксерокопия. Дори и в гнездото. Пък и по правилник нещата са такива.

Пойзън, за Езикови не трябва сега медицинско, чак наесен с песен  Grinning

# 721
  • Мнения: 248
А така!
Ами аз нашия оригинал го оставих в ТУЕС!

Ами ще трябва да вадите ново в такъв случай, ако ще кандидатстване и за други професионални училища... Ако няма, то тогава няма проблем, като отидете да се запишете в ТУЕС ще им кажете, че оригинала вече сте им го дали и готово!

# 722
  • Мнения: 64
 Какво искат да покажат с това?  Че бъдещето на децата е в ръцете им?  Това е грозно и колкото и да си добър в преподаването на предмета си, няма да имаш уважението нито на децата нито на родителите.  Сега се притеснявам и за характеристиката - имаше период, в който синът ми се опитваше да отстоява свое мнение,приказваше в часовете А ТОВА Е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО

# 723
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Аз бих се радвала  на шарена характеристика - инак какво да пише: дисциплинирана и изпълнителна кат робот....
Гани, всички характеристики по модел ли са - т.е. има ли модел или всяко у-ще само си я измисля  newsm78 Че ако е по ваш модел - мнооооого ми е интересно какво ще напише таз по български  Crazy

# 724
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
За характеристиката,не се притеснявай.На нас вече ни ги дадоха и не виждам нещо по-различно от миналогодишната.Написаното е еднотипно и шаблонно.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 131
Всяко училище само си прави модела за характеристиките.
Няма точен модел, установен да речем от МОН.
При нас всеки учител пише по 2-3 изречения по предмета си и накрая класния обобщава.

# 726
  • София
  • Мнения: 802
ganis, Стискам палци, стискам силно  Peace
Аз тази година имам племенничка с бал РОВНО 33  Mr. Green Ам' и тя не е математичка. С теб сме заедно в кюпа, като вие, естествено сте с предимство в бала!
Ще се уредят децата, в края на краищата, и всичко ще бъде наред  Peace

titiri, не се притеснявай за характеристиките - те не важат при класирането, всичко са слухове и бла-бла. Пък и те се пишат доста про-форма. Моичкият го бяха изкарали с ПЕТИЦИ по всички изкуства в характеристиката, пък за него и двойка ще е много  Mr. Green  Голям смях пада, когато ги получите, ще видите!

# 727
  • Мнения: 64
 Усмихвам се и като чета. За какво изобщо се притеснявам. Успокоително е когато има с кого да споделиш и притесненията ти се струват вече безмислени. БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 728
  • София
  • Мнения: 5 131
Ние така бяхме на тръни с математичката до петък. Не бяха оформени само две деца- Мони (дъщеря ми) и едно момиче, прието в АК  Twisted Evil
Разгеле следобед се разбра, че вече е оформена.

# 729
  • Мнения: 29
При нас характеристиката е доста ..странна  Grinning Тоест..то е нещо като таблица с графи и в тях пише как се държат децата, какви постижения имат и т.н. .. За моя радост всичко ми е отлично  bowuu

# 730
  • Мнения: 7 263
  Нова тема  

При нас също вече са оформени .... но днес нещо оценките ми останаха на заден план - ще ви помоля, който каквито неща има за пращане ( за качване в блога или по темата ) - само на Лс, защото не зная в следващите 2 дни колко време ще имам за четене в темата ..........

# 731
  • Мнения: 59
има ли нова тема??????????????????? Благодаря smile3525

# 732
  • Мнения: 34
Има ли натрупана статистика за Варна?

Допълвам: Понеже не видях такава натрупана статистика за Варна я направих на база на миналогодишното първо класиране. Само искам да ми кажете на кого да я пратя, за да може да се публикува в блога.
Здравейте,
много похвално и полезно, че сте направили тази статистика,
 но бихте ли ми обяснили - къде мога да я намеря тази информация?

Общи условия

Активация на акаунт