На море - Лозенец?!

  • 49 472
  • 203
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19 527
Е, точно на 13 януари ли се сетихте да рекламирате хотела? Поне изчакайте да настъпи сезона.

# 196
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Е, точно на 13 януари ли се сетихте да рекламирате хотела? Поне изчакайте да настъпи сезона.
Аз не виждам да става въпрос за реклама! Rolling Eyes

# 197
  • Мнения: 19 527
Е, точно на 13 януари ли се сетихте да рекламирате хотела? Поне изчакайте да настъпи сезона.
Аз не виждам да става въпрос за реклама! Rolling Eyes
Ами малко ми е странно да се повдига тема отпреди 7 месеца, като се хвали ТОЧНО определен хотел с един и същи текст, копиран в две теми едновременно, ама може аз нещо да се заблуждавам, не знам  newsm78

# 198
  • Мнения: 2
Е, точно на 13 януари ли се сетихте да рекламирате хотела? Поне изчакайте да настъпи сезона.
Аз не виждам да става въпрос за реклама! Rolling Eyes
Ами малко ми е странно да се повдига тема отпреди 7 месеца, като се хвали ТОЧНО определен хотел с един и същи текст, копиран в две теми едновременно, ама може аз нещо да се заблуждавам, не знам  newsm78


Е защо реши,че е реклама Какво да му рекламирам на хотела ,ние така или иначе не сме били там,за да мога да кажа нещо конкретно
Просто намерих това
http://www.nasamnatam.com/hotel/Hotel_Ianis-309.html     и ми се струва разумно като цени
Ние си правим плановете от рано,докато има ниски цени и оферти ,а така или иначе имам отзив от хотела и искам още......,за да сме наясно къде отиваме

Нали е това целта на форумите,поне аз затова съм тук

# 199
  • Мнения: 2
Re: На море 2012 къде в България?

Ето тук е място за реклама-----хи хи хи
Явно не сме само ние тези,които планират лятната си почеивка


А аз ще съм благодарна за отзиви от хотел Янис Лозенец

# 200
# 201
  • Мнения: 19 527
Re: На море 2012 къде в България?

Ето тук е място за реклама-----хи хи хи
Явно не сме само ние тези,които планират лятната си почеивка


А аз ще съм благодарна за отзиви от хотел Янис Лозенец

Ми добре, обаче защо си копираш поста в няколко теми? Толкова ли те вълнува точно пък този хотел през януари? Щото ако си планираше почивката "отрано" можеше и от други хотели и дестинации да се интересуваш - нали така? А пък и си само с 1 публикация.....тълкуванието оставям за хората от форума. Написах само съмненията си. А конкретно в хотел Янис не съм ходила, четох доста критични отзиви за мястото обаче. Но синът ми беше тази година в Лозенец и всички масово са изкарали вирус с разстройство и повръщане. Май е свързано с лошата хигиена и отпадните води. Има коментари включително и в тази тема. Та така за хотел Янис и Лозенец. Желая ви да си изкарате приятно където и да е, обаче е хубаво да изчакате сезона все пак. Местата в хотелите в Лозенец едва ли ще свършат през януари, а и не забелязах промоции за ранно записване smile3503

# 202
  • Мнения: 2
Re: На море 2012 къде в България?

Ето тук е място за реклама-----хи хи хи
Явно не сме само ние тези,които планират лятната си почеивка


А аз ще съм благодарна за отзиви от хотел Янис Лозенец

Ми добре, обаче защо си копираш поста в няколко теми? Толкова ли те вълнува точно пък този хотел през януари? Щото ако си планираше почивката "отрано" можеше и от други хотели и дестинации да се интересуваш - нали така? А пък и си само с 1 публикация.....тълкуванието оставям за хората от форума. Написах само съмненията си. А конкретно в хотел Янис не съм ходила, четох доста критични отзиви за мястото обаче. Но синът ми беше тази година в Лозенец и всички масово са изкарали вирус с разстройство и повръщане. Май е свързано с лошата хигиена и отпадните води. Има коментари включително и в тази тема. Та така за хотел Янис и Лозенец. Желая ви да си изкарате приятно където и да е, обаче е хубаво да изчакате сезона все пак. Местата в хотелите в Лозенец едва ли ще свършат през януари, а и не забелязах промоции за ранно записване smile3503


Ако исках съвети за това,как и кога да планирам почивката си ,щях да се обърна към свекърва ми .Пък и не смятам за редно да се критикуват желанията,намеренията и мислите на даден човек
Не виждам и какъв е проблема с това ,че ме интересува нещо конкретно и съм задала въпросите тук,пък било то и януари
В крайна сметка всеки си има глава на раменете и може да прецени кога ,какво да прави
А  на въпроса за хотела-интересува ме ,защото вече  родителите ми са били там/но те са все пак на възраст около 60 -те/ и вероятността условията,които задоволяват тях,могат да не задоволяват мен и мъжа ми ,но определено предлаганото в линка ,който посочиих за нас е ок-със или без промоция според теб

 Вируси има навсякъде в страната/мен в Черноморец и в Созопол ме е хващал/-и зиме и лете,но никой не се е спрял да ходи на море или на планина ,така ,че на това не смятам да обръщаме внимание Ние си имаме превантивна тактика за летния вирус и вече от няколко години сме на "ТИ " с него
  А за Лозенец четох в някое списание ,че е най-баровският курорт по Южното черноморие и е посещаван от много известни личности,които с капризите си,едва ли избират лоши хигиенни условия и място с леещи се отпадни води за своята почивка

 Ще те помоля все пак ,ако имаш идея къде са коментарите да ме ориентираш-при тази реакция интереса ми е още по-голям !!!

 На въпроса,защо съм задала въпроса си тук и там ,ще ти отговоря така -да от скоро съм  потребител и още трудно се ориентирам ,но смятам,че идеята на форумите е точно тази -коментари,впечатления,мнения,въпроси и отговори във всички отворени форуми свързани с определена тема.И какво значение има колко публикации имам-това решаващо ли е участието ми във форумите?!?

# 203
  • Мнения: 19 527
Georgo. Ако си направиш труда да прочетеш темата, в която пишеш ще разбереш какви точно са били коментарите за Лозенец, сега няма да ги повтарям. От поста ти много не разбрах всъщност какво точно те е подразнило в коментара ми - всъщност хвалиш ли хотела или искаш и други отзиви - защото други отзиви имаше по-напред в темата и в други теми ако си направиш труда да ги прочетеш, щом толкова те интересува ама точно хотел Янис. Критериите по които аз си избирам място за почивка едва ли те интересуват, но държа да пиша, че те не включват проверка дали точно известни личности избират да прекарат почивката си точно там. А това, че от два поста  и в двата коментираш хотел на море през зимата повтарям на мен ми е съмнително.  Доскоро имаше правило в раздел На път да публикуват потребители с повече от 50 мнения. Сега го няма това ограничение, но пък всеки може сам да си прецени на кое мнение да повярва и на кое - не. За отпадните води и дали има такива на морето е много широка тема, май и Созопол още няма пречиствателна станция, ама това не засяга конкретната тема, та няма да го коментирам сега. Ми желая ти приятна почивка в Лозенец , щом толкова ти е мило това място, но не пренебрегвай и отрицателните мнения, ако искрено се интересуваш за курорта всъщност.

Общи условия

Активация на акаунт