Фраксипарин и Аспирин протект - 4

  • 103 243
  • 768
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 884
Нека е пълна с много щастливи борбени мами и здрави бебковци Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Фраксипарин и Аспирин протект - 3
Фраксипарин и Аспирин протект - 2
Фраксипарин и Аспирин протект

Последна редакция: чт, 23 юни 2011, 20:12 от Дивиана

# 1
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 700
Айде цоп в темата и zа да не е спам Ще вzема да се "похваля", че от вчера пак съм на фраксипарин. Тоzи път даже 0,6, а не 0,3. Дано помогне бебка да порасне малко поне, че то няма време. Доплерите ми бяха добри, обаче от както спрях хепарина zаради кървенета вzе да иzостава. Кръвните ми бяха вчера ужасни и zа това макар и zа малко пак Ще се боцкам. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 884
Миле,semruna-лек и прекрасен финал Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
На кратко за мен-на 31г от Пловдив-много чакано бебе..../след близо 2 години и два споннати аборта/ в момента съм на Клексан всеки ден,аспирин протект и ФК*10,в 15г.с  дано всичко е наред до самия финал Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • София
  • Мнения: 10 698
Влизам да вдъхна кураж, след 3 години борба,3 аборта и последвала 4-та бременност-рискова с много проблеми - с тежка терапия включително и на аспирин и фраксипарин...нашето дете вече спи в другата стая Heart Eyes
Всяка инжекция и след  самия финал си струва усилията, невероятно е усещането да станеш майка Heart Eyes
Успех на всички   bouquet

# 5
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Благодаря за пожеланията на финалната права съм само се моля   Praynig Praynig Praynig малкия ми мъж който е толкова много чаканннн  да се роди жив и здрав
Пожелавам на всички успешно лечение и на финала здрави бебета  Peace
 Hug

# 6
  • Мнения: 2 719
  bouquet

При мен всичко засега е наред. Казаха, че е рано да се следи кръвоток-18 г.с.

Вие кога започнахте? Кой ви го следи-съдов или гинеколог?

# 7
  • Мнения: 4 700
me4koni и аz с 2 аборта и проблемно zабременяване и ми каzаха, че рискови са първите 15 седмици. Вярвам, че при теб всичко Ще е наред.  Hug

magnet_for_happiness, да ви е живо и zдраво детенцето.  Heart Eyes

semruna и при теб не остава много. Скоро Ще си гуШкаме малките раzбойничета.  Grinning

Хеликаза, доплер ми правиха zа пръв път в 17 г.с. в спеШното, но ми каzаха, че е много трудно в толкова ранни седмици. После на втората фетална в 23 г.с. пак ми правиха доплер. Но ми каzаха, че нормално zапочвали след 25 г.с. Ама аz нали съм съм рискова...

# 8
  • София
  • Мнения: 10 698
magnet_for_happiness, да ви е живо и zдраво детенцето.  Heart Eyes


Хеликаза, доплер ми правиха zа пръв път в 17 г.с. в спеШното, но ми каzаха, че е много трудно в толкова ранни седмици. После на втората фетална в 23 г.с. пак ми правиха доплер. Но ми каzаха, че нормално zапочвали след 25 г.с. Ама аz нали съм съм рискова...

Благодаря, а на теб леко раждане Simple Smile

А колкото до доплер-на мен всяка седмица ми прави д-р Сигридов,още след сърдечна дейност-до финала.

# 9
  • Мнения: 54
Момичета, здравейте!
Пиша за да предложа на някои фраксипарин 0.3.Преди малко разбрах, че на мен вече няма да ми трябва, а съм взела 7 бр.Нека ако някои има желание да ми пише на лични.

# 10
  • Мнения: 1 884
На мен доплер до момента не ми е правен...ще споделите ли какво представлява Hug Peace
всъщност наблюдаващият ме лекар всеки път ми гледа кръвопотока и кръвоснабдяването на плацентата...

# 11
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
На мен доплер до момента не ми е правен...ще споделите ли какво представлява Hug Peace
всъщност наблюдаващият ме лекар всеки път ми гледа кръвопотока и кръвоснабдяването на плацентата...
Това което са ти  правили  се нарича доплер следи се кръвопотока т.е са ти правили   Simple Smile самия апарат се казва апарата на доплер  Peace

# 12
  • Мнения: 1 884
 Blush Blush Blush...извинете Flutter

# 13
# 14
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт