Какво стана с ....

  • 89 787
  • 714
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 710
Забелязали ли сте как горещи теми в новините потъват внезапно?  Голяма истерия няколко дни, после нищо сякаш.

Например някой знае ли какво стана с реакторите във Фукушима? Какво се случва в момента, сякаш потъна този проблем. Интересно ми е и какво се случи с "бебето в Горна Оряховица" - там докъде са стигнали, някой чул ли е нещо. Или за Либия -  сега какво се случва - кой се бие с кого, в настоящия момент, Кадафи връща ли се, върна ли се ...

Това са моите въпроси, ако имате ваши -  питайте, а аз очаквам някой да ме осветли с информация по моите Grinning

# 1
  • Мнения: 4 120
На мен ми е интересно какво се случва с бебенцето на 62 годишната родилка. А, и Елена Петрова какво наказание ще отнесе, че шофира пила.

# 2
  • Мнения: 170
Абе, забелязали сме и кво, някой всякаш ни бръсне за слива. Мен ми е интересно какво стана с онова убийство в Кърджали ли беше, за сина убил братчето си и майка си...и хилядите въпроси и тема имаше във форума и.....абе, новини....чак ме е яд....мнооо шум, мнооо нещо, мнооо ихууу и послеееееееее...голямо тихо....

ПП Бием тъпана и после мълчим като риби.... ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 16 158
За случая в Горна Оряховица - скоро четох, че майката чака ново бебе. Живеела с мангала в някаква ферма, помагала за животните. Явно няма да завърши у-ще.

# 4
  • Мнения: 150
На мен ми е интересно какво се случи с майката на убитото детенце Пепи в Южния парк преди 10 години, която беше обвинена за неговата смърт, и когато таксиметровите шофьори обградиха парламента. Изобщо, как се разви случаят или се потули? Интересно ми е и какво се случва с Георги Коритаров, че ми е любимец.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 23:51 от malvinaina

# 5
  • Мнения: 5 710
оо, сега се сетих за Пепи, майката не я ли прибраха в специализирано заведение, май беше луда за връзване

# 6
  • Мнения: 419
Забелязвам, да. Даже понякога си мисля, че ако съм продуцент, ще направя предаване, което да се излъчва след новините, ще го кръстя "След новините" и ще проследява какво е развитието с времето на новините от преди време.

# 7
  • Мнения: 8
Гледах предаване,че таткото на детето от Г.Оряховица ще ходи да работи в чужбина.Някакъв негов приятел щял да го взема със себе си там.Също така гледах за момчето убило майка си и братчето си,как леля му говореше,че бил много кротко и послушно дете и не можело да е той. ThinkingМайката на Пепи,казаха,че е болна и май я пуснаха.Поне такъв спомен имам.Мен също ми е интересно как се справя  62 годишната майка.

# 8
  • Мнения: 2 961
оо, сега се сетих за Пепи, майката не я ли прибраха в специализирано заведение, май беше луда за връзване

Не, не я прибраха или ако са я прибрали е било за кратко.
Последно (може би преди година-две) я бяха показали-работеше на някакъв платен паркинг.

# 9
  • Мнения: 150
Тогава така и не стана ясно кой е виновен, жалко само за горкото детенце. Сега се присетих случайно покрай темата и се поразрових за подробности, че всичко съм забравила.
Ето тук припомнят случая http://www.monitor.bg/article?id=284245, но не дават информация какво се е случило впоследствие. Мисля, по едно време се чу, че някой от двамата родители е в чужбина и нищо повече.

# 10
  • Мнения: 9
Абе, забелязали сме и кво, някой всякаш ни бръсне за слива. Мен ми е интересно какво стана с онова убийство в Кърджали ли беше, за сина убил братчето си и майка си...и хилядите въпроси и тема имаше във форума и.....

       Тумбе, последното, което чух по този случай /и то наскоро беше/, че всъщност е признат за виновен /но, на коя инстанция, дали може да обжалва още, честно не разбрах/.
       С другото съм напълно съгласна, никой /под "никой" разбирам журналистите/, не те бръсне за слива - пускат си "бомбата" и гледат сеира на народа. И това ако е журналистика...пък може и да греша /сигурно, точно това е журналистика/  Confused

# 11
  • Мнения: 945
А какво стана със случая в Сливен - този със заложниците newsm78

# 12
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
На мен ми е интересно какво се случва с бебенцето на 62 годишната родилка.

Заповядай!  Simple Smile

http://www.blitz.bg/article/24717

А това е по-старо, но пак към хронологията:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=657285

# 13
  • Мнения: 2 867
Например някой знае ли какво стана с реакторите във Фукушима?
http://www.breakingnews.com/topic/fukushima-prefecture-jp

# 14
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Мен ме интересува как е Гого от "Тоника". Има ли подобрение в състоянието му?

Общи условия

Активация на акаунт