Wizz air 4

  • 81 799
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 119
Да щом е мек няма никакъв проблем да го вместиш в кошарката.

# 736
  • Мнения: 49
Момичета, направих резервация на 04.01.2012г. За съжеление не успях да платя в рамките на 24 часа. Имала ли е някоя от Вас такъв проблем с забавено плащане, в смисъл да платя ли днес и връщат ли пари, ако докато получат трансфера резервацията ми се анулира?

# 737
  • Мнения: 596
maria_iv ,когато правиш резервацията,една от най-последните стъпки е потвърждение и там си пише,че ако желаеш да потвърдиш предварителната резервация до 24 часа трябва да платиш,защото в противен случай ще я отменят.
В твоят случай резервацията вече от 3-4 дни е отменена,трябва да си направиш нова и съответно да я платиш до 24 часа.

# 738
  • Мнения: 49
Може би не обясних точно в бързината, извинете ме Sad

Въпросът ми е, има ли като мен и други, които не превеждат по банков път сумата по резервацията в рамките на 24 часа? И дали след като все още съм в периода на 5-те работни дни, когато в Уиз изчакват банковия трансфер, за да я финализират, да не платя?

Моля Ви, дано има някой с проблем като моя и да ми отговори!

# 739
  • Мнения: 49
h o p e, извинявай не съм видяла, че си ми отговорила, благодаря ти!

Аз междувременно говорих по телефона с една служителка на Уиз (на посочения импулсен телефон) и тя не можа да ми отговори категорично дали резервацията ми е в процес на изчакване или вече е закрита, но беше категорична, че връщат пари, ако са преведени по-късно т.е. "преведени безцелно". Но пак трябвало да се обадя на същия телефон и да помоля да ми ги преведат по моя сметка. В един момент ми заприлича на "алъш-вериш" по телефона, като че ли гледаше да ме зараджи на линията ....

# 740
  • Мнения: 119
Момичета, направих резервация на 04.01.2012г. За съжеление не успях да платя в рамките на 24 часа. Имала ли е някоя от Вас такъв проблем с забавено плащане, в смисъл да платя ли днес и връщат ли пари, ако докато получат трансфера резервацията ми се анулира?

Няма да мине.
Ако цената е същата си направи нова резервация.

# 741
  • София
  • Мнения: 4 578
НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=633421.msg20749796#msg20749796

Тъй като сме на стр. 50 и ще заключат тази, заповядайте в новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт