КИВИ+КОМ = КИС - 15

  • 27 544
  • 691
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 614








1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  11  12  13   14














За моите най-добри приятели

Момичета мои, към вас се обръщам
и с много любов от сърце ви прегръщам!
Благодарна на Бога съм всяка минута,
че вас да ви срещна, молбата е чута!

Знам, не съм лесна, не съм идеална,
понякога даже съм доста скандална.
Но знам, както знам, че в момента съм жива,
обичате ме такава... и луда и дива!

Мигове в живота на всяка ни има,
когато душата е неукротима...
Насреща сме всички да бъдем опора
и здраво да хванем на живота декора!

Когато е тъжно над мене небето
и пълно е само със болка сърцето,
усмихнати, нежни към мене поглеждате
и мигом със радост и смях ме зареждате!

Всички сте силни и борбени, смели,
животът в ръцете си властно сте взели.
Покорството знам е за вас непознато,
но с обич и блян е сърцето богато!

А хората мислят - жените приятелки
не могат да бъдат на другарство ваятелки...
Елате ни вижте и в миг замълчете!
Честни и верни като нас вий бъдете!

Щастлива със вас съм, приятелки мои!
Не само жени сте, за мен сте герои!
Приятел е не който ти бърше сълзите,
а който не дава да са влажни очите!


_________________1¶¶¶¶1111111¶¶1______1¶¶¶¶¶
_______________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶11___1¶¶¶_1¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_
____111¶¶¶¶1__¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶¶_______¶¶¶¶
__1¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶11¶¶1______¶¶¶¶___¶¶¶¶___________¶¶
_1¶¶¶____11¶¶¶¶11¶¶1_______¶¶¶1__¶¶1____________¶¶
1¶¶__________¶¶1_¶¶¶________¶¶1__¶¶____________1¶¶
¶¶_______________1¶¶1_______¶¶1_______________1¶¶1
¶¶¶______♥♥♥♥♥___¶¶¶1_____1¶¶_♥♥♥♥♥♥♥♥____1¶¶¶¶_
1¶¶¶_______________¶¶¶1___1¶¶____________1¶¶¶¶¶___
_1¶¶¶¶1_____________1¶¶¶11¶¶__________1¶¶¶¶¶1_____
___1¶¶¶¶¶¶11__________¶¶¶¶¶_________¶¶¶¶¶1________
_____1¶¶¶¶¶¶¶¶11_______¶¶¶¶¶1_____¶¶¶¶¶___________
_________1¶¶¶¶¶¶¶¶1___¶¶11¶¶¶¶1_1¶¶¶¶_____________
______________1¶¶¶¶¶11¶_____1¶11¶¶1_______________
_________________1¶¶¶¶1________¶¶1________________
___________________1¶1_________¶¶¶_















                               ~ ஐ ~ ஐ ~  Каквото цветето, такава и жената!  ~ ஐ ~ ஐ ~

 Можете да узнаете кое е вашето цвете с помощта на прости аритметични изчисления.
 За целта трябва да съберете всички цифри от датата си на раждане.
 Ако полученият сбор е по-голям от 9, трябва да го редуцирате до едноцифрено число.
 Например, ако датата на раждане е 27.03.1971 = 2+7+3+1+9+7...+1=30=3+0=3. 3 - това е вашето лично число!



1. Роза  -  Както и шиповете на розата, вашият характер понякога може да бъде "бодлив" и хората, които не ви познават добре могат да ви възприемат като трудна за завоюване, нервна и саркастична личност. В действителност, този който спечели доверието ви има възможността да се наслади на цялото великолепие от нежност и романтичност, които са ви присъщи.
Съвет: Тъй като розата символизира ранната зрелост, вие още от детството си сте обречена на преждевременно съзряване.
За да подсилите късмета си винаги дръжте в дома си или на работа свежа роза.

МАСТЕРЧЕ е - Роза





2. Невен - Вашето цвете е невен - растение с прекрасни оранжеви листенца и ценни лечебни свойства. Това цвете дарява с хубаво настроение и енергия, наричат го още "невеста на слънцето". На вас ви харесва да бъдете жена, която с достойнство върви редом до партньора си в живота и в точното време демонстрира ценните си качества.
Съвет: Дръжте до себе си стрък невен, за да се защитите от измами и завист, а така също и, за да намалите пристъпите си на ревност.


ПАЦИ е - Невен




3.  Ирис   -  Симетрично цвете с тройна структура: три вътрешни венчелистчета, стърчащи нагоре и три външни, отпуснати надолу. В действителност, това цвете съответства на персонален номер "три", който на свой ред е числото, символизиращо комуникацията. И не случайно на езика на цветята ирис означава "добра новина". Вие сте изтъкана от противоречия. Често ви се иска да бъдете на две места едновременно, занимавате се с няколко неща наведнъж и сте изключително бъбрива и жизнерадостна личност.
Съвет: особено, ако работата ви е свързана с общуване с хора, около вас трябва да има три цвята ирис във висока и тясна ваза, най-добре прозрачна - стъклена или кристална. Това ще балансира двойнствеността ви и ще успокои нервната ви система, а така също ще внесе повече късмет в комуникацията ви с околните.




4. Момина сълза -  Едно от първите пролетни цветя. Съгласно легендата, белите цветчета привличат мъжете-джентълмени с изтънченото си ухание.Вие сте жена, която старателно подбира обкръжението си. Елементарните, груби хора ви отблъскват. Предпочитате да имате малко познати, но това да бъдат хора със стил и вродена класа. Обожавате романтичните, изискани вечери в луксозни ресторанти, а класическата музика ви действа пречистващо.
Съвет: Тъй като момините сълзи не цъфтят целогодишно, то всяка сутрин вдъхвайте ароматна есенция от това цвете. Ще ви помогне да намерите мъжът на мечтите си и да държите далеч враговете и завистниците си.


ЗИЧЕ  е - Момина сълза  



5.  Жасмин - Няма друго цвете с толкова опияняващ аромат, като жасмина. Той е считан за цветето на влюбените. Неговата структура се състои от 5 венчелистчета, а числото 5 символизира страстта. Вие сте изключително чаровна личност, не оставяте никого безразличен. Обичате любовта и често се влюбвате, но бързо се разочаровате. Най-вече от липсата на романтика и нежност от страна на партньора. Ако намерите половинката си в живота, обаче, разцъфтявате в цялата си прелест, огненост и страст.
Съвет: Хубаво е да имате в дома си жасмин, както и да използвате парфюм с такъв аромат. Това ще подсили чара и късмета ви.


МОНИ е - Жасмин Hug





6.  Лале - Съгласно легендата, лалето е родено от сълзите и кръвта на млад юноша, проляти заради несподелена любов към красива девойка. Вие мечтаете, ако не за идеален, то поне за хармоничен сантиментален живот, а лалето символизира именно, това което е типично за вас: чувственост, отдаденост, склонност към идилия.
Съвет: ако нямате възможност постоянно да сте обградена от свежи стръкове на това цвете, купете си картина, изобразяваща лалета и дръжте в себе си снимка или календарче с тези красиви цветя. Това ще ви помогне да осъществите по-лесно мечтите си.


ЕЛИ ,ТЕДИ  са - Лале  Hug




7.  Орхидея -Прекрасната орхидея е знакът на хармонията, емблема на духовното съвършенство. Вие сте уникална жена - можете чудесно да се справяте с всички трудности в живота и сама, но без това да се отрази на типичната ви, вродена женственост.
Съвет: Започнете да отглеждате орхидеи, това ще ви помогне да постигнете духовно съвършенство и ще укрепи психическото и физическото ви състояние.

ПРОЛЕТНА ФЕЯ е - Орхидея Hug





8.  Хризантема -  Това цвете с жизнерадостните си, ярки цветове е символ на дълголетието и доброто здраве. Неговите листенца се използват в билковата медицина за пречистване на организма. Вие сте динамична, обичаща живота личност. Около вас винаги има усмихнати хора и много веселие. Самотата и мрачното време ви подтискат неимоверно. Обожавате топлия сезон, разходките сред природата и позитивно настроените хора.
Съвет: тъй като сте положително настроен, енергичен човек, около вас постоянно трябва да има букет от хризантеми, поставени в прозрачна ваза. Това ще ви зарежда емоционално и ще ви помогне да преодолявате по-лесно физическата и психическа умора.


АНКАС, ღ Жаклин ღ , desi02  
 са  - Хризантема





9.  Циклама - Вие сте жена, която се увлича от древната история, от мистичното и необяснимото. Изключително любознателна и магнетична. Обичате да пътувате и да прекарвате времето си в приятна компания от хора, които са нетрадиционалисти и от които можете да научите нещо. Сивотата и липсата на информация ви подтискат.
Съвет: ако отглеждате циклами в дома си, това ще ви помогне да подсилите вродената си интуитивност и харизматичност.

От: Цветя и растения


СИС , JuliS , miki m - Циклама




ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ

КАК ДА СЛОЖИМ СНИМКА ,КАРТИНКА В МНЕНИЕ?
ЕТО ТОВА ЩЕ ВИ ПОМОГНЕ...  
ТУК...    


ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАМАЛЯНЕ НА СНИМКИТЕ !

Когато искате да побликувате картинка, а тя е голяма,  натискате вмъкни изображение
и на първото [ img]   вътре в него  пишете на ръка height=200
 цифрата може да я променяте какъвто размер искате да е картинката,  
ето да стане така  [ img height=300]....и картинката се намалява автоматично.



Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 13:28 от ЗИЧЕ

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЗА ИСКРЕНИТЕ  МИ ПРИЯТЕЛКИ,
ЗА ЛЮБИМИТЕ МИ МОМИЧЕТА!!!





Моля всички пишещи тук в темата да си изчислят какво цвете са за да ги впиша на първа страница. Peace  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 022
Зиче, благодаря за труда - всеки път намираш с какво да ни зарадваш.  Hug

Лека нощ, мили ми приятелки, и нека феите бдят над съня ви.


# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Джулай морнинг

 








# 4
  • Мнения: 2 022
July Morning!

# 5
  • Мнения: 1 269


Зиче, перфектна темичка!
Поздрави за успеха на Вики и късмет в новото училище!
Ели, да  е жива и здрава майка ти! Желая и още поне толкова в отлично здраве и добро настроение!  bouquet
Целувки на всички о тмен и спокойна нощ!

# 6
  • Мнения: 398
Зиченце благодаря ти миличка.Темата е прекрасна както винаги. Hug
ето това е за теб

# 7
  • Мнения: 4

Добро утро мили момичета.

Зиче благодаря ти за новата темичка.
Както винаги е уникална.
На всички Hug Hug

# 8
  • Мнения: 511
Добро утро,момичета
Зиче,благодарско за прекрасното оформление на темата
Момичета,благодаря за чудесните пожелания към Поли-не можах да вляза по-рано-имам проблеми и ми е трудно в момента
Ели,честито и на твоята майчица
Браво на отличничките  Честито на Вики ново училище

# 9
  • Мнения: 681
Добро утро и от мен!



Зиче, страхотна както винаги  Peace Поздравления за Вики, да спечели още много медали, да е щастлива в новото училище и да имате още безброй поводи за радост   bouquet

Ели, честит юбилей на майчето ти   bouquet Да ти е жива и здрава още поне толкоз години! Наздраве!


Пожелавам ви един страхотен летен ден!

# 10
  • Мнения: X
Добро утро прекрасни дами   bouquet

Зиче, отново ни изненада приятно и ни  накара да се усмихнем  Hug

за теб

Зиче, честито на Викито, много да е щастлива и още много успехи  Hug

Юле, Сиска, браво на отличничките, нямат грешка децата и наистина са ви добри децата, само да са здрави и много късмет да имат  Hug   За лилавото какво да кажа  newsm78, и това ще мине  bowuu, не се коси Юле, такава е възстта им сега и времената, здраве да е  Hug

Фейче, изпрати ли баткото, посрещна ли свекито ...... ииии намали малко темпото  Naughty, споко бе момиче, всичко ще се нареди   Hug

Елиии, ама ти си с моя големия син на години - 1984 набор е той , ама то и аз съм почти набор на майка ти, догодина живот и здраве и аз ще чукна 50-така  Mr. Green  Laughing  Heart Eyes

Теди, стискам палци нещата да се наредят и проблемите да се разрешат  Hug

Момичета лек петъчен ден на всички и се усмихвайте, напук на дъждовното и мрачно време (поне тук при нас е такова)  за всички  чудесни момичета в тази тема с много обич от мен   Hug lovekiss kiss lovekiss

# 11
  • Мнения: 2 433
Зиче, благодаря ти миличка за новата тема! Hug
Както винаги страхотно изпълнение!

Дами честит Джулай!Нищо че е с дъжд и няма слънце...нищо че небето е надвиснало като черно одеало нас нас... нека да е слънчево настроението ни и да е хубав денят ни. Защото!!!!!!!Защото идвет почивните дни!
Усмивка?

Иренка - страхотно!Притно пътуване! Приятно изкарване! да ни донесеш хубави спомени и детайлни снимки! ние ще те чакаме тук и с нетърпение!  bouquet

На всички останали много Hug Heart Eyes newsm51

П.П. Зичкааа и аз съм циклама! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 022
Добро утро.

Денят е мрачен, а уж е лято.  Crossing Arms
Току-що прочетох, че днес July Morning трябва да се смени с November Rain.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Емииии, да го сменим, таковата.... И двете песни ми харвесват.




Анкас, Гого заминава в неделя, а свеки ще я изпишат в понеделник. Неделята ще бъде едно голямо приключение - сутринта в 5 на летището, вечерта преди 5 трябва да сме в Русе.... Може да ти звънна в началото на седмицата, ако остане време.... Embarassed

# 13
  • Мнения: 972
Добрютро,момичета мили!
Честит ви Джулай! Най-хубавият месец! Лятото е в разгара си...Имаме един куп празници в семейството този месец...И най-важният от тях...таковата...ами Рожденият ми ден... Mr. Green
Още е рано за него,но все пак наближава...Само още от сега ви предупреждавам да не ме питате на колко години ставам...  Mr. Green Всъщност като се замисля ,колко ще са?! Thinking Ами навършвам 19 и започвам 18...таковата... Mr. Green Joy Joy

Снощи се почерпихме порядъчно за перфектно завършената учебна година на Катето! newsm44 newsm64 newsm18 cheers Drunk eat  superuu lalalala
Сега обаче идва трудният момент... В понеделник Катето има Рожден ден! Искам да и купя подобаващ подарък.Реших,че има нужда вече от нов лаптоп.Но сега съм изправена пред въпроса-Какъв да е той?! newsm78 Гледам марки,параметри...Чета мнения...Ама то 100 човека-101 мнения и все различни... ooooh!
За сега съм се спряла на това
http://www.technomarket.bg/products/09100007/sony-vaio-vpc-eb4l1e-w

или това
http://www.technopolis.bg/b2c/details/bulgarian/519612/P11010101 … N-DV6-6001EA-/LS8

Въпросителната е голяма!
Тя има HP от около 5 години и беше супер,ама нали е техника,има си амортизация,остарява модела и т.н. Ще видим какъв ще да е новия де! Peace

Хубав ден на всички! Сега да се потрудим малко... Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 433
Сис, аз съм голям ламер относно техника... нищо не разбирам. Обаче едно съм сигурна всичко е от китай и даването на повече пари не гарантира качество.  Затова много е важно да видиш гаранцията, обслужващ сервиз и рекламациите! Това са 3те най-важни неща !Успех с покурката!

Я да зема да ви разкажа аз ...  Joy че да не си се хиля тук самичка!

Стощи моята дъщеря , послучай завършването на годината и послучай взетата диплома за основно... те нали в езиковите са с 1 нулева година и взимат диплома чак в 9клас , та решиха да си направят парти. къде , къде - У НАС!
Нали и бездругото ни няма...
почистихме през деня, купихме още чаши и вилици като за 18 човека. Пътуващите няма как да присъстват.. , нареждаме масата, даваме указания и си отиваме. Звънна ни към 20:30 да попита как се пуска системата за домашно кино да си пуснели музика. И повече не е звъняла. Ние я проверихме към 22часа - всичко беше ок.
Обаче!!! В 23,10 се звъни на вратата - и хоп ПОЛИЦИЯ!!!!
много шум вдигали след 22:00часа, постъпило оплакване и те проверяват сигнала...
Записали и името, казали и че понеже и е за първи път - да намалят музиката .
Излязла една съученичка и рекла Здрасти.
цитирам:
- Я на шефа дъщерята. Как върви купона?
и си тръгнали!
тая сутрин мирела ми докладва чинно. Познайте кой се е обадил. Любимата ми зълва от вторият етаж!
Тая дето 3 поколения деца и изгледахме с музиките , с тропанията и повръщанията по двора и коридора. Дето всяка вечер ни тормозят със сбирки и силни музики - по цяла нощ. Ей тая същата мижитурка тръгнала да вика полиция... за моето дете дето това му е първият и вероятно последният купон. Не щото не му давам...а защото те всичките и приятели са такива като нея серьозни и отговорни!
Та така де... айде разказах ви за моята зъБла!

Общи условия

Активация на акаунт