Седми клас завърших вече аз, и за нови подвизи се стягам в осми клас

  • 39 057
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
По математика наистина са повече, но по английски език масово са по три, поне до 8 клас. Освен това ми се струва, че колегите ппо чужди езици излизат извън рамките на този списък. Поне за Пловдив знам, че в едно от училищата работят по учебник, който не виждам в сайта на МОМН.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 265
А ние нищо няма да купуваме освен раница и писалки, химикалки...
Да кажат какъв формат, колко страници.

Досега в нашето училище всеки преподавател имал своите изисквания и държеше на тях.

# 722
  • Мнения: 681
Предложение от мен за заглавие на новата тема:  Осми клас - какво ли чака ни във час?

# 723
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
bistra_m , и на мен също много ми харесва.  Hug   bouquet

# 724
  • Мнения: 599
В сайта на нашето у-ще са изнесени учебниците, по които ще се учи, но отгоре пише:
СПИСЪК
НА ОДОБРЕНИТЕ УЧЕБНИЦИ ЗА УЧЕБНАТА 2011/2012 ГОДИНА
ВАЖНО: ПРЕПОРЪЧВАМЕ УЧЕБНИЦИТЕ И ПОМАГАЛАТА ДА СЕ ЗАКУПУВАТ СЛЕД ЗАПОЧВАНЕ НА УЧЕБНАТА ГОДИНА И СРЕЩА СЪС СЪОТВЕТНИЯ УЧИТЕЛ

Затова изчаквам да мине род.среща на 2.09. и тогава да действам  Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 2 265
А ние ще имаме среща на 16.09

# 726
  • Мнения: 7 263
И така мили дами (и господа и клонинги тоже  Wink Sunglasses Rolling Eyes)   bouquet
Щастлива съм, че миналата година успяхме да споделяме с вас - тревоги, усилия и най-вече успехи!
Радвам се, че преминахме заедно това изпитание и чувствам близък всеки един от вас!
Надявам се, да продължим да сме си все така полезни и ви каня в новата ни вече Осмокласна тема Hug
п.с. Бистре позволих си лекичко да перефразирам заглавието, просто да е малко по-закачливо  Hug  bouquet надявам се не си против?
И още нещо, допълних ( струва ми се) всички, които ми бяха писали на Лс за първата страница на новата тема, но ако съм пропуснала някой - моля ми напомнете пак  Hug Peace

# 727
  • Мнения: 1 525
Поздрави от мен   bouquet

Отпуската свърши, отново на работа.
Не съм спирала да чета темата.

Вече аз започвам да се настройвам към 15.09. Детето ми. За протокола да припомня - ще учи в ТУЕС. От задължителната литература на е чел нищо. Защото не знае каква е и не се интересува  Simple Smile
Обаче изчете купища други книги. Чете на английски в нет-а. Прави си разни компютърни работийки. Въобще добре си оползотворява ваканцията.

Общи условия

Активация на акаунт