Стойности на ЧХГ - 2 тема

  • 126 954
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 359
Дори и да се наложи ,не се безпокой. Не е толкова страшно,когато си в сигорни ръце. Ако се страхуваш от инфекция ,то ти можеш да я получиш също и при естественото изчистване в случеите само когато кървенето е много продължително или задържането на кръв е предпоставка за инфекция. Ще действате според ситуацията ,не е лошо да си допиташ с доки като започне кървенето дали да не започнеш прием на АБ превантивно. Ако се наложи кюретаж пак ще ти сложат АБ.Болка не се усеща всичко е под пълна упойка в тази малка седмица си готова за 10минути

# 601
  • Мнения: 345
Здравейте момичета. Днес си взех резултатите от ЧХГ от Кандиларов. Резултатът е 252 при реф. граници 0-1. Лекарката ми каза, че е положителен, което и аз самата установих, гледайки табличката и реф. ст-ти. Имам и положителен уринарен тест. Би трябвало да съм в 4 г. седмица както засякох по календарчето си и ми се струва, че тази стойност е добра за тази седмица. Какво мислите вие? Ще се радвам да чуя мнението ви.

 Heart Eyes

# 602
  • София
  • Мнения: 7 645
alllure - Чудесна стойност! Честито! Сега е важно как нараства ЧХГ! След 48 часа в същата лаборатория и около същия час си направи второ и ако е нараснало поне двойно значи всичко е наред!

# 603
  • Мнения: 345
alllure - Чудесна стойност! Честито! Сега е важно как нараства ЧХГ! След 48 часа в същата лаборатория и около същия час си направи второ и ако е нараснало поне двойно значи всичко е наред!

Brayda, благодаря ти за бързия отговор. В петък съм на преглед при моята лекарка и ще видим дали ще видим Simple Smile нещо. Изрично я попитах дали не е рано ако отида в петък, но тя каза, че не е.

 Hug

# 604
  • София
  • Мнения: 7 645
Сутринта в петък си пусни още един тест, нищо не губиш, дори печелиш! Ако ЧХГ е под 1000 може и нищо да не се види и да е рано, а добрия резултат от лабораторията ще ти даде спокойствие, че всичко е наред!

# 605
  • Мнения: 395
alllure - Чудесна стойност! Честито! Сега е важно как нараства ЧХГ! След 48 часа в същата лаборатория и около същия час си направи второ и ако е нараснало поне двойно значи всичко е наред!

Ами нека малко да вмъкна 1 добавка - от 48 до 72 часа  Peace  Така че, мила, даже и да не нараства точно двойно, нищо не е загубено и да не се плашиш както мен например! Честито и леко бременеене ти пожеламав с хубаво бебче накрая!  Hug

# 606
  • Мнения: 345
alllure - Чудесна стойност! Честито! Сега е важно как нараства ЧХГ! След 48 часа в същата лаборатория и около същия час си направи второ и ако е нараснало поне двойно значи всичко е наред!

Ами нека малко да вмъкна 1 добавка - от 48 до 72 часа  Peace  Така че, мила, даже и да не нараства точно двойно, нищо не е загубено и да не се плашиш както мен например! Честито и леко бременеене ти пожеламав с хубаво бебче накрая!  Hug

Благодаря ти за хубавото пожелание. Аз съм си спокойна, паниката не помага на никого.Simple Smile

# 607
  • София
  • Мнения: 10 704
alllure чудесна стойност! Защо не изчакаш направо прегледа си, освен ако нещо специално не те кара да повтяраш теста след 48 часа.
Аз с 3 аборта и една купчина проблеми, с успешната бременност на 10-ти ден след овулация ЧХГ беше 45 и нещо. Второ ЧХГ не съм пускала. Според мен това може да стресира,самото чакане на новия резултат, то ако е писано да стане,ще стане. Успех!    bouquet

# 608
  • Мнения: 395
Определено стресира чакането , а момента преди да се види резултата е  ooooh! ,
 а видиш ли, че не е двоен, а е нараснал примерно с 1/3 познайте ...
А представете си, че кръвния тест сте го направили в ранна седмица,
когато е невъзможно да се види нещо на УЗИ-то....
Дните просто спират, а главата не спира да мисли страхотии! Аз лично стигнах до съвсем реална паник атака , че ще влизам в болница, стана ми лошо и получих сърцебиене,трудно дишах, реших ,че ще припадна илли умра, защото за 1 седмица си внуших, че е извънматочна бременност! Е, на другия ден док видя пулсациите на бебето вътре в матката, но всичко назад бе абсолютно излишно! Да не говорим, че подлудих и мъжо и той милия, макар да не го показа тогава, накрая си призна, че страшно съм го стреснала и него! А повярвайте ми, попринцип не съм с лабилна психика! Много дълго стана... , но
 определено подкрепям думите на magnet_for_happiness

# 609
  • Мнения: 345
alllure чудесна стойност! Защо не изчакаш направо прегледа си, освен ако нещо специално не те кара да повтяраш теста след 48 часа.
Аз с 3 аборта и една купчина проблеми, с успешната бременност на 10-ти ден след овулация ЧХГ беше 45 и нещо. Второ ЧХГ не съм пускала. Според мен това може да стресира,самото чакане на новия резултат, то ако е писано да стане,ще стане. Успех!    bouquet

magnet for happiness, няма да пускам изобщо втори кръвен. Отивам си на прегледа и каквото сабя покаже.  Simple Smile

# 610
  • София
  • Мнения: 7 645
Ами при мен се случи така - на 11-ти ден тест, на 13-ти друг и д-ра ме викна 10 дена след първия тест! Ако не си бях направила 2-ри щеше да умра от притеснение дали всичко е наред!
А щом си преценила, че не ти трябва 2-ри тест, недей да си пускаш, дано се види сакче в матката!  Hug А ако няма сакче поне струпване на клетки  Praynig

Късмет

# 611
  • Мнения: 345
Момичета, както бях писала по-горе първата ми стойност на ЧХГ от сряда (16.05.) бе 250. Сега е 2855, което показва, че се удвоява за 48 часа. Моята доки ми каза днес по тел., че стойността е добре, но тъй като вчера след 11-дневно закъснение успяхме да видим сак с големина само 6мм и нищо друго, бих искала да попитам възможно ли е да се окаже кухо яйце? При кухо яйце ЧХГ прогресира ли по същия начин като се удвоява? Дано моят случай да е късна овулация и затова сакчето да е толкова малко, а не кухо яйце Sad На някои места чета, че тези 6 мм са добре за 11 дневно закъснение, но лекарката ми каза, че би трябвало да е по-големичко сакчето. Въпреки всичко ми каза да не се тревожа, но аз съм си тревожна...

# 612
  • София
  • Мнения: 7 645
Не го мисли за кухо яйце! Била си с късна овулация сигурно! Изчакайте седмица или дори по-малко и отиди пак! И да те гледат с вагинален ехограф! Стойностите са ти добре!  Hug

# 613
  • Мнения: 345
Не го мисли за кухо яйце! Била си с късна овулация сигурно! Изчакайте седмица или дори по-малко и отиди пак! И да те гледат с вагинален ехограф! Стойностите са ти добре!  Hug

Brayda, утре съм на преглед отново, защото нали след това са 4 почивни дни. Все пак да видим дали расте сака поне. Дано да е късна овулация, дано! Hug

# 614
  • София
  • Мнения: 7 645
след празниците отиди пак и ще се види малката точица!  Hug При мен се видя точка при сакче 20мм, и точката беше 6мм

А на 16.05 когато си си пуснала 1-вото изследване на кой ден закъснение ти е било?

Общи условия

Активация на акаунт