Стара Загора 71 - Лятото, любовта, льохманът... Тройно Л... Пак...

  • 36 418
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 16
За много години!
Живи и здрави, много позитивни и усмихнати!

# 616
  • Мнения: 128
Правят ли някъде в Стара Загора лазерна епилация? Благодаря предварително.

# 617
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Честита Нова Година на всички,да сте живи и здрави и да е успешна за всички ни.Знам,че не пиша много,а и вие не ме забелязвате,но аз да ви честитя все пак  Hug.И да правят в Стара Загора лазерна епилация в Corio Capillis Clinic.А ето това е сайта на студиото coriocapillis.com . Дано съм била полезна.

# 618
  • Мнения: 6 243
и в Леге Артис правят. http://www.legeartisbg.com/
Друг е въпросът, че това е доста старичък метод, но всеки сам си решава.

# 619
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
За много години!
Здраве и късмет желая на всички през новата година!

# 620
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Давам 5 лева,ако някой може да ми каже къде продават детски трика за тренировка. Mr. Green

Обиколих половината магазини и не намирам никъде.А много ми трябва.....

# 621
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Ами виж в Хиполенд или http://www.grishko-bg.com/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-% … K0CFYMXzQodHCzm_Q или погледни тук

# 622
  • Мнения: 6 243
Давам 5 лева,ако някой може да ми каже къде продават детски трика за тренировка. Mr. Green

Обиколих половината магазини и не намирам никъде.А много ми трябва.....
Няма да намериш. Най-добре купи от детските бодита с дълъг ръкав, дето се закопчават на дънцето.

Моите тренират с трика, купувани от Х&М в чужбина - тук скоро ще отворят в Сф, ако не ти е спешно, от там. Иначе - балетни трика има в магазин Гришко в София, на ул. Шипка 33, това е в Руския културен център.

Като евентуален вариант - има магазин за спортни стоки в сградата на х-л Форум, срещу 2 ОУ, там има пособия за худ. гимнастика (ленти има със сигурност), провери за трика - аз там не съм ходила и не зная има ли, няма ли.

# 623
  • Мнения: 56
Правят ли някъде в Стара Загора лазерна епилация? Благодаря предварително.
Мисля че в медицинския център близо до бившия папа магазин намира са на ъгъла

# 624
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Много,много благодаря за информацията.   bouquet   bouquet   bouquet

# 625
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Pls1, такива призиви в БГ Мамма са забранени...!
С каквато и кауза да са...
Моля, редактирай си постинга...!

# 626
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Давам 5 лева,ако някой може да ми каже къде продават детски трика за тренировка. Mr. Green

Обиколих половината магазини и не намирам никъде.А много ми трябва.....

Вчера случайно попаднах в etsy.com на много сладурски бодита за гимнастика:

http://www.etsy.com/shop/SENDesigne?ref=seller_info

# 627
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Мами,искам да ви питам някоя от вас поръчвала ли си е от ebay и да ми каже доволна ли е,какво си е поръчала доставката колко и подробности ако може ще съм ви благодарна Simple Smile Hug

# 628
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
ebay e портал за електронна търговия, чрез който най-различни търговци и частни лица от цял свят продават нови и употребявани вещи. От където следва, че качеството, цената, срока за доставка и всички други подробности са специфични за всяка една покупка и не могат да се обобщават в еднозначно мнение.

# 629
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Благодаря за информацията  Flutter  А някой подобен такъв сайт с по евтини работи има ли ?  ooooh! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт