Има ли фенове на Хисаря - 2

  • 193 243
  • 856
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 178
За романтично изживяване не бих отишла на Аугуста, сега вероятно е пълно с израелски пенсионери .. Романтика за мен е малък хотел, добро уединение в ресторанта и тн, и тн

# 151
  • Мнения: 2 558
В onfire.bg има хубави оферти за Хисаря в момента.  Peace

# 152
  • Мнения: 137
Тази вечер се завърнахме от Хисар - бяхме тук. Мястото е страхотно - стаите са чисти, собствениците - гостоприемни, басейнът чист, механата, в която може да се вечеря вечер, ако вън вали - чудесна, оборудвана с всички необходими уреди.
Препоръчвам   bouquet

# 153
  • Мнения: 2 037
Ние сме големи фенове на Хисаря, но отдавна не бяхме ходили там.
Не знам защо, при положение че управата на Аугуста не е сменяна, положението в хотела ми се видя влошено.
На закуска предлагат най-гадните възможни колбаси и продукти от палмово масло. Хлябът на закуска беше произведен преди 2 дни. Опакован в найлоново пликче, сещате се как миришеше.
Изкарват някакви мазни мекици. Краставици и домати с пластмасов вкус, при положение, че на пътя край Пазарджик има изобилие от слънчеви домати около левче килото. На малките пакетчета масло, пише "масло", но си е чист маргарин.
За сметка на това има супа борш, кромид лук и копърка.  Grinning Това е поради вкусовите предпочитания на преобладаващите им гости. Винаги е имало, знам от предишни посещения.
Ние ходим в този хотел заради басейните. Температурата на водата е идеална.
Край тях е чисто, поддържано. Вътре изобщо не беше спарено, имаше отворена витрина към паркинга. Но този път водата ми се видя не чак толкова чиста.

# 154
  • София
  • Мнения: 163
За желаещите да почиват в Хисаря съветвам да се избягва Къща за гости Сакутски.Собствениците не са коректни.

# 155
  • Мнения: 261
Има ли и къде детски площадки в града - люлки и пързалки?
От три дена сме в Хисаря, и освен басейна и влакчето, други забавления не намирам.

# 156
  • Русе
  • Мнения: 1 517
В Хисаря е пълно с детски площадки. На центъра не сте ли ходили, където е батута, срещу заведение "Балкан". Във всеки един от парковете има детски площадки с пързалки, катерушки

# 157
  • Мнения: 261
В Хисаря е пълно с детски площадки. На центъра не сте ли ходили, където е батута, срещу заведение "Балкан". Във всеки един от парковете има детски площадки с пързалки, катерушки
Точно в центъра сме, но батута не работи. Има само две люлки, но те са в ресторант Балкан.
Разхождаме се в парк Момина сълза, но там няма детски площадки. Thinking

# 158
  • Мнения: 2 558
След заведението Central Park, което е точно в центъра в посока р-т Орфей от дясно има детска площадка. Пред ресторант Орфей също има люлки, пързалка, както и по стълбичките зад ресторанта .  Peace
По пътя към Камилите, от дясно в парка зад къщата на Хисарския лечител също има площадка.
Отстрани на "Балкан", до заведението "Ротонда" също има люлки и пързалка.  Peace

# 159
  • Мнения: 5 178
Oт горна страна на главната улица с/у статуята символ на Хисаря пък има заведение с детска площадка, като тръгнеш покрай ГУМ-а посока стената пак имаш детска площадка в дясно... Хотела ви няма ли детска площадка, на нас това е последното, което ни е липсвало.. за 6 дни престой дори не стигнахме до детския кът или прощадка на Аугуста  Mr. Green, беше зает с басейна човека

# 160
  • Мнения: 261
Desex и Коте, благодаря ви! Hug Hug Hug
Намерих ги пързалките. В хотела ни няма, а  от басейн направо каталясах Mr. Green

# 161
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Ние се завърнахме от Хисаря. До детските площадки и ние не успяхме да стигнем.
Бяхме отседнали в този апартамент http://apartamentstepanovi.alle.bg/ Препоръчвам Peace
Чистичко е, новичко, в центъра. На басейн ходихме във военната станция.

# 162
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
В търсене на квартира до Военния санаториум, се записвам в темата.  Simple Smile

# 163
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
В търсене на квартира до Военния санаториум, се записвам в темата.  Simple Smile
Тонита, апартамента който съм пуснала в линка е много близо до военния санаториум.

# 164

Общи условия

Активация на акаунт