"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 2

  • 35 109
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

   
Всяка вечер в 20:00 ч. по една известна българска личност ще приема в дома си четирима други. Домакинът ще има задачата да поднесе уникална вечеря по свой избор, с която да ги вПечатли. Всеки понеделник ще се появяват пет нови лица, които в края на работната седмица с гласуване помежду си ще излъчат победител, а наградата за него ще е титлата „Перфектният домакин”! Много забавление, звездни рецепти, поглед в домовете на звездите...и много неочаквани истории, които стават реалност само, когато 5 звезди седнат на една маса!

Разписание   
Понеделник - петък 20:00, Нова ТВ

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .



Първа тема

Последна редакция: чт, 07 юли 2011, 21:29 от Мама Цоцоланка

# 1
# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Записвам се в новата тема.
Орлин според мен се представи добре, беше си водил записки, постара се. Личи си, че не практикува често, да не кажа никак. Но се постара.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 365
 Laughing С надежда за много интересни участници

# 4
  • Мнения: 3 331
Не изгледах края тази вечер. Колко точки получи Орлин?

# 5
  • Мнения: 13 191
39. Стефан му даде 9.

# 6
  • Мнения: 5 435
Запис, по-късно ще гледам днешният епизод!  Благодаря за темата:bouquet:

# 7
  • София
  • Мнения: 6 219
Много благодаря за новата тема!   bouquet

# 8
  • Мнения: 5 462
Не можах да го гледам , кво стана с две думи.

# 9
  • Мнения: 32
Орлин
сготви спанаЧЕНЦЕ с оризЧЕ и филенЦА с синьо сиренЦЕ

# 10
  • Мнения: 1 517
Благодарско за темата! Утре ще коментирам!ЛекиЧКА и мекиЧКА от мен Party

# 11
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Мамо Цоци благодарско за новата тема.

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Не бях гледала пълен епизод, но четох коментарите. Смеех се като говорехте за лигнята им, но всичко това се оказа истина. Голямо превъзнасяне. Първо мислих, че може би се притесняват да ги снимат докато се хранят и т.н., но всичко си има граница. Леко си развалих впечатленията от Орлин. Сега ми се видя много лигав, опитващ се да се "подмлади". Бих искала да се държи на ниво. А това превъзнасяне по тези рецепти, които не ми се сториха чак тооолкова специални направо ме уби.

Пропуснах - благодаря за темата  bouquet

# 13
  • Мнения: X
Да се запиша и аз в новата тема...
Мамо Цоци,   Hug

Ако Галка беше пред мен ,направо бих й цапнала един шамар....да я освестя малко.То бива лиготии, ама тя направо .....
Менюто на Орлин ......    Thinking   средна хубост.
Като идея не бяха лоши,ама като изпълнение....
Мислех си,като се превъзнасят чааак толкова по една пълнена чушка със сирене,какви ли буламачи ядат всъщност ?    Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 989
Всички тази седмица са много егоцентрични. Но гледам с удоволствие. Нещо различно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт