Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 7

  • 46 440
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
# 738
  • Мнения: 0
 rotfImao rotfImbo Момичета, аз докато се "класирам" тема ...йок newsm78 обаче ... погледнете в ляво  Party чаровната ми усмивка newsm03 newsm03 newsm03

# 739
  • Мнения: 36 770
rotfImao rotfImbo Момичета, аз докато се "класирам" тема ...йок newsm78 обаче ... погледнете в ляво  Party чаровната ми усмивка newsm03 newsm03 newsm03
Теменужена честита ти нова премяна....момчето е супер, когато се усмихва особено на Сабиха  Naughty
Май трябва да изчакаме малко да ни пуснат новата тема......Но ние сме упорити  Naughty

# 740
  • Мнения: 0
rotfImao rotfImbo Момичета, аз докато се "класирам" тема ...йок newsm78 обаче ... погледнете в ляво  Party чаровната ми усмивка newsm03 newsm03 newsm03
Теменужена честита ти нова премяна....момчето е супер, когато се усмихва особено на Сабиха  Naughty
Май трябва да изчакаме малко да ни пуснат новата тема......Но ние сме упорити  Naughty

Даааааааа, аз докато чакам, ще ви "прегледам", че много изоставам Naughty Кралицата - пчеличка дали се труди над новата тема newsm78 newsm78 newsm78 А ЕП тук се усмихва не на Сабиха , а на нас  bowuu

# 741
  • Мнения: 0
Тези снимки ми е интересно къде са ги правили, мястото много прилича на Марината в Мармарис, което всъщност беше най-запомнящото се от градчето.. но пък и най-оживено, не е за вярване...  Готин татко  Mr. Green
Лека, ще ходим да наним!
Утре нова тема!  Naughty

Ще си проспиш младините бе, момиче newsm78 Признай си  накрая, че Гошко теб приспива, а не ти него Heart Eyes Снимките са направени в петзвездния хотел , в който са отседнали, забравих му името, нещо Лия...., абсурд да го кажа правилно Thinking А на масата, ЕП пуши пуричка newsm78 Чичо Доктор сигурно му е забранил цигарките newsm78 А Дидката - цигарки - и пред нея, освен винцето Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 36 770
Семейство Петеккйа и двамата са пушачи. Ами твоята Дидка трябва да спре да пуши пред него, че да не го изкушава....Виж сега човека пропушил пури....
Обаче у комшийте отдавна има закон да не се пуши на обществени места. А доколкото виждам те в момента са на обществено място.....но може би защото са навън и е разрешено.
Забелязвате ли обаче, че всички актьори от Заманкито са пушачи - може би Осман прави изключение.....

# 743
  • Мнения: 4 381
 


          Заповядайте, вече ...когато решите!            

# 744
  • Мнения: 0
Семейство Петеккйа и двамата са пушачи. Ами твоята Дидка трябва да спре да пуши пред него, че да не го изкушава....Виж сега човека пропушил пури....
Обаче у комшийте отдавна има закон да не се пуши на обществени места. А доколкото виждам те в момента са на обществено място.....но може би защото са навън и е разрешено.
Забелязвате ли обаче, че всички актьори от Заманкито са пушачи - може би Осман прави изключение.....
Даааааа, но ЕП пуши само когато е на място, където нямаа други хора newsm78 нали е спецперсона - подсигуряват му се отделни, самостоятелни зали за купоните и местенца като от последните снимки Naughty Анне, забеляза ли този момент newsm78 Освен това, като пушиш пури има галяма вероятност да спреш цигарите, после и ...пурите Peace С мен така се случи - две години бях върла антипушачка, но после реших, че не искам да ми свети ореолче и ... крилца... те са за ангелите Party Ей, не мога да открия статията и спирам, че се изнервих Mr. Green  

Общи условия

Активация на акаунт