Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 7

  • 46 460
  • 744
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 791
Отново от denta 13.05.2011

# 706
  • Мнения: 36 791
denta 16.05.2011 - Клипа е за най-малкия брат на Юмер.....

# 707
# 708
  • Мнения: 0
Тези снимки ми е интересно къде са ги правили, мястото много прилича на Марината в Мармарис, което всъщност беше най-запомнящото се от градчето.. но пък и най-оживено, не е за вярване...  Готин татко  Mr. Green



Лека, ще ходим да наним!
Утре нова тема!  Naughty

# 709
  • Мнения: 36 791
От hadımega 27,04,2011 с песента от сериала на Кърач. Прави ми впечатление, че и в трите последни филма на Еркан - Бели макове, Тиха буря и Son bahar музиката е на Кърач......

# 710
  • Мнения: 36 791
Тези снимки ми е интересно къде са ги правили, мястото много прилича на Марината в Мармарис, което всъщност беше най-запомнящото се от градчето.. но пък и най-оживено, не е за вярване...  Готин татко  Mr. Green

Лека, ще ходим да наним!
Утре нова тема!  Naughty
Сани очакваме да ни разкажеш за Мармарис, а ти отиваш да нанкаш.....Сладки и романтични сънища  Hug Hug Hug Hug Hug и да видим дали Кралицата ще ни зарадва с нова тема или ще намалим темпото..... Thinking

# 711
  • Мнения: 4 381





Здравейте! newsm51 newsm51 newsm51
Добър вечер, май  сте изписали тази тема, а? newsm78 Stop Stop Stop
Браво на вас bowuu...след малко ще видим, дали ще имате нова...... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
 

# 712
  • Мнения: 36 791





Здравейте! newsm51 newsm51 newsm51
Добър вечер, май  сте изписали тази тема, а? newsm78 Stop Stop Stop
Браво на вас bowuu...след малко ще видим, дали ще имате нова...... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
 
Здравей скъпа  Hug Hug Hug Hug Hug Докато ти работиш ние пишем, не се шегунаме....Хайде сега не ни стряскай все пак беше в почивка 2 дни.....
Аз продължавам, а пък ако трябва след това ще трием постове и пак с начале. Виж какви готини клипове съм сложила за Бели макове....Топли топли....Пусни си музика за душата и пускай нова тема  Peace

# 713
  • Мнения: 36 791
Е за сега това е любимия ми клип от Бели макове.....Там на летището раздялата.....И песента на Фунда Арар.....Страхотна игра на двамата актьори, но Еркан е върха......

# 714
# 715
# 716
  • Мнения: 4 381
Мамче...страхотни страници, днес...немога, да ви се нарадвам! Two Hearts hug Two Hearts hug yes
Много инфо, много интерпретации....страхотни сте, веселба голяма е тук, без мен...... smile3501 smile3501 smile3501 newsm10
От снимките на филмчето, готовността на Еркан, отново да става Али....снимките и фотосите на Айлин, дори и Берин...си я докарала "хубавичка"....ама, Сабиха ги "бие", все там...бяга погледа ми! Rolling Eyes А, за Галип....просто, знаете си....първо неговите улавяме с поглед и после...остналите! smile3521 newsm53 smile3506
Хубав колаж с Керемчо....досега не си правила с него, големи сладури...всички, там!
Роска, радвам се че не ни забравяш....прекрасна вечер от мен, успех в това което правиш, джанъм! Hug Hug Hug
На румънските ни дружки, след малко ще ги проверим...че сега нямам време да ги прослушам и произнеса, вашите отзиви и удоволствие от това което пишете ме изкушава...но имам работа, сега......знаете! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хубава вечер на всички които вероятно ...вече са се оттеглили, благодаря ви......невероятни сте!  bouquet  bouquet  bouquet

# 717
# 718
  • Мнения: 36 791
Мамче...страхотни страници, днес...немога, да ви се нарадвам! Two Hearts hug Two Hearts hug yes
Много инфо, много интерпретации....страхотни сте, веселба голяма е тук, без мен...... smile3501 smile3501 smile3501 newsm10
От снимките на филмчето, готовността на Еркан, отново да става Али....снимките и фотосите на Айлин, дори и Берин...си я докарала "хубавичка"....ама, Сабиха ги "бие", все там...бяга погледа ми! Rolling Eyes А, за Галип....просто, знаете си....първо неговите улавяме с поглед и после...остналите! smile3521 newsm53 smile3506
Хубав колаж с Керемчо....досега не си правила с него, големи сладури...всички, там!
Роска, радвам се че не ни забравяш....прекрасна вечер от мен, успех в това което правиш, джанъм! Hug Hug Hug
На румънските ни дружки, след малко ще ги проверим...че сега нямам време да ги прослушам и произнеса, вашите отзиви и удоволствие от това което пишете ме изкушава...но имам работа, сега......знаете! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хубава вечер на всички които вероятно ...вече са се оттеглили, благодаря ви......невероятни сте!  bouquet  bouquet  bouquet


Благодаря за похвалите - но това ни "диктува" сърцето - Айча и Еркан ни вдъхновяват да правим всичко това, което ти намираш за прекрасно....Каква работа по нощите Кралице. Пускай новата тема, че утре няма да има къде да пием кафе....Аз продължавам с Галип и Сабиха....

# 719

Общи условия

Активация на акаунт