Слънцето напича силно вече, расте и февруарското човече - Тема 3

  • 23 322
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25

 
newsm32 newsm32 За сега сме 77 бъдещи майки и очакваме 77 бебета newsm32 newsm32








smarfietka 28 г., Пловдив, първа бременност
ivap 36 г., Габрово, второ дете



01.02.2012

Любомира 35 г., София, второ дете
diana_78 33 г., София, първа бременност



02.02.2012

Ally new 38 г.
imam nadejda, Разград, 1-ва бременност



03.02.2012

Валентина007 36 г., второ дете
nuncheto 32 г., Варна, втора бременност
Silviya 32г., София, втора бременност
sana... 25 г., Варна, първа бременност



04.02.2012

Doll 26 г.



05.02.2012

Bella.Donna 32 г., София, втора бременност
feizy 25 г., София, първа бременност



06.02.2012

Ralipo 30 г., София, второ дете
amfibia_bg, London ,UK



07.02.2012

Iva 29 г., Варна
Elileni 22 г., Бургас/Варна, първа бременност



08.02.2012

Misence 35 г., София, втора бременност
Gia_1205 24 г.
*starlet* 34 г., София, втора бременност
velinche 22 г., София, първа бременност
krisi_86k 24 г., Пловдив, първа бременност




09.02.2012

elsi 36 г., София, втора бременност
Пепито 28 г., Варна, второ дете



10.02.2012

Fabianna 27 г., Варна, първа бременност
wilddream 32 г., София, първа бременност



11.02.2012

kembo 29 г., Варна, първо дете



12.02.2012

zori_tv 27 г., София, втора бременност
uana, София, втора бременност



13.02.2012

Граци 27г., София, 2-ро дете



14.02.2012

nan4etoo 22 г., Шумен, първа бременност
Deyzi, 32 г., Бургас, 2-ра бременност



15.02.2012

geryto_vlc 26 г., първа бременност



16.02.2012

BoBoDes, Варна, второ дете
SAVETO85, 26 г., Пловдив, второ дете
Troy , първа бременност
katito_28 28 г., Варна, първа бременност



17.02.2012

primavista7 25 г.,  Варна, първа бременност
Maninka 35 г., София, втора бременност



18.02.2012

Gattto 30 г., София, втора бременност



19.02.2012

Small Sun, първа бременност
renydymytrova 39 г., София, трето детенце



20.02.2012

Пчелица работлива, 32 г., Русе, втора бременност
kler 29 г, Варна, втора бременност
4baby 26 г., САЩ, трето дете
desperate_m 25 г., първа бременност
Vanya Damyanova 26 г., София, първа бременност
pisiana 30 г., София, първа бременност
*Val*, втора бременност



21.02.2012

*-:Bibi:-* 22 г., София/Франкфурт, първа бременност
mayanka 30 г., Варна, второ дете



22.02.2012

cochinita 24 г., първа бременност



23.02.2012

dzina, София, първа бременност



24.02.2012

dittta 34 г., второ дете



25.02.2012

Красе 36 г., Варна, втора бременност
mery.vnl 37 г., Благоевград, първа бременност
Jana Georgieva 35 г., София, втора бременност
petqta_sf 25 г., София, първа бременност



26.02.2012

praschinka, 30 г., Стара Загора, 2-ра бременност
vanya_v1 27 г., Бургас, първа бременност



27.02.2012

A.Prodanova, Хасково, първа бременност
vanessка 29 г., София, първа бременност
LINA... 28г., София, първа бременност
dobinko 28г., Варна, първа бременност


28.02.2012



29.02.2012

megsito 25 г., Монтана, първа бременност
jully85 25 г., Варна, първа бременност






Женя 83
Addict, Варна, второ дете






NIA.M, Бургас
blim 31 г., Англия/Варна, второ дете
kati0578, 33 г., първа бременност
she_moto, Варна, първа бременност
zo_ko 29 г., София, първа бременност
Al3xA, Димитровград, първа бременност
a_tita, трето дете
medimed, София, първа бременност
KRIS72 39 г., Бургас, трето дете
eeli, втора бременност






Важни изследвания
Билки и бременност
Наблюдение на бременноста
Хомеопатия през бременноста
Хомеопатия през бременноста 2
Съветите на Д-р Атанас Михайлов
Размери на бебето по седмици
Развитие на сетивата при бебето
Хранене и бременност
Странните симптоми през бременността
Калкулатор за теглото през бременноста


ИМЕНА

Имена
Български имена
Генератор на имена - Бг Мама
Български имена 2
Българските имена 3


ЗАБАВНИ ЛИНКОВЕ

Какъв плод е вашето бебе тази седмица
Разбирате че сте майка когато
Калкулатор за пола


Имаме си поща

fevruarskimami@abv.bg

Парола: Imam nadejda я беше написала в първата тема, който не я помни да пише  Grinning


Facebook група


Предишни теми

1, 2


Само да помоля, ако искате да ви добавя на първа страничка, пишете ми на лични от кой град сте, години, коя бременност ви е, и кога е термина, че не успявам да запомня всички.

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 19:14 от Fabianna

# 1
  • Мнения: 2 466
Fabianna  bouquet  bouquet  bouquet
Дано няма лоши новини в новата ни темичка,момичета! Hug

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря за темата, Fabianna!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 52
И аз съм тук. Simple SmileДа кажа за лекарствата-след кървенето ми изписаха Но-шпа 3/1 и Утрогестан 2/1 по 200 мг наведнъж и то орално.Лекарката каза да не го слагам като глобули и да си го пия всяка сутрин на гладно.До момента не съм повръщала (да чукна на дърво),ама и на мен много ми се гади и също не знам дали не е свързано с лекарствата.Ама каквото и да е-ще изтраем още малко/Доки каза,че в края на третия месец се спират всички лекарства,включително и фолиевата,защото плацентата вече не пропускала нищо и било безсмислено. newsm78.

# 4
  • Мнения: 1 092
Запис - мапис.
Благодаря, че съм включена в списъка  Hug
Ходих на доки. Сакчета си отговаря на седмицата, но още не сме чули сърдечна дейност. Доки каза, че е рано. Вие в коя седмица чухте пулс?

# 5
  • Мнения: 8
Fabianna, благодаря за цветната темичка. Дано я изпълним само с хубави емоции.

Женя 83 , аз чух пулса в девета седмица, но мисля, че и по-рано може да се чуе.

# 6
  • Мнения: 2 466
Любче-Бубче,то на теб не ти остава много до "затварянето" на първият триместър.Дано неприятностите са останали зад гърба ти. Peace
Жени,така и не ми го пуснаха сърчицето да го чуя,но ми казаха,че има сърдечна дейност.В 8 г.с бях. Peace

# 7
  • Мнения: 236
Женя, определено е рано Wink
Вечер заспивам не по-късно от 9, сутрин не по-рано от 6 ставам, ако има едно лесно до 8 няма да се надигам, ама трябва да ходя на бач...  Tired
Всичко на всичко досега 1 кг съм качила, що годе добре, казват до 2 кг в първия триместър е нормално да се качи. Яде ми се, но пък имам влечения към различни храни през няколко дена, като наблягам на соленото. Сега ми се е прияла солена риба, тази в марината  ooooh! ще ходя да я търся след работа. Иначе най-вече ми се гади сутрин преди да съм хапнала нещо. Тази сутрин докато оставя мъжо на работа и децата на яслата, се минаха 2 часа, и направо незнаех къде се намирах, стана ми много кофти, въпреки че хапнах докато карахме.
По принцип за витамините: те са повече за бременната, отколкото за бебето. Чисто и просто защото бебето си черпи от организма на мама и запасите на мама ще са в дефицит ако не приема достатъчно витамини, за нея си.

# 8
  • varna
  • Мнения: 78
Да ние честита и късметлийска тази темичка HugАз не съм съм се записала все още, но искам да чуем сърчице и тогава.Без да искам изпратих покана за фейс групата , но после се светнах че никой не знае и ще се светнат .Моля да не ме добавяте , чета ви и съм по-срещите.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 320
запис  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6
Fabianna благодарим ти за цветната и прекрасна 3 част на темата ни. Дано тази страничка донесе късмет и само хубави вести на всички ни.  Hug

Доста неща ми се разясниха от последните ви постове момичета   bouquet, ще бъдат полезни и за други мами като мен които са бременни с първите си рожби и не са толкова в час с нещата. Имам да уча доста много ми се струва, но всичко с времето Hug

dzina все се чудех за какво е този Дуфастон, искрено се надявам проблемчето ти да е изчезнало. Дано всички изкараме бременности те си безпроблемно и с много усмивка и безгрижие!!!

# 11
  • Мнения: 16
Fabianna, темата е много красива.  bouquet Heart Eyes Поздравления. Ако ти се занимава, можеш да добавиш. че ми е първа бременност, явно съм забравила да уточня. (21-ви) Мерси. Hug

# 12
  • Мнения: 2 466
Адашче,ти къде изчезна? Laughing
4baby,много ми беше интересен поста ти.Аз съм със същият режим на спане. Flutter
Спящата,не пише нещо. Rolling Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 320
Адашче,ти къде изчезна? Laughing
хихих Mr. Green ами ходих на почивка в едно казанлъшко село, три дни само лежах на сянка, голямо мързелуване беше Laughing днес се прибрах във Варна, и от утре почвам да чистя и подреждам, че другата седмица ще имам гости на море, знаеш лятото как е Mr. Green а и синковеца има РД, очертава се тежка седмица Mr. Green

# 14
  • Мнения: 24
Страхотна нова тема, Фабиана....
част 3... вижте, момичета, като приключваме тема 3... ще излизаме от 3-ти месец вече всички...успешно при това, нека малко пожелателна символика да вложим тук  Grinning
Какво по-хубаво от това...  Praynig
Това за менюто ми стана мн.интересно...аз по принцип умирам за сладко, но сега не ми се яде сладко.... само плодове... особено сутрин преди да изпия хапчето фолиева киселина... на гладно никога не пия така или иначе... ама сутрин и друго освен плод рядко ми се яде...е,днес насметох 3 малки филиики хляб + 1 краи6тник с пастет.. + 1 голям домат, отде този апетит, последно време толкожа малко ям, че чак си умирам от радост клто ми се яде...
И иначе много солени неща, особено много все ми се прияжда маринована риба херинга....има една ...оффф,мн.добре я правят....ще я изкупя всичката май, както съм почнала Laughing
Сестра ми се шегува с мен..понеже аз все разправях, че искам момиче.... и тя ми казва, че това със соленото и киселото...е за момче, не за момиче...
Истината е, че преди имах доста по-големи предпочитания да имам момиче...сега..откакто разбрах за бебо.... сякаш сърце не ми дава да имам предпочитания... не искам детето ми да усети и най-малкото колебание от моя страна, че го обичам и го желая, какъвто и пол да е то...  Hug приемам го каквото дойде....   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug с широко разтворени обятия  Hug Hug Hug Hug Hug
Това беше малко лирично отклонение, разбира се.... важното е да съхраним бебоците живи и здрави, да им дадем добър старт още отсега и да ги доведем на бял свят успешно през февруари...  Peace Peace Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт