Лято в Албена 2011 (тема5)

  • 42 354
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 316
Може ли някой да обясни повече за тази туристическа застраховка? Означава ли ,че не е необходима здравна книжка?

# 736
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Заповядайте в новата тема!

Може ли някой да обясни повече за тази туристическа застраховка? Означава ли ,че не е необходима здравна книжка?
Според мен тя е за всеки почиващ, без нзачение дали си здравно осигурен. Плащаш си за нея заедно с резервацията, т.е. дали ще се случи нещо или не, ти си си платил услугите, които ще ти предоставят.

# 737
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 305
Благодаря за бързите отговори на Радост Николова и Fortuna
Вода за пиене има в хотела нали? имам впредвид минерална на автомати
Храната как е?

# 738
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
има диспенсъри

миналата годината храната беше зле.


--
искам да питам мамите-какво взимате като лекарства превантивно?

# 739
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
има диспенсъри

миналата годината храната беше зле.


--
искам да питам мамите-какво взимате като лекарства превантивно?
Имаме нова тема Simple Smile

Лекарства в аптечката за почивката или ...лекарства за профилактика преди почивката?
За първото:много лекарства си взимам- за мен: аналгин, спазмалгон, лупедиум, а за децата нурофен, хексалгин, натриев цитрат, смекта, осцилококцинум, капки за нос, виброцил и др. , които в момента не се сещам. Също лепенки, бинт, йодасепт...
А профилактично: ентеросан основен за деца и ентеросан основен за мен.

# 740
  • Мнения: 30
трябва ли акт за раждане на децата или нещо друго,да не го забравя

# 741
  • Мнения: 3 993
акт за раждане на децата ли?! за какво?


Може ли някой да обясни повече за тази туристическа застраховка? Означава ли ,че не е необходима здравна книжка?

Да, означава. Туристическата застраховка е включена в резервацията ти. Какво друго те интересува?

искам да питам мамите-какво взимате като лекарства превантивно?

Нищо, не отивам в Африка все пак.  Laughing
Това лято давах на детето малко Био Гайя, но между другото, когато се сетим. Пи го в началото на лятото заедно с друго лекарство и заради него, де, та после продължих да й давам, за да допие шишенцето. Още не го е допила.  Laughing

акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как ще докажеш, на око ли?

Има резон. Моето има паспорт, та не помислих за акта.

# 742
  • Мнения: 18 060
акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как се доказват, на око ли? Те изглеждат доста различно, доста хора се възползват и децата им са под 12, нали се сещате  Wink

# 743
  • Мнения: 30
 Party
акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как се доказват, на око ли? Те изглеждат доста различно, доста хора се възползват и децата им са под 12, нали се сещате  Wink
Naughty и аз така мисля

# 744
  • Мнения: 772
Ето ме и мен!Вчера се върнах от Албена и вече и аз имам впечатления за хотел Оазис.Първо,да споделя,че Албена е страхотен курорт,който за първи път посещавам и се надявам да не е за последен.Възхитена съм от него във всяко едно отношение-страхотен плаж,пясък и плажна ивица,хубава главна улица,не беше тъпкано с хора,нито пък пусто,прекрасни паркове,зеленина.Хотел Оазис е разположен на чудесно място,близко хем до плажа и е на самата главна улица.За хотел Оазис-първите 2 дни в ресторанта бях неприятно изненадана от това,че се храниш м/у купища чинии с остатъци от ялите на тази маса преди нас.За радост това беше само първите дни после не видях непочистена маса.През целия си престой там не видях и перфектно измита чиния.Относно храната,тръгнах с отрицателни нагласи,но смея да кажа,че бяха неоснователни-имаше си храна сравнително разнообразна и когато нещо свършеше винаги зареждаха с нова тава.Винаги се намираше нещо добро за хапване.
Стаите се почистваха/поне нашите/в периода м/у 14.00 часа и 17,00 часа,което според мен е недопустимо,а и за семейството,което беше с нас,понеже те бяха с двегодишно дете.Самото обзавеждане в стаята не е лошо,напълно нормално не е никак захабено.Банята е малко старичка и мизерна.Стаите са тясни-нашата беше такава защото освен спалня имаше и едно легло тек и половина,което ни беше напълно излишно,понеже бяхме аз и приятелят ми в стаята.Басейнът е малък има и малко на брой шезлонги.Детският басейн ми се стори ок-водата беше прозрачна,което я правеше да изглежда чиста,но това не можеше да се каже за големия басейн-ами аз лично там дъното изобщо не го виждах,водата ми изглеждаше мътна.Това за басейнът явно е относително,понеже всичко живо се къпеше в него без проблем,та реших,че грешката е в моя телевизор.Като цяло си прекрахме много добре.Пак бих отишла в Албена,сигурно обаче не в хотел Оазис.Ако някой иска нещо още да  ме пита ще отговарям!

# 745
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как се доказват, на око ли? Те изглеждат доста различно, доста хора се възползват и децата им са под 12, нали се сещате  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=604196.msg19508686;topicseen#new И пак да кажа, има нова тема!
А колкото до акта за раждане! Айде все пак да не мислите, че ще си помъкна всичките документи. Нали пиша ЕГН на децата при регистрация, да си сметнат годините.

# 746
  • Мнения: 5 316
но няма линк към нея Sad

# 747
# 748
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
но няма линк към нея Sad
ААА, не, преди Little wingels аз лично два пъти сложих линк към новата тема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт