На море в Турция - тема 15

  • 130 958
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
А, сигурна съм, че не ми трябва чак пък толкоз, по-добре да си стоя в къщи, поне със сигурност ще ми е по-комфортно  Laughing
P.S. Затова търся мнение за подходящ хотел, който се вмества в този бюджет!

Аз май също не разбрах - пътувате със собствен транспорт?

# 151
  • Варна
  • Мнения: 599
Не съм казвала със собствен транспорт, с автобус мисля да пътуваме  Peace
Главното ми притеснение е времето, затова се чудя между Мармарис и Кушадасъ и съответно хотелите- Батихан или Грийн нейчър (нещо не ми работи латиницата)
П.С. Попаднах на следната оферта: http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/pochivka-v-antalia-u … ll-inclusive.html , което ми се струва много невероятно, имайки предвид, че със самолет е 500 евро. Предлага я и още една агенция Глобус Ес, но нито една от двете нищо не ми говори. Някой да има инфо за тях?

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 00:13 от smile29

# 152
  • Мнения: 242
П.С. Попаднах на следната оферта: http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/pochivka-v-antalia-u … ll-inclusive.html , което ми се струва много невероятно, имайки предвид, че със самолет е 500 евро. Предлага я и още една агенция Глобус Ес, но нито една от двете нищо не ми говори. Някой да има инфо за тях?
Не мога да кажа нищо за агенциите. Като цяло офертата е примамлива, но имай предвид, че хотелът е на втора линия и няма пряк излаз към морето.

# 153
  • Мнения: 7 605
На мен ми прави впечатление неграмотността в офертата  Tired

# 154
  • София
  • Мнения: 941
Ние септември месец заминаваме в Бодрум - Armonia & Spa Hotel 5*  Party .Някакви отзиви за хотела? В нета са различни...Наши познати ходиха и останаха очаровани. Но все пак ще се радвам и на други отзиви Simple Smile

# 155
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ние септември месец заминаваме в Бодрум - Armonia & Spa Hotel 5*  Party .Някакви отзиви за хотела? В нета са различни...Наши познати ходиха и останаха очаровани. Но все пак ще се радвам и на други отзиви Simple Smile

Добра кухня, добър хотел - според колегата ми, който беше там май месец един от най-добрите в региона.

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 15:30 от Galactic Voyager

# 156
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ти! Hug И аз за кухнята разбрах същото.

# 157
  • Мнения: 3 050
minion4е, ние също ще бъдем в този хотел, но от 16ти септември.
Надявам се да случим хубаво време  Hug
  Много ме зарадва, поне ще има прясна информация, ще имам мноооооого въпроси на които силно се надявам да ми отговориш  (много съм нахална, нали  Laughing). МНОГО ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ ви желая, и много положителни емоции да съберете, ще очаквам и снимки от хотела Peace
Няма проблеми  Hug ще пиша и ще сложа снимки. Благодаря ти за пожеланията!

# 158
  • Мнения: 5 695
Завърнах се скоро от прекрасна почивка в Кушадасъ,хотел Батихан и искрено завиждам на тези,на които им предстои да ходят там!
Само да кажа ,че за втори път почиваме в Турция и моят мъж вече не иска на ходи повече на българското Черноморие.
За пътуването: Пътувахме с автобус на Ориент 99,но пакета за почивка купихме чрез АТТ турс.Пътуването мина  добре.Да, уморително е да се пътува толкова дълго с автобус. Но бяхме подготвени за това предварително и знаехме колко продължава пътуването.Спирахме почти на всеки два часа.Още повече,че сме с големи деца и нямахме никакви проблеми.
За настаняването: Пристигнаме към 8,00часа в Батихан,сложиха ни гривни в 12:00ч.,а ни настаниха към 14:00ч.,като от 8,00 всеки можеше да ползва басейн,шезлонг.Когато пристигнахме в хотела, сложихме багажа си в една голяма зала за чакащи, сложихме банските и веднага на басейна. Така си спестихме нервното напрежение да чакаме във фоаето на хотела до настаняването. Представител на фирмата ни чакаше в хотела.
Ние бяхме в старата сграда, на която е правен  основен ремонт. От хора с които говорих  и бяха настанени в новото крило ,разбрах че там стаите са по-голями и всичките имат изглед басейн-море.
Интернет има в лобито и във външната територия на хотела.
За хигиената: В стаите се поддържаше страхотна чистота.Всеки ден стаите се почистваха,сменяха се хавлиите ,а спалното бельо на два дена. Като цяло навсякъде –на басейна,на тревата,на плажа и в ресторанта е чисто.Басейните се почистваха през 2 дни с нещо като прахосмукачка,всяка вечер се хвърляха препарати.
За храната: За нас беше изобилна и разнообразна.Месото е  пилешко, телешко и риба.Има ранна закуска, късна закусна,преди обяд има храна в детския кът, обяд, следобяд сандвичи и пържени картофи,после соленки и сладки и накрая вечерята.Има сладолед от 5 до 6 часа.
За плажа и басейните: Плажът е с хубав пясък,водата е топла и е плитко доста навътре.
Басейните са три големи с този на пързалките и два детски басейна.В единия басеин има и джакузи което работи цял ден. Пързалките за по-голямите работят 4 пъти на ден за по един час.
За анимацията: За малките имаше доста забавления,има една дървена къщичка,където играеха,рисуваха и там им носеха храна през цялото време,включително фрешове,млечни шейкове,плодове,сладкиши.
За големите имаше волейбол,футбол,тенис на корт,йога,водна гимнастика,ориенталски танци,забавни игри в басейна.Всяка вечер в амфитеатъра имаше мини дискотека,после шоу програма,а по-късно дискотека в хотела.
Какво не ни хареса: Наистина е малко пренаселено и понякога не може да се намери свободна маса в ресторанта.Същото е и на басейните.На плажа имаше винаги свободни шезлонги, обаче са сложени доста близо един до друг. На моят мъж не му хареса това,че липсва бутилирана вода.Има я единствено в машините. 
Но ние отидохме там с много настроение и настройка за перфектна почивка и тези минуси не ни се отразиха негативно.Мога да кажа, че наистина си починахме много добре,забавлявахме се и се заредихме с позитивна енергия!
 

Последна редакция: вт, 02 авг 2011, 17:45 от monii

# 159
  • EU
  • Мнения: 164
мони, добре дошли Hug
Страхотно описание, много съдържателно и стегнато. Сега и снимки ако качиш  Grinning
До нашата вакнция има доста време, пак да попитам някой ще пътува ли  с кола на 17.09 Rolling Eyes
 

# 160
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
monii благодаря за споделеното  Hug а по какъв признак настаняват в новото крило?
съдбата нашето пътуване ще се реши другата седмица  Mr. Green

# 161
  • Мнения: 5 695
Ще се опитам да кача снимки по-късно.
Не знам как става настаняването в новата част на хотела.Но ние нямахме претенции,тъй като малко се задържахме в стаите и ни беше все едно.Но доколкото разбрах,трябва да заявиш претенции в туристическата агенция и тя да изпрати мейл до хотела.Цените за стаите и за двете крила на хотела са едни и същи.

# 162
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой може ли да сподели мнение за TUSAN BEACH RESORT  4* в Кушадасъ. ще съм много благодарна.

# 163
  • София
  • Мнения: 2 437
monii и аз благодаря за хубавото описание, което си направила и с нетърпение ще чакам снимки да разглеждам Grinning

Аз пък да ви се оплача - в един друг форум, в който никога не съм писала изведнъж виждам цитирано дословно мнението, което съм писала тук за хотела, в който почивахме и то с ник мама Мони Mr. Green Много неприятно ми стана от цялата ситуация.

# 164
  • Мнения: 22
Някой може ли да сподели мнение за TUSAN BEACH RESORT  4* в Кушадасъ. ще съм много благодарна.

миналата нова година бях в този хотел като цяло много ми хареса чисто, много симпатичен персонал, храната и обслужването беше на много добро ниво единственото което на мен не ми хареса беше това че плажа е много тесен иначе има много басейни и палмички и е много красиво.

Общи условия

Активация на акаунт