Лакове за нокти - тема 37

  • 38 244
  • 692
  •   1
Отговори
# 1
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
anjyto Ами можеш да направиш нещо шантаво. Не помня дали обичаше да експериментираш или си консерва.  Mr. Green
Можеш да редуваш два ярки цвята. На мен ще ми е такъв следващият маникюр.

П.С. Мерси Денси за темичката!  Hug  love001

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Благодаря  за темата!  smile3525

http://media.snimka.bg/9040/024334905-big.jpg?r=0 По-чисто не се бях лакирала досега. Незнам дали четката е виновна за това. Обаче все още немога да свикна да гледам ноктите си толкова къси.  Embarassed

# 3
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Ивче, много хубав цвят!
И аз така снощи, никъде зацапанко нямах с този на КА.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 219
Не само, че не са ми омръзнали ярките цветове, ами и не знам дали през зимата пак ще ми се носят тъмни!

Денси, благодаря за темата  Hug

# 5
  • Мнения: 434
Денси,благодаря за темата!  bouquet

На мен все още не са ми омръзнали ярките цветове.  Flutter

А от тази серия на OPI Touring America съм си харесала 3 цвята и мисля да ги взема и 3-те.  Crazy

# 6
  • Мнения: 0
Не са ми омръзнали изобщо летните цветове!

Може да се намацам с 2 цвята, по принцип съм консерва, но защо пък да не пробвам нещо ново Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4
Ярките цветове никога немогат да ми омръзнат . Отговорих с твърдо "НЕ"   Mr. Green  

Не съм се лакирала от 1 седмица  , тъй като нокътя на левия ми палец така се счупи преди известно време / вертикално / , че вече 2 пъти го режа до живец и пак е леко цепнат. Отвратително е . Но сега през уикенда мисля да мацна една яяяярка диня на Севънтийн /235/ . Много ми харесва цвета  , а и ми доскуча вече без лак  Simple Smile
 
А между другото от тази серия на Опи..нито един цвят не ми допада. Същност на мен Опи като   цяло не ми допадат де / с мнооого малки изключения /, но тази серия е вече супер мрачна... Фенка съм на Зоя и Орли /от този клас лакове /  Simple Smile  ... Което пък ме подсети да попитам
Някаква имитацийка от по евтините...до 10 лв. примерно?Ако не намеря ще взема Орлито със сигурност, защото съм луда по този цвят, но все пак да попитам  Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 19:21 от Shelby_bg

# 8
  • Мнения: 0
Може да се каже, че целогодишно нося ярки цветове. Laughing Тъмни не ми отиват много, не си харесвам ноктите с тях.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 544
Лакирам се с летни цветове целогодишно.
утре ще се похваля с 2 нови придобивки.  bouquet

# 10
  • Мнения: 338
Shelby, може ли името на това Orly?
А по темата, и на мен ярките цветове не ми омръзват  Peace.

# 11
  • Мнения: 9
Въобще не мога да реша с какво да се лакирам и затова втори ден отлагам тази задачка, но няма вече за кога....

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не са ми омръзнали още ярките, но си признавам, че ми минават през ума вече и по-зимните кални, черни, тъмни. А някои ярки нося и зимата.

# 13
  • Мнения: 94
Не, няма как да ми омръзнат!  Laughing

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Аз съм на синя вълна на краката  са с преливка на 5,6 цвята ,а на ръцете съм с син брокат на френски  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт