Хапчета за отслабване ABC Acai Berry

  • 154 938
  • 337
  •   1
Отговори
# 240
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
 Когато някой хвали нещо погледнете регистрацията.
 Дали някой вярва на саитовете за отслабване и подобни където в коментарите няма едно отрицателно мнение и всички са написани в един и същ стил?

# 241
  • Мнения: 1
Здравейте , не съм го срещала този продукт с снимката но аз лично от Haya Labs - ACAI съм много доволна  Peace

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
при мен 0-ефект  Sad,но ще продължа да го приемам,з-то имам още 2 опаковки

# 243
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Вече 3 седмици го пия.Като килограми не съм свали много,но пък апетит нямам.Хапвам веднъж дневно,рядко два пъти.За сравнение преди ядях 3 пъти+междинни хранения със сладки неща Simple Smile . Доволна съм от ефекта.Дали е от хапчетата или от внушение-не знам,но не ми е важно.Важното е да не ям и да отслабна Simple Smile
Днес си поръчах от Ибей 60бр за 3 паунда. Не са АБЦ,но пък са по концентрирани-2000милиграма.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
Много е евтин  newsm78

# 245
  • Мнения: 1 397

30 хапчета са на тази цена.Другите 30 са безплатни.Пак е ниска цената,но няма да се оплаквам.

# 246
  • Мнения: 4
Здравейте , не съм го срещала този продукт с снимката но аз лично от Haya Labs - ACAI съм много доволна  Peace
Аз вече пробвах три от техните продукти и може да се каже, че съм доволна от ефекта. Интересуваме какво показа кантара (или огледалото) след 1 опаковка и по колко взимаше на ден ?

# 247
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз нямам намерение да правя реклама на продукта. Моя приятелка свали 20 кг. за 3 месеца с акай бери абц, но след половин година пак си ги върна. Каза че много потискал апетита. Мисля да си го купя и аз....... ако има и други свалили от добавката.. ще се радвам да споделяте резултати   bouquet
И да попитам от къде си го поръчвате? Къде излиза най-изгодно?

Здравей!
На мен днес ми пристигнаха,така че все още не мога да дам мнение дали има ефект.Поръчах си ги от тук : http://www.evo-slim.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE/%D0 … 0%B5%D0%BD%D0%B8/.Стори ми се най-достоверно Simple Smile
Успех!

Не знам как ти се стори най-достоверно като дори снимката не е на абц акай бери Simple Smile

# 248
  • Мнения: 972
От септември съм на Акай АВС . Няма да разказвам, а ще показвам ! Wink До тук са само 30 кг ... Grinning

ПРЕДИ :




СЕГА :





Вие си направете изводите !  Wink

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
 Shocked  
 Удивително   bouquet
 
Би ли споделила как съчетаваш приема,спортуваше ли,как се хранеше...

# 250
  • Мнения: 972
Shocked  
 Удивително   bouquet
 
Би ли споделила как съчетаваш приема,спортуваше ли,как се хранеше...

Сутрин кисело млко с овесени трици. Към 15.00 ч салата , в повечето случаи зелена. Бяло месо-пиле, риба.
Два пъти седмично степ аеробика.
Това е.
Сега някои ще кажат това е гладуване. Да, може и да е гладуване, но АВС ти помага точно за това-да не си гладен !
Доволна съм от себе си ! Изглеждам добре и така се чувствам- лека и красива !  bowuu

# 251
  • Мнения: 972
Незнам защо се беше публикувало два пъти ! Извинете ме !

Последна редакция: пт, 07 юни 2013, 22:30 от Сисссс

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
А каква беше дозата,която приемаш...з-то на мен ми казаха само по 1 таблетка сутрин

# 253
  • Мнения: 972
А каква беше дозата,която приемаш...з-то на мен ми казаха само по 1 таблетка сутрин

Само една таблетка сутрин ! Не правете експерименти !  Peace

# 254
  • София
  • Мнения: 618
От септември съм на Акай АВС . Няма да разказвам, а ще показвам ! Wink До тук са само 30 кг ... Grinning
Вие си направете изводите !  Wink
Страхотен резултат! Почивала ли си при приема - нали препоръчват три месеца и почивка и ако си почивала по време на почивката имало ли е обостряне на апетита?

Общи условия

Активация на акаунт