Тайният кръг - от авторката и създаделя на "Дневниците на вампира"

  • 35 096
  • 481
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 350
Тайният кръг

Начало на сезона : 15 септември 2011г.

Резюме:
Каси Блейк е щастлива, нормална тийнейджърка, докато нейната майка Амелия не умира в трагичен пожар. Останала сирак и обгърната в тъга, Каси се премества да живее при любимата си баба Джейн в красиво малко градче Чейс Харбър, Вашингтон – градът, в който преди е живяла майка и. Жителите му сякаш знаят за Каси повече, отколкото тя знае за себе си.
Докато Каси опознава съучениците си, включително сладката и естествена Диана и красивият и приятел Адам, замисленият самотник Ник, недружелюбната Фей и нейното протеже Меслиса, се случват странни и плашещи неща. Когато новите и приятели и обясняват, че всички са наследници на могъщи вещици, и че са очаквали Каси да се присъедини към тях и да завършат новото поколение на Тайният кръг, Каси отказва да им повярва, докато Адам не и показва как да отключи невероятните си магически сили.
Не минава много време и Каси открива послание от майка си в стара, подвързана с кожа книга със заклинания, скрита е стаята от детството на майка и, и тогава разбира каква е истинската и, опасна съдба. Това, което Каси и другите все още не знаят, е че са замесени и тъмни сили, сили, чиито следи водят до възрастните в града, включително бащата на Диана и майката на Фей, и че смъртта на майката на Каси вероятно не е била инцидент.


Продуценти:
Кевин Уилямсън, Андрю Милър, Елизабет Крафт, Сара Файн, Джина Джироламо
Шейн Келър, Джае Марчант, Лесли Моргенстейн

По книгите на Л. Дж. Смит (авторката на „Дневниците на вампира”)
Превод на  първа книга

Актьорски състав :
Ашли Кроу - Джейн Блейк, Брит Робъртсън - Каси, Гейл Харолд - Томас Мийд, Джесика Паркър Кенеди - Мелиса, Луис Хънтър - Ник, Наташа Хенстридж - Даун, Томас Декър - Адам, Фийби Тонкин - Фей, Шели Хениг – Диана

Мрежа : The CW

Сайт на cw: CWtv.com

Официална фейсбук страница на "Тайния кръг" в България и главен доносник на спойлери и други хубавини - разузнавач Мокка

Официален БГ сайт на Тайния кръг

Туитър : @SecretCircleBG

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 13:06 от Джес

# 1
  • Мнения: 2 779
Запииииис! Главен доносник на спойлери и други хубавини - разузнавач Мокка

# 2
  • Мнения: 28
mokka, пак благодарско!   bouquet
Записвам се да следя, надявам се да е интересен.

# 3
# 4
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Запиииииииисссссссссссс  bouquet  bouquet  bouquet,Втори досадник,но за инфо  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 211
Запис и от мен. Това ще го почна от начало, а не като Дневниците!!! Йо, Плами събрахме се!!!

# 6
  • Мнения: 2 149
Ще се гледа,определено.
Първата книга ми хареса,има химия,сили,колко му трябва на човек Joy

# 7
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Гмурвам се и аз.Имам големи очаквания за филма.Незнам защо  промотата ми навяват асоциации за това

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
Запис и от мен. Малко съм разочарована от новите летни сериали - дано есенните са по-добри

# 9
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Запис и от мен. Това ще го почна от начало, а не като Дневниците!!! Йо, Плами събрахме се!!!

Е па съмняваш ли се  Flutter Flutter Flutter Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 2 779
Страхотни нови постери!



Другите тук http://twifun-bg.com/?p=147391

# 11
  • Мнения: 1 211
Запис и от мен. Това ще го почна от начало, а не като Дневниците!!! Йо, Плами събрахме се!!!

Е па съмняваш ли се  Flutter Flutter Flutter Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug


Е как Плами!Не се съмнявам! Ние с тебе много се засичаме!:)
Интересно ми е този път как ще се разпределим по клонове и дали пак ще сме от различно отбори.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 581
Гаранция! Пламито винаги е в другия отбор. Ако има двама братя, пак ще избере по-грозния, и преди съм го казвала Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 779
Гаранция! Пламито винаги е в другия отбор. Ако има двама братя, пак ще избере по-грозния, и преди съм го казвала Mr. Green Mr. Green

Нели, душо, ние сме си в един отбор винаги  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 3 581
Ми имаме вкус hahaha Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт