Деца отглеждани в чужбина-2

  • 29 739
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 571
Честита рожденичка и от мен  Hug  Да е жива и здрава и само радост да ви носи Simple Smile

# 736
  • Мнения: 1 436
newsm59  bigdance2 на Мишел. Да е много усмихната  Hug

# 737
  • Мнения: 131
Весел празник Цвети, да ти е все така прекрасна малката порастнала розденни4ка. Много хубаво да си изкарате този незабравим ден   bouquet

# 738
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Честит рожден ден на малката пораснала госпожица! Щастливо детство и желая! На теб Цвети и на цялото Ви семейство - красив и незабравим пазник   bouquet

# 739
  • Мнения: 63
Честит рожден ден на Мишелка-Хубавелка! Да е много, много, много здрава, все такава хубавица и умница-бърборица Simple Smile
 Цвети, честит празник и на теб - планини от положителни емоции ти пожелавам:



Подхванали сте любимата ми тема - за бърборенето на малките човечета. Това е възрастта в която са ми толкова сладки, че не бързам никак да порастват.  Heart Eyes
И Дамян е от бърборивите - освен обичайните мамо, тато, баба, дадо,бато (бате), казва още: кола, тор (мотор), дуда (вода), аки (яке)  Wink,  гаго (манго, но това включва и всички плодове) айде, дай и учудващо за мен и 4 думи на английски: бабъл (за сапунени мехури), апъл (за ябълка), бол (за топка), го-го (когато иска да тръгва за някъде). Изобщо не броя, че от всяка дума повтаря първата сричка - например като са му мокри ръцете, казва "мо", когато иска капачето от кутийката за снак казва "ка" и т.н., изобщо много ме забавлява и някак преоткривам света през неговите очи всеки ден.

# 740
  • Мнения: 293
Честит рожден ден на прекрасната ни Мишелка!!! Цвети, все така да ви радва и от тук нататък само здравичка да е   bouquet

Вие сте много напред с материала относно бърборенето. Лия казва "мама", "папа" и "деде" на бибето и туй то. Определено се опитва да имитира интонацията на думите, но всеки път по различен начин ги произнася. Но пък почна да имитира как правят животните  Grinning , знае вече как прави кравичката, котето, жабката...
Излитам, че сме на лекар след малко
 Hugна всички

# 741
  • Мнения: 3 215
Цвети, да ви е жива и здрава Мишел! Да ви дарява с много щастие, а вие нея да я храните подобаващо  Mr. Green

Бърборенето на децата наистина е най-забавната част в момента. На Бека последните приказки са: Ати Беки монааа! (Ето го на Беки балонааа!), Ати баби ката! (Ето я на бебето ръката! - понеже е малко счупена куклата и и пада ръката и все я търсим  Laughing) Играем и на една игра - Мама паша? (мама има ли опашка?) и си отговаря - намаа (нямааа!) Мама мампи? (мама има ли памперс?) и си отговаря - намааа (нямааа!) и така докато изредим всички хора и животни, и ако някой има опашка или каквото друго спрягаме в момента, отговорът е:Там! и посочва къде се намира опашката, памперса или съответния атрибут  Laughing
Иначе думите са много, старая се да ги записвам. Понеже расте с двата езика, понякога ги миксира за по-лесно: Дай ball!, Дай book!, Дай monkey и т.н. Миналия ден чу по телевизията и сега активно го ползва: Hello guys!  Joy

# 742
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Здравей, Едира!  Grinning

На малката пухкава рожденичка Мишел - честит първи рожден ден!  newsm59 Желая и весело детство, да расте здрава и да я слушкат мама и тати  Grinning

Момичета, пуснах нова тема, защото тази е стигнала лимита от 50 стр.  Peace
Заповядайте там: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=617704.new#new   bouquet


П.С.
Много сладки приказки сте издали Simple Smile



# 743
  • Мнения: 3 241
Честито Мис Файн. Да е много здрава и весела Мишел.   party006

Ние сме добре, след тежък уикенд. Моника една нощ повръща и един ден беше с разтройство, но вече е добре.

Чета ви, но нямам много време за писане, че имаме разни драми в работата (мен не ме засяга директно засега, но половината ми колеги си тръгват  Sad)
До скоро в новата тема.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт