Британците, британците! - По (без)космите ще ги познаете - тема 26

  • 17 263
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ооох, не мога, не могааа!!!
 smile3532 smile3532 smile3532

Известно е, че поезията на вогоните е на трето място сред най-бездарните в цялата Вселена. На второ място е тази на азготите от Криа. Веднъж по време на рецитал техният главен поет Грухтос Бомбастични изпълни стихотворението си "Ода в чест на малката бучка зелен маджун, която открих под мишницата си една лятна утрин", в резултат на което четирима души от публиката починали от вътрешни кръвоизливи, а председателят на Средногалактическия художествен Ноблингов комитет е оцелял, като сам си прегризал единия крак.

...
        Най-бездарната от всички възможни поезия загина заедно със своя творец Паула Нанси Милстоун Дженингс от Грийнбридж, Есекс, Англия, по време на унищожаването на Земята.

# 691
  • Мнения: 2 040
Мен пък ме е срам да кажа, че не съм го гледала.  Embarassed

# 692
  • Мнения: 1 162
Ами да актуализират, но... Sad

Я да питам, тъй като предполагам си загубих титулярите (Люк Мейбли и Хенри Кавил, а ако не съм да ми се начислят ъгайн)... Та да питам, някой заплю ли Том Фелтън и Матю Луис? Защото ако не са веднагически слагам ръка, прехвърлям крак и обвивам ръце и около тях  Heart Eyes.

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 17:12 от mi6eto_

# 693
  • Мнения: 3 736
Силно завръщане, Мише, само така!  hahaha

Мен пък ме е срам да кажа, че не съм го гледала.  Embarassed

Аз го гледах и съжалих, по-добре си остани с книгата.  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 1 197
Аз го гледах и съжалих, по-добре си остани с книгата.  Mr. Green

 newsm10

# 695
  • Мнения: 2 040
А добре, значи нищо не съм изпуснала.
Абе, Сарко, вчера най-накрая гледах Уайлд, твойто мъж там е еталон за глезено лайно. Чак ми идеше да го прасна през ушите по някое време толково добре го играеше.

# 696
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ами да актуализират, но... Sad

Я да питам, тъй като предполагам си загубих титулярите (Люк Мейбли и Хенри Кавил, а ако не съм да ми се начислят ъгайн)... Та да питам, някой заплю ли Том Фелтън и Матю Луис? Защото ако не са веднагически слагам ръка, прехвърлям крак и обвивам ръце и около тях  Heart Eyes.
Мишееее,душаааа,ха сега познай връз кой па язе съм сложила ръка,
прехвърлила крак и обвила ръце... newsm53 hahaha

твойто мъж там е еталон за глезено лайно. Чак ми идеше да го прасна през ушите по някое време толково добре го играеше.
Ах,ааааах.... hahaha hahaha Joy

# 697
  • Мнения: 1 162
Ами да актуализират, но... Sad

Я да питам, тъй като предполагам си загубих титулярите (Люк Мейбли и Хенри Кавил, а ако не съм да ми се начислят ъгайн)... Та да питам, някой заплю ли Том Фелтън и Матю Луис? Защото ако не са веднагически слагам ръка, прехвърлям крак и обвивам ръце и около тях  Heart Eyes.
Мишееее,душаааа,ха сега познай връз кой па язе съм сложила ръка,
прехвърлила крак и обвила ръце... newsm53 hahaha


Страх ме е да си помисля, някак все ми е непосилно да си представя моите сите мъже в чужди ръце. Обзема ме ей такова едно чувство, иде ми да 'Фана пищова  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 698
  • Мнения: 3 736
Шт, тихо, започвам да правя новата тема.

Мише, мисля си, че Кавил никой не го пощя, та виж в Списъка, ако съм права, да ти го връщам.

Зисо, просто не знам кво се е случило и къде си изчезнала, мистерия!  Shocked

# 699
  • Мнения: 3 736
Актуализация към 21 август 2011г., 19:12 часа  Mr. Green :

Blush Скромната:

НВ Зиса: Стивън Мойър, Люк Мейбли.
 
 Wink Умерените:

Том Фелтън - Мишето (Матю Луис)
Лиъм Нийсън - Valandin (Рич Мадън)
Джеймс ПюърфойЦецилия (Рей Стивънсън, Робсън Грийн, Чарли Хънам)
Джейсън СтейтъмАнели_с (Даниъл Крейг)
Джак ДейвънпортRed Sonja (Матю Гуди, Пол Никълс)
Гари ОлдманПоля от слънчогледи (Джони Лий Милър, Кая Скоделарио)
Джонатан Рис-МайърсВаня (Крисчън Бейл, Рупърт Пенри Джоунс, Нийл Джаксън)
Уентуърт МилърДю (Кийра Найтли)
Джеймс МакавойЗлата с метлата (Саша Барън Коен, Джон Бароуман, Дейвид Тюлис, Крейг Фъргюсън)
Джоузеф Файнс - Танюра (Талула Райли, Матю Макфейдън, Джон Нетълс, Лорънс Фокс)  

 Crazy Нахалните:

Робърт Патинсън - Пуци (Марк Шепърд, Тим Рот, Вини Джоунс, Джейсън Уоткинс, Ричард Койл)
Джейсън Айзъкс - Севера (Алън Рикман, Джейми Кембъл Бауър, Бен Барнс, Майкъл Фасбендър)
Алекс Петифър - Мириел (Джошуа Джаксън, Кийфър Съдърланд, Фил Киогън, Джейми Бамбър, Нейтън Филион, Триша Хелфър, Лиъм Хамсуърд)

 Shocked Свръхнаглите:

Сарказъм - актуализация
Джой - актуализация
Мури - актуализация
Плами - актуализация
Бейби - актуализация
Гея - актуализация
Бумър - актуализация


Споделени територии

Мара Общата (титуляр) – Сър Шон Конъри, Сър Антъни Хопкинс, който се храни и пои от Сарказъм, сър Мик Джагър, Дейвид Бауи. И всички господа над 60-годишна възраст, към които претенции има повече от една списваща.
Мара Общата (дами) - Кейт Бланшет, Джуди Денч, Хелън Мирън
Мара Общата (дубльор) – Джеймс Марстърс (почетен британец)


** Личностите, чиито имена са отбелязани в червено, са известни като силно териториални и склонни към насилие при проява на излишен интерес към ”заплютите” им. Подхождайте с внимание и от прилична дистанция. Смиреното възхищение отдалече се приема на драго сърце, всичко друго правите на свой риск.

Последна редакция: пн, 22 авг 2011, 17:33 от ИрПуц

# 700
  • Мнения: 1 162

Мише, мисля си, че Кавил никой не го пощя, та виж в Списъка, ако съм права, да ти го връщам.


Взет и той. Пиши ми Том Фелтън и Матю Луис. Абе и аз преди малко забелязах, че Зиса я няма и си викам "Брех! Адът замръзна."

# 701
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Абе и аз преди малко забелязах, че Зиса я няма и си викам "Брех! Адът замръзна."
hahaha hahaha hahaha Ща подгоня с лопатето,ей. hahaha

Ай,Пуцо,ай лав ю. Hug

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 20:03 от zisska

# 702
  • Мнения: 3 736
Замръзна, мчи, дося размразявах със сешоар...  hahaha

И аз тебе, Зисе, и аз тебе.   love001

Чакам Гея и Бумър, че нямам кога да ровя назад по темата, имам ново поприще - клоун.  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 1 162

имам ново поприще - клоун.  Mr. Green

Ейц, весело.

Зисо, чакай да ти кажа докато не съм забравила - наскоро си правих пак "Истинска кръв" маратон и мисля, че на места г-н Комптън ми се видя дори привлекателен.
Имаше един период с едни впити по него ризки.... хм.

# 704
  • Мнения: 3 736
Ти остави ризките,  ми като облече онуй кожено якенце, вах, вах.  newsm08

Общи условия

Активация на акаунт