Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 16

  • 53 329
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Varna
  • Мнения: 63
Здравейте!
Аз ползвах услугите на Angel face във Врана за кавитация и мога да  кажа , че съм ужасно разочарована от резултата-нулев!
Като се има в предвид рeкламата на тази процедура"отслабва се с до 2 см на процедура" очаквах наистина нещо...
Взех си 2 ваучера по 3 процедури общо 6.Понеже съм слаба и нямам нужда от отслабване като цяло исках малко тук там да се поработи  и заради целулита(който не е много).
В крайна сметка нямаше никаква разлика в сантиметрите и целулита, въпреки ,че правих и масажи след процедурите както ме посъветваха от там.
Аз не съм и очаквала да има 2 см разлика като на рекламата ама си мислех че половин ,един см може да има за всички процедури.
Иначе не е болезнена и неприятна ,единствено звука малко дразни, но спокойно може да се пренебрегне.

# 721
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
мен не са ме карали да си отварям устата, а в студиото ми казаха, че и на тях дистрибуторит на уреда са им пуснали филмче за двата сантиметра, но им е ясно, че не е възможно  newsm78 най-малкото е само моментно  Peace

# 722
  • Мнения: 28
и аз се интересувам от повече детайли  newsm78

Момичета с две думи.Не беше проблема в офертата,напротив,много съм доволна.Но на телефон 089.....се правели заявки за ваучери от Голдън диалс.Но девойчето не разбрах защо се избъзика с мен и ме прати за зелен хайвер.Представи се за фирмата предлагаща услугата и ми записа несъществуващ час.Това го разбрахме едва като отидохме на място.На всичкото отгоре никой не вдига телефоните в офиса на Голдън диалс.Това е с две думи.Явно им е скучно и се разведряват като тормозят клиентите.Да кажа че платен ваучер на 23 ми пристигна едва вчера-30.09.Добре че хората от офертата излязоха много разбрани и ме поеха само с платежното което занесох.От понеделник съм вече на работа и затова се забавих с отговора.Желая на всички спорен ден !

# 723
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
Някой да е ползвал отстъпка за ГТП на автомобил по тази оферта?

# 724
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
мами дайте мнение за офертата за парк хотел Троян от колектива?

# 725
  • софия
  • Мнения: 25 482
Заповядайте в

Общи условия

Активация на акаунт