На излизане от училище - Франция 29

  • 46 028
  • 758
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 194
Девойки, остават ми три минути дежурство и тъкмо спирам компа-гледам нови отогвори Grinning
Дони, диетата догодина, търпение, не остана Wink
Лек уикенд на всички и весело посрещане!
На мен ми предстои всичко утре-пазаруване, за седмицата по принцип и за новогодишното "меню". После , това, което съм намислила се готви точно преди сервиране, салатат ще я измисля, на децата мини сандвичи с разни мазила, празнични и ще се справим Laughing

# 526
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
Мария, кураж с пазаруването утре! Ние днес свършихме тази работа и в Ошан беше ужас, а хем рано отидохме.
На мен утре ще ми готви Пикар  Mr. Green (и там беше ужас). Аз направих само руска салата (по поръчка на Роцев) и едни макарони с пушена сьомга, които ще сглобявам (и снимам) утре сутрин Wink. Тъй де, и Асан е хора!  Laughing
Веринка, браво за ентусиазма! Но пък после поне няколко дни няма да ти се налага да готвиш  Laughing.

На нас тази седмица програмата ни се провали с една болна Камбанка, която направи отит в понеделник, та посред нощите викахме СОС Медсан  ooooh!. А бях предвидила кънки, разходка из Париж, кино.
Само до киното стигнахме - вчера гледахме "Хюго Кабре" и го препоръчвам горещо!

Дони, весело изкарване Simple Smile. И аз като теб, от Нова Година пак подхващам диетите, дадох си почивка за освинване по Коледа  Laughing. В този ход на мисли, Мария, браво за резулата!  smile3501

Inaxastra, блазе ви за ваканцията в Италия, така както го описваш си е пълен рахат Simple Smile.

Аз да ви се оплача - малко преди Коледа моят коледен подарък (получен през юли  Wink) се развали. Накратко, смених си фотоапарата и в един момент обективът, с който беше купен, отказа да фокусира. Та ще трябва да го пращам в Хонг Конг на ремонт/замяна  ooooh!. Време за обработка на рекламацията - 6 до 12 седмици!  newsm45

# 527
  • Мнения: 1 194
Роца, дано Камбанката е вече по-добре! Ще наваксате по-нататък с програмата Simple Smile Аз не посмях да ги заведа на Юго Кабре, дават го от 8 г. и си мислех, че Гого няма да го разбере.... Може и да сгреших, защото филмчето, което гледахме е с много слаба оценка от мен-Алвин и чипмънкс Sick

Успех с обектива! Много сложно звучи това с Хонг Конг, дано бързо го оправят китайците.
В този ред на мисли един приятел днес ми изпрати снимки от Исландия от това лято, шашнах се Laughing

А тези макарони със сьомга ме хвърлиха в размисъл.  newsm78 Какво представляват?

Аз завърших днея с голям сакатлък, дано остане в старата година Wink Едва се домъкнах с колата до паркинга и тя там "умря"-няма акумулатор, а е сменен скоро.... За н-ти път се чупи тази ужасна кола #Cussing out После в къщи съм изляла цяло шише оцет в шкафа и той пропил под кухненския мебел-миризма ужасна ще иаме за Нова година Joy Ама това са по-скоро майтапи! Важно е да няма болни, малки и големи, другото се нарежда!

# 528
  • Мнения: 24
Здравейте  Mr. Green
Ние също изгледахме всички филми, нали киното ни е на 5 мин. Хюго е страхотен филм, ретро, много красиви картини. Малката го хареса, дори и да не разбра всички препратки към нямото кино, които така умело са вмъкнати във филма. Сцената със стрелките на часовника е класика. В киното имаше и малки деца и ми се стори, че всички гледаха с интерес... само е малко дългичък и началото е доста мудно.
Не ходете на Хапи Ню Иър - еххх умрях от скука, даже Алвин е по-интересен  Laughing
За менюто - руска салата, без нея не сядаме на масата в Новогодишната нощ, една много пипкава, но ужасно вкусна торта, сьомга на фурна, която се приготвя за 20 мин, другото е малки хапки с най-различни деликатеси отгоре, кутия макарони Ладюре, бонбони, шампанскоооо....Ние така или иначе не сядаме на масата, а само си взимаме каквото ни хареса през цялата вечер.
Мария К честита придобивка !ох и жалко за колата, може би повод за нова?
Роца - какъв е апарата? дано да не се протака много връщането на апарата от Хонг Конг.
Вчера бях вързала мъжа ми да седи до вратата и да чака една пратка от Германия, която се оказа че ще дойде на 2 януари, защото доставчикът не се е сетил да ни звънне и да пита за кода. Развали ми се цялата идея за празничен тоалет, ама както се вика това са бели кахъри при пълен гардероб  Wink
Много усмивки и добро настроение в празничната нощ на всички !!!

# 529
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Айде ад се разпиша и аз преди Новата Година Wink
Роца, успех с поправката, дано стане по-бързо от очакваното Hug А на Камбанка, да се разминават всички болести през Новата Година Hug
Джипси, представям си как седиш и даваш напътствия hahahaа руснаците гледат и завиждат на треньорските ти умения Laughing Ама и ти трябва да се включиш в карането на кънки, не става така само с наставления Whistling
Мария, дано колата се оправи. И ние имаме проблем с моята - амбреажа се прецаква и става много интересно като спре колата на кръстовище ooooh! #Cussing out
По-леки дежурства и по-изпълнителен мъж през Новата Година пожелавам Hug То не че моя толкова слуша, ама поне за сега не сме стигнали до активитети и се справя Wink
Кокай, ще имаш повод за новия тоалет за Св.Валентин като не е дошъл сега Winkа меньто ми се стори апетитно  chefНие ще сме на раклет и телешко, нещо бързо Whistling
Инаксастра, приятно изкарване в Италия Hug Дони - да се изпързаляш с шейна на снега моля, заради мен Praynig Crazy
Айде оставям ви че Луи ме дърпа - до догодина и весело посрещане.

# 530
  • Мнения: 57
Браво бе момичета, яко ходите на кино.
Аз дори не си спомням кога сме били за последен пьт (май Аватар беше)  Embarassed

Какви хубави менюта се развяват тук, потекоха ми лигите. Аз сьм още в леглото и не сьм закусвала, ни пила кафе.

Роца, ужас за детето, горкото. Дано й мине по-бьрзо, а за апарата егати кьсмета, баш сега да се развали. И тея дьлги срокове са толкова досадни  Confused ама да сме живи и здрави.

Мария, какво има в Исландия?

Кокай, това на доставчиците им е редовен номер. Все някакьв проблем с тях и колкото по- важна е пратката, толкова по-голям е шанса да се омотат нещо. И ние наскоро голяма емоция преживяхме с новия компютьр, като ни казаха, че са го доставили, но не на нас (?!) После ни побеляха косите като видяхме, че е доставен на друго име в друг град (!!!!) и докато се питахме как изобщо е вьзможно подобно нещо (ЮПС) се оказа, че е просто информатичен проблем и все още е в камиона на куриера  Joy  Важното е, че сега от него ви пиша де, а пьк както е казала Кюти, ще си имаш нов тоалет за Св. Валентин.

Недовьршвам поста, но маленкото се сьбуди

# 531
  • Мнения: 1 194
Добр'утро и от мен, допивайки втора доза кафе!

Ина, имах предвид снимките му от Исландия, явно са правени със страхотна техника, прекрасни атипични пейзажи: вулканични, гейзери и тн Simple Smile

Иначе и аз последно съм ходила на кино на Аватар преди две години. С децата съм в ролята на придружител, и гледам напоследък само детски филмчета. Но да ида на кино, сама , за себе си да гледам нормален филм, също не ми се случва. Така че, не се впечатлявай, просто е свързано с възрастта на децата Grinning
Честит нов компютър!

Аз съм блокирана в къщи с децата, мъжът ми замина по работа Crazy Ще пазарувам следобяд на 31! Абсолютно символично за стила ми на живот през изминалата година-всичко натагадък, в последната мнута и съответно половинчато свършено....Ама, няма изгледи да се промени ситуацията, така че да позитивирамееее!
Поне се съгласи да иде до пазара на връщане и да си купи сам les huitres , които вчера поръча за новогодишното меню Crazy Така че патешкото остава за утре на обяд, тази вечер и ние сме на хапки с гъши дроб, тарама, сьомга, една салата, която копирах от моя колежка с патешки филета и la mache, стафиди и pignons de pin (съжалявам за миш-маша, но не знам какви за еквивалентите на бг). Чудя се все пак едни картофи с броколи да направя на пара за допълнителна салата и това ще е. А и скаридите за нас, дето не ядем стриди Laughing
kookai руска салата може би бих хапнала, ако има някой да ми я надроби, тази година нямам нерви Embarassed Бон апети на вас! И мерси, ако не беше споменала, щях да забравя да купя макарони и шампанско!
cutty и нашия амбреаж се счупи преди месец , на магистралата на връщане от Сен мало. Колата не можеше да ускорява на магистрала, голяма веселба! А акумулатора е сменен юли, спомням си, защото искахме да идем на Рд на един приятел и не можахме да излезем от гаража... Хиляди евро сме дали за ремонти, но мъжа ми отказва да купуваме нова! Не се занимавам повече, няма логика...

Как е Луи, като голямо момче вече? Участва ли в празненствата? Grinning

хайде, леки подготвки! Аз ще се развихря с прахосмукачката сега Wink

# 532
  • Мнения: 1
И аз да пиша за последно.Тук заваля и е чудна зимна приказка,почна и да трупа и заледява.Но пьк е страшна красота.Предстои ми шофиране до вилна зона,за да закарам детето на баба му и другото на адрес кьдето ще празнуват.После се мятам на едно такси и от 20часа сьм в крьчмата bowuu.Дано не закьсам някьде Joy Joy Joy

Мария ами купи ти кола бе жена,аз в кьщи колите аз ги купувам това ни е втората магазинска.Иначе сега се сещам,че това ни е петата кола откак сме се оженили.Тук си карам баба Ягата,за Бг е перфектна.Тежка е нашата участ-две кьщи поддьржаме и две коли и още една кьща на село hahaha
Хайде стига сьм се оплаквала.

На всички пожелавам много весела,щастлива,успешна и лека Нова Година.Има нужда че е високосна и аз тях хич не ги обичам.Весело посрещане и много целувки от Бьлгария newsm51

# 533
  • Мнения: 628
Хайде и от нас пожелания за весело посрещане! Много здраве на всички през новата година и да ви се сбъднат желанията!

Ние имаме баба и прабаба при нас, ще пазят беба,  ие отиваме наблизо при приятели пеша, че ни с коли, ни с таксита ни се занимава! Започна се тука с гърменето - пак ще бъде както обикновено като за последно - ако някой ни атакува , няма и да разберем сред всички гърмежи! Дано няма бели само!
Иначе тук имаме и пита, баница, направих пържоли с гъби и топено сирене за вечеря, беба яде (лизна) супа, един биб с мляко и така (не ще да яде това зверче и това си е!)

Целувки на всички и до след нова година!

# 534
  • Мнения: 1 194
Боби, вие в Бг ли сте в крайна сметка?

Весело посрещане на висчки!
Ние вече хапнахме, имам силни съмнения , че аз ще издържа до 12, още е много раноооооо!
Трапезата беше супер, всички са много са доволни! На мен ми се падна "послушанието" от баницата, мъжът ми писа късметите! Laughing

Наздраве на всичииии! cheers

# 535
  • Мнения: 57
Ами наздраве  cheers па и кураж, че тежка участ ти се е паднала  hahaha

Мисля двете тук ще си празнуваме. И аз хапнах и сьм вече с малката в леглото. Тя спи с нас, прегради на спалнята няма, а и за да е спокойна трябва да има някой с нея, така че сигурно така ще посрещна, но не сьжалявам - това ми е пьрвата нова година с бебе в рьце  Heart Eyes

Отатьк има 15 човека гости, пият, пушат, викат както си му е реда  Grinning

И тук е бомбардировка, традиционно....

Иначе Боби като каза лизна супа, та се успокоих, че не само моето дете не ще да яде. Гьрда да има, от другото ако особено й допадне, може и да стигне до 4 кафени льжички  Joy

Gogko весело прекарване и на вас   bouquet

# 536
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА  bouquet
ДА Е ЗДРАВА И ЧЕСТИТА Hug

Аз докарах до БГ Нова година и после си легнах Crazy Ми така де, няма да избяга Новата Година Crossing Arms
Мария, да слушаш тогава Joy Аз не съм правила баница, нито нещо особено. Хапнахме набързо и айде...то от ядене тези дни, направо ми се отщя храна вече ooooh!

Дано тази година да не е толкова тежка и да мине безпроблемно за всички ни Praynig

# 537
  • Франция
  • Мнения: 117
Честита Нова Година момичета ! Бъдете здрави !
Аз си ви чета плътно, но някак не можех да се включа тези дни.
Ние откарахме до 2, но малкият цяла нощ беше нещо превъзбуден и сега рано ме вдигна, иска да се занимавам с него и не му се спи  Crazy Снощи бяхме семейно при родата на мъжа, беше кротко, даже прекалено  Laughing А и като гледам повечето с бебчета сме били така. Да са ни здрави и да слушат занапред  Heart Eyes

# 538
  • Мнения: 1 194
Честита новата 2012! На всички желая много здраве, късмет, любов и разбирателство! А и смея да се надявам ,че новата година ще е по-спокойна и мирна в световен мащаб! Старата доста ни изплаши с политически, икономически и природни катастрофи! И макар нещата не могат да се наредят с магическа пръчка, този първи ден на годината предпочитам да съм оптимист.

Ние също изкарахме много кротко. След нашата злополучна бъдни вечер, ние пък не бяхме много яли последните дни Joy та с удоволствие хапнахме морски плодове и празнична салата. Меса и други работи не съм готвила също, остана за днес или утре Laughing
Обаче аз като любител на бяло вино, се отпуснах и свирнах три чаши от един хубав Сенсер ( без предварителен тренинг) и в 21 часа се озовах простряна на канапето за едночасова дрямка, която ме спаси и дочаках полунощ!  hahaha

Спокоен и весел ден ви желая!

# 539
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
ЗА МНОГО ГОДИНИ МОМИЧЕТА

Общи условия

Активация на акаунт