На излизане от училище - Франция 29

  • 46 039
  • 758
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 405
Точно и на мен това ми харесва във франсетата, могат да се развеждат по 100 пъти, не им пука. Живеят си живота, нямат разни роднини, свекърви, тъщи да им се месят и дават съвети как да живеят. Отнасят се делови с бившите, особено, когато има и деца.
И аз съм с франсе и си ми е супер, защото винаги съм бягала от нашенския тъп манталитет /другояче казано- праисторически разбирания за семейния живот/

# 631
  • Мнения: 273
la vie est belle , недей така, хората са в началото на връзката си, а ти говориш за развод  Wink . Моят мъж е българин, но за мен е най-добрия мъж на света. Не казвам, че е съвършен, но за мен е мъжа с който искам да остарея  Simple Smile.

presiana, радвай се на любовта ви и си я изживявайте пълноценно. Времето ще покаже на къде ще се развият нещата. Националността няма значение когато хората са отворени за любовта и нямат предразсъдъци. А и не мисля, че е редно да се слагат хората под общ знаменател, според националността си. Както ти не знаеш нищо за манталитета и начина на мислене на французите, така и той едва ли знае за българите, така че ще сте си ваимноинтересни  Simple Smile Желая ви щастие!

За срещата още не съм напълно сигурна. Много ми се иска да дойда, но след няколко дни ще разбера.

# 632
  • Мнения: 24
Тюххх, на срещата няма да мога да дойда... Confused
Французите, според моите лични наблюдения, не само върху моя мъж, ами почити всички французи от мъжки пол, които познавам са, че като им назрее момента за женене, не търсят заместител на мама, който да им глади, готви и т.н., а по-скоро равностоен партньор. Врно има изключения - много зависи от възпитанието, от образованието..... и има много чешити по друга линия  Mr. Green
Но както хубаво са те посъветвали по-горе - изживей момента, първите любовни трепети, независимо от националността, са много трогателни, човек е доста замаян и не може да разсъждава трезво  Mr. Green
Ако този младеж има сериозни намерения ще си проличи рано или късно. Пожелавам ти да е така.
La vie est belle  Laughing не почвай от разводите. Има нещо вярно, че финансовата независимост позволява на хората да се разделят без големи панаири и всеки да си опита късмета другаде.

# 633
  • Мнения: 405
Аз съм си песимистка, почвам от лошото...
Но по начина по който се развеждат, човек най-спокойно може да си прави изводите за хубавата част. Спокойствие и любов, аххххх..... Crazy

# 634
  • Мнения: 1
Ха-ха благодаря ви  за изчерпателните отговори и да определено смятам ,че сте прави наистина човек трябва да бъде себе си, а колкото да моето франсе - да определено си е ревнив и доста обсебващ, но вероятно в началото е така ... Heart Eyes

# 635
  • Мнения: 24
   За мен определено имаше разлика във връзките ми с французин, незнам дали това се дължеше на разликата в езика, защото мъжете са си мъже, но беше много вълнуващо......просто някак ме зареждаха и се чувствах много различно...не мога да си го обясня.......

# 636
  • Мнения: 1
Да и аз имам същото усещане и може би това е част от магията от ,която се чувствам толкова влюбена-загубена ха-ха-ха......

# 637
  • Мнения: 1 194
Здравейте! Гледам в "календара" на сайта, че днес е Международен ден на прегръдката Laughing Изпращам ви една виртуална такава! Hug

Искам да питам тези, които са летяли с уизеър. Как стои въпроса с наветите до Порт Майо? Може ли на място да се купи билет или трябва предварително да се резервира?

# 638
  • Мнения: 1
Мария,моля ти се аз ще те закарам.Хич не питай за такива неща.Пьк и мен ме е скьсала.......Ей сега току що влизаме от Бове,изпратихме си детето.Много му е мьчно на горкото,че си отива и за братчето ама няма накьде-дотам ни докара скапаната дьржавица родна,да си оставяме децата и родителите на стари години.Иначе само за твоя информация-билети се вземат там на место и са неограничени количества,никога не свьршват.

По повод мьжете и аз да се изкажа,макар да сьм омьжена от почти 20год.Мисля,че факта че браковете между бьлгарки и французи са успешни,а обратните между бьлгари и французойки не са ,сам по себе си говори какви мьже са едните и другите.Везните се накланят в полза на французите.Не е лесно да се живее с бьлгарин,сьдя по себе си ноооо навремето бяхме малки  будаляви hahaha

# 639
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
яз се включвам   с малко закъснение да ви пожелая най-вече здраве много хубави моменти със семействата ви и дечицата да ви слушат повече  Laughing

И да споделя моя личен опит със французите, въпреки че е не можем да сложим всички французи под общ знаменател както и всички българи, но все пак това което ми прави впечатление , че повечето французи под 40  не възприемат доманкиската работа като само женска работа и в повечето семейства тези дейности се рапределят почти поравном докато в бг доста мъже си мислят че ще си изгубят мъжествеността минат с прахосмукачката или недай си боже обелят един картоф.

# 640
  • Мнения: 1 262
Здравейте мацки, интересна тема сте подхванали.
Преси, радвам се за теб, нека си останете вечно влюбени. Hug
И аз мисля, че е до човек, научих се да не слагам етикети.
Моят си е  bg , всеки ден благодаря , че до мен имам такъв мъж.
 Ние по другия месец трябва да летим за френско, голям ми е зор с двете деца.Така или иначе сме решили да поживеем в България, искам да попитам как мога да си спра детските добавки, автоматично ли ги спират ако не се явявам на прегледи или трябва да си уведомим?

# 641
  • Мнения: 1 194
Дони, благодаря за отговора и за предложението ти.  HugСъс сигурност няма да те товаря с моята особа да ме вземаш от летището, това си е голяма занимавка, нищо няма да ми стане ако взема веднъж навета Wink Теоретично мъжът ми ще ме води и взема от летището, питах ей така, в случай на нужда. На 11 , когато се връщам Яна е канена на РД и предпочитам да се "жертвам" и аз за детето, за да може баща и с нея да се занимава, не с мен Wink. А и ние живеем близо до Дефанса и до Порт майо, не е драма да отида до там.
(И последна застраховка е заради колата, която ОТНОВО е на ремонт Joy След цяла седмица в сервиза на Рено, смяна на динамо newsm78, мъжът ми гордо си я прибра, но на слмедващия ден ремъкът на новото динамо пак е бил пред скъсване....взели са я на депанаж от Насион, за 270 евро и хайде пак в сервиза. Такава епопея няма ooooh!)

Мари, по принцип третия преглед вече не го изискват (поне при нас с Гого беше така) и помощите си вървят. Ако държиш да си "чиста " пред КАФ трябва вие да ги информирате.

# 642
  • Мнения: 1 194
По стара моя траадиция да ви пожелая лека седмица! Simple Smile

# 643
  • Мнения: 628
Честит втори рожден ден на Моника!!! Ивенце, много да я нацелуваш красавицата от нас и много да ви радва!
  bigdance2 newsm59 Tada

пратих на Дони списъка, че ти си на работа по цял ден Wink да не те занимавам! Чакаме снимки на красавицата рожденничка!

Присъединявам се към Мария с пожеланията за хубава седмица, момичета!

Мария, хвърлете я таз кола, направо ужас! Продайте я и си вземете НЕ-френска...аз също бера ядове с чисто ново ренде (рено клио)...

# 644
  • Мнения: 273
Честит Рожден Ден на Моника! Да е жива и здрава и да расте весело и щастливо дете!    nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт