На излизане от училище - Франция 29

  • 46 050
  • 758
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 194
Ехе, какъв светъл ден било днес! ЧРД , Моника! Бъди здраво, весело и палаво дете! Много поздрави на мама и тате за порасналото момиче!  bouquet

# 646
  • Мнения: 628
За срещата момичета, ако искате пък съботно вечерта по едно коктейлче близо до Hotel de ville, имаме си там любимо барче с моето приятелче, където реших да нощувам (отказах се от другото място, ще разкажа обаче одисеята) Joy защото ми е по-сгодно да съм на приятелска територия.
Калво ще кажете? Мария, едно 17h00 в центъра блазни ли те да позакъснееш Wink

# 647
  • Мнения: 1 194
Ха, Боби, ще успееш да ме докараш на срещата Laughing Така по-има шанс и аз да се присъединя, някъде към 17 ми свършва семинара на Пл. д Итали. Вие се организирайте без да ме мислите, пък аз ще видя Grinning
Любопитно ми е къде е било другото място Wink

# 648
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 702
Честито на Моника! Да расте здрава и весела и да слуша мама и тати Simple Smile!

Боби, мен даже събота повече ме устройва. Съвсем, щом е близо до Кметството Simple Smile. Кажи само къде са коктейлите и пристигам от наше село  Laughing

# 649
  • Мнения: 1 265
Закъснели поздрави и от мен за порасналата принцеса-Моника!  bouquet
Приятна среща!Браво на Боби - организаторката. Hug

# 650
  • Мнения: 628
Как хубаво става такааа Wink ами значи 17:00 на Кметството, зад входа на Метрото ако не вали или на входа на BHV ако вали. Веринка как сте вие моля с пупата за 17:00 ч? Дони ако идва с колата ще шерна с нея паркинга, така най-добре, че да не влачи торбите ми по транспорта Joy да и се чудят хората таз пък какво е завлачила толкоз пакети ...
Обаче пък на Митето рождения ден може да празнуват съботно Веринка...(допълвам си разхвърляните мисли, че ми е някаква лудница днес...)

# 651
  • Мнения: 3 241
Момичета, много ви благодаря за поздравите.   Hug
Моника от снощи е с ново амплоа Simple Smile

ето снимки

Малко ме затруднявате с тази промяна в срещата - ние в събота ще правим тържеството на Моника.
То е май до 18ч, така че ще се постарая да дойда...

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 109
Здравейте, френски мами!

Имам нужда от малко информация. Другата седмица летя от Бг за Франция и една приятелка ме помоли да й занеса няколко стека цигари. Та, знаете ли какви са ограниченията за износ на цигари от БГ? Не мога да се ориентирам в сайта на българските митници. Иначе влязох в сайта на френските митници и според тях пътници от ЕС, влизащи във Франция,  могат да внесат до 5 cartouches de cigarettes (soit 1 kg de tabac). Предполагам cartouches са стекове?

Хубава вечер!

# 653
  • Мнения: 3 241
Да, cartouches са стекове, наистина така пише на сайта.
Значи може Simple Smile

# 654
  • Мнения: 1 909
Иве, честито ти пораснало момиче!  Flowers Bouquet На мама отмяната значи вече е готова!!

# 655
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Честит рожден ден на патерици на Моника на Ивенце и на Бухтичка на Мари!
Да растат здрави и щастливи малките принцески!

 newsm59  bigdance2 newsm38 nbirthday  ura newsm18 Tada newsm59

Мария, и нашата старата кола имаше проблем с бързото падане на акумулатора и се оказа че е от алармата. Най-добре я сменете с една нова срещу „реприз“.

Cutty, като спомена за прощъпулник ме подсети че не съм правила такъв на Никита  Blush Мислите ли че има срок за това? Срамота!

Мистик, аз си сменях името и беше ходене по мъките. Трябваше да им нося доказателство как се казвам, защото исках първо да ми е мъжовото име и с тире до него моминското. Не било така-първо моминското трябвало да е. Е, занесох им тукашни документи и се съгласиха, но в техните си книжа допуснали грешка, та сега ми искат глоба  Shocked 5 минути по телефона се опитваха да ме убедят че не се казвам както аз фигурирам във всички документи, ми другояче  #2gunfire  Та кураж с нашата администрация Peace

# 656
  • Мнения: 273
Иве, много голямо момиченце изглежда Моника, сладуранка! Как искам новото ни бебче да е момиченце, нарекла съм го за такова, та да видим  Laughing  Митко ми изглежда по дребен, че и по бебшки вид има  Simple Smile , мъже .
Mama Strumpf , някъде четох, че до 3 години може да се направи прощъпулник, така че давайте.
Ние го правихме лятото в БГ и хванахме черпака, от което аз бях много доволна, защото готвач ми е една от любимите професии  Laughing

# 657
  • Мнения: 26
Честито на порасналата Моника и на щастливите и родители bouquet

С малко закъснение, но напоследък рядко се включвам : на 1 февруари започвам работа и се опитвам да свърша колкото мога повече задачки предварително, че после ми се очертава напрегната програма ...

# 658
  • Мнения: 1 194
Юлия, тъкмо си мислех вчера за теб, че те е хванала липсата! Wink
Поздравления за новата работа, да ти върви по вода и да ти носи удовлетворение и добри пари Wink

# 659
  • Мнения: 26
Мерси Мария  Hug
Стискайте палци след 4 месеца да съм още на работа... Каквата съм оптимиска, сега ме е страх от пробният срок  Blush

Общи условия

Активация на акаунт