ЛЮЛИНско другарче с чанта и букварче!

  • 46 467
  • 583
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Winkи аз съм от Люлин 7 и имам син на 4 годинки и чакаме бебе живи и здрави през месец март.Много се радвам,че мога да пиша тук,защото чесно да ви кажа не познавам нито една майка от Люлин Wink

# 91
  • Мнения: 9 361
Честит имен ден на всички празнуващи днес Simple Smile Много здраве и радости! Simple Smile

Да ви попитам знаете ли в Люлин място на топло, където се събират мами с малки бебета? Нещо като детски кът, знам ли и аз. Ние си излизаме на разходки, но ми се иска да общува и с други деца Simple Smile
Dahila,
по-добре зимата не ходи по клубове и закрити пространства. Опасността от вируси е 100%. Ако е вярна лентичката ти, бебето ти е на 7 м., с какви деца да се среща и играе? Сега си му нужна само ти и баща му. До към 2-3 години, децата не си играят с други деца, а до другите деца. Т.е. едно до друго, но заедно не. Едва към третата година започват да се интересуват от другите дечица. Ако се притесняваш за т.нар. "социализация на детето", няма смисъл. През пролетта и лятото, когато стане по-топло ще го водиш по площадки и други деца, но не разчитай, че ще си играе с тях. По-скоро едва проходило ще тича насам-натам ще взима чужди играчки, ще се пречка на по-големите деца, а ти ще тичаш след него в опит да го опазиш да не го бутне някой Simple Smile
Ако ти искаш да се виждаш с други хора и майки, по-добре навън на открито или вкъщи по-гости само с познати и здрави деца.
Във всеки детски клуб ще те допуснат, но не можеш да си оставиш детето само, трябва пак ти да си играеш с него, защото е под 2 години.

# 92
  • Мнения: 11
Мерси много за отговора Deni! Притеснявах се точно за социализация, защото всичките ни приятели все още нямат бебета и само възрастни й се радват, но явно е още малка Simple Smile Лятото наистина ще е друго Simple Smile

# 93
  • Мнения: 9 361
Dahila,
въобще не се притеснявай. Гледайте си се двете и това е. Има време за всичко.

# 94
  • Мнения: 158
Здравейте,мами!От Люлин 3 съм и имам момченце на почти 2 месеца.Искам да попитам дали някоя от вас знае къде в района могат да му вземат кръв,защото не на всякъде се наемат да бодат толкова малко бебе? Sad В 26-та поликлиника не искат,а ЛЛ каза,че и в Цибалаб най-вероятно няма да са съгласни.Съжалявам,ако сте обсъждали този въпрос и преди,но имах време да изчета само тази тема.

Благодаря ви предварително! Hug

# 95
  • Мнения: 223
Венозна ли? В болниците, в които има детски отделения. Цибалаб понякога взимат.

# 96
  • Мнения: 158
Благодаря ти.Ще отида до Цибалаб.  Hug

# 97
  • Мнения: 28
Здравейте, Люлински мами! Извинете  ме, че така нахлувам в темата, но въпросът ми е спешен. Някоя от вас дали има телефона на педиатър д-р Людмила Коцева от МЦ Орион? Ориентирах се към нея най-напред и ми се иска да се свържем преди да ме приемат в болницата. Днес я изпуснахме, оказа се, че е била сутрешна смяна... Аз най-вече искам да сме при нея, защото се оказа, че живее в съседния вход Simple Smile)) Надявам се някоя от вас да е записала дечко при нея и тъкмо да споделите и мнение Simple Smile Благодаря предварително!

# 98
  • Мнения: 2 987
Здравейте,мами!От Люлин 3 съм и имам момченце на почти 2 месеца.Искам да попитам дали някоя от вас знае къде в района могат да му вземат кръв,защото не на всякъде се наемат да бодат толкова малко бебе? Sad В 26-та поликлиника не искат,а ЛЛ каза,че и в Цибалаб най-вероятно няма да са съгласни.Съжалявам,ако сте обсъждали този въпрос и преди,но имах време да изчета само тази тема.

Благодаря ви предварително! Hug

На моето детенце се наложе още на един месец да се взима кръв заради проблем с бебешката жълтеница и тогава - преди 4 години бяхме в Превент, взеха ни, не е имало проблем. Сега не знам дали са променили практиката, иначе имат два офиса - в бл. 302 / втория висок след пощата в ІІІ / и в 232 блок - зад Вилаз във ІІ микрорайон, може да звъннеш по телефона - МЦ Превент

# 99
  • София
  • Мнения: 5 721
Някой няма ли да смени заглавието  Mr. Green Laughing

# 100
  • Мнения: 9 361
Честита Коледа на всички люлинки, люлинци и малки люлинчета!

# 101
  • София
  • Мнения: 483
Весело посрещане на Новата година, момичета! Бъдете щастливи!
Аз щях да сменям педи, но се увъртях и закъснях  Embarassed Тя май и без това Груева щеше да ме върне...

# 102
  • Мнения: 991
Весело посрещане и от нас!  Hug

# 103
  • Мнения: 9 361
Аз щях да сменям педи, но се увъртях и закъснях  Embarassed Тя май и без това Груева щеше да ме върне...
Не се тюхкай, Нова година, нов късмет! Пък и на мен също ми казаха, че д-р Груева вече не приемала нови пациенти, освен ако не са брат или сестра, на други нейни пациенти.

# 104
  • Мнения: 2 286
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МАМИ! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА! ПО-МАЛКО БОЛНИ ДЕЧИЦА И ПОВЕЧЕ ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ!

Общи условия

Активация на акаунт