*SportsDirect-31

  • 43 702
  • 702
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 209
  

Сайтът е английски и има доставка до България.Доставката до България варира в зависимост от броя,цената на поръчаните артикули.Най-ниската доставка до България е 19,99 лири.
Сайтът има доставка до Англия,която е 4 лири ,а над 60 лири е безплатна доставка.

За да може да се поръчва от сайта трябва да се направи РЕГИСТРАЦИЯ -отбележите с точка „I not have an account” и попълнете имейл-адреса си и „NEXT”. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.а при някои артикули и по-малко
Натиснете PROCEED ТO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа, а понякога и малко повече ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг” номера с който се проследява пратката на
страницата на DHL.Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.
Кодове за отстъпки -МНОГО СА РЯДКО
След пускане на поръчката веднага сумата се блокира,а след като тръгне поръчката и получите мейла,сумата за поръчката се осчетоводява-т.е си я теглят.

Проследяване на пратката -ТУК влизате в сайта на DHL-вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
 
АКО СА ВИ БЛОКИРАЛИ  ВЕДНЪЖ ПАРИТЕ ЗА НАПРАВЕНАТА ПОРЪЧКА.А СЛЕД ТОВА ВИ ИЗТЕГЛЯТ ОТ СВОБОДНИТЕ[ЗА СЪЩАТА ПОРЪЧКА] И ПЪРВИТЕ ОСТАНАТ ВСЕ ОЩЕ БЛОКИРАНИ-ПРОБЛЕМА Е ВЪВ ВАШАТА БАНКА-ЗВЪННЕТЕ В БАНКАТА-КАРТОВИЯ ЦЕНТЪР И ПОМОЛЕТЕ ДА ВИ ГИ ОТБЛОКИРАТ.


Таблици с размери-В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият  стандарт обща  ПО МАРКИ

Универсален калкулатор за всички марки)за пресмятане на номер за ДАМСКИ ОБУВКИ  МЪЖКИ ОБУВКИ  ДАМСКИ ДРЕХИ   МЪЖКИ ДРЕХИ

Други таблици  LONSDALE  SKECHERS  ОБЩА

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.
Номерацията в СпортДирект е по UK

В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro и Американ експрес

Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат  или да ви наложат допълнителна доставка.  Peace До сега такъв случай не е имало



При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  , cs@sportsdirect.com
- DHL BG   :  0700 17 700
Ако имате проблем с някой артикул пишете на cs@sportsdirect.com и може да прикачите снимки.Ще получите автоматичен мейл на който не трябва да отговаряте.Там ще ви информират ,че до 5 работни дни ще получите отговор.

Може да замените даден артикул,ако не ви устройва номер или размер ,но ще си заплатите доставката до Англия.Замененият артикул ще получите отново по DHL.

 Начини на доставка
1.с куриер превозвач
2.с обща поръчка-има отделен блог
3.с директна доставка до България,плащайки доставката

АЛБУМЧЕ
Тема 29  ТЕМА 28  тема 27  тема 26  тема 25  тема 30

Lonsdale си отговорят на №. С6 стелка 14 см    С7 стелка 15 см.   На С9 стелката е 17 см        
XS -   8  S - 10      M - 12    L-14  XL -  16  и т.н
сандалки адидас  С8-16см.,С9-17смлл

БЕЗПРОБЛЕМНО ПАЗАРУВАНЕ  Peace

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 17:22 от tedichka07

# 1
  • Мнения: 186
Теди   bouquet мерси за новата темичка   bouquet

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Благодаря на Алекс 2007 за информацията за термобельото.  bouquet

# 3
  • Мнения: 114
И аз благодаря, tedichka07!   bouquet

Чакам с нетърпение блузите с дълъг ръкав, нещо тази жега ми дойде в повече тази година ...

# 4
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук.

За клиновете - не знам какви са, но и на двата пише Thermal в името. Като са 100 %ПЕ не спарват ли?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Да следя  bouquet

# 6
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
snejinka86, колко е стелката на дамските балеринки?(много са сладки между другото)
23см е стелката. Да много са сладки и много удобни.

# 7
  • Мнения: 286
записче Simple Smile само

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
snejinka86, колко е стелката на дамските балеринки?(много са сладки между другото)
23см е стелката. Да много са сладки и много удобни.


Имам ги същите, в сиво, пак 5-ца. Стелката им е 24.5см.

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В очакване отново на  БД

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 21:02 от ДейзиГ

# 10
  • София
  • Мнения: 35 950
Теди    bouquet за темата

Моля, дайте отзиви за тази горница на Адидас:

# 11
  • Мнения: 1 906
Имало е код за безплатна доставка, така ли  newsm78

# 12
  • Мнения: 186
Имало е код за безплатна доставка, така ли  newsm78

не, нямаше код, просто имаше БД за един уикенд, не беше необходимо да се въвежда код  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 209
snejinka86, колко е стелката на дамските балеринки?(много са сладки между другото)
23см е стелката. Да много са сладки и много удобни.


Имам ги същите, в сиво, пак 5-ца. Стелката им е 24.5см.

Балеринките и аз ги имам. GrinningСтелката на ук6 е 25 см.,но след носене се отпускат и започнаха да ми хлопат,но аз съм със слаб  крак.
За тези става въпрос :
http://www.sportsdirect.com/miss-fiori-ballerina-shoes-ladies-23 … ?colcode=23302103
http://tedichka07.snimka.bg/other/sportdirekt.455445.25035555

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 21:09 от tedichka07

# 14
  • Мнения: 656
Момичета тези долнички дали стават за градината, интересува ме дали са много ватирани
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-closed-hem-joggers-infants-325051

Общи условия

Активация на акаунт