Какъв матрак купихте за бебешкото креватче?

  • 8 330
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 722
Това чувам за пръв път- има ли водни матраци за дечица? Имаше една тема за водните легла, май в подфорума за Нашият дом. Погледни я. Там имаше доста мнения, че е неудобно като цяло.

# 16
  • Мнения: 24
А за този - http://-spam097-/products.php?lang=bg&tid=11&sid=9&b … ;f2=&obid=543 какво мислите, момичета? Ние бяхме решили да е Магнифлекс бейби, но после видяхме този и сега много се колебаем... Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
линкът ти излиза като спам

# 18
  • Мнения: 24
да, видях  Sad
Ами матрака е бг пройзводство - анатомичен, ортопедичен, дишащ, еко, антиакарен, антиалергичен, антистатичен, рециклиращ, без пружини, лятна страна, зимна страна, калъф с цип (копирах го от сайта).
Малко по-евтин е от Магнифлекс, но дали може да се доверим на българското в случая...или да си вземем доказаната марка?
Лошото е , че Магнифлекса трябва да го чакаме един месец, за да ни го направят с размерите на детското легло, а нямаме толкова време и ще се наложи в началото да купим някакъв за 30лв., докато дойде...или да вземем българския.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
я му кажи името?
общо взето моят съвет е на живо да ги видиш и сравниш...не знам матрак така или иначе не се купува по картинка, пробва се най-хубаво...
Ако е достатъчно твърдичък, без прожини и не е дунапрен, взимай...то и без друго бебето ще има да спи  макс 2-3 години вероятно на него...

# 20
  • Мнения: 24
Блянболино се казва матрака, но тези характеристики ги има описани само в сайта на брава.бг- навсякъде другаде не се споменава дори за антиакарен и антиалергичен.
Утре го пращам мъжа ми в магазина (че му е близо до работата) да ги види на живо и да решава!

# 21
  • Мнения: 4
Нека и аз кажа се пак моето матраче какво е . Взех си обикновен (не специален за бебе ) само че си го порачах с повече вата да е по мекичак .Да ви кажа нямам никакав проблем с него и до днес бебка си спи с голямо одоволствие на него  Hug Hug HugНадявам се да сам помогнала! newsm51

# 22
  • Мнения: 39
Какво е мнението ви за матрак от пенолатекс? В началото мислехме да купим дунапренов, но сега се колебаем между двата вида. Ще бъда благодарна, ако споделите мнение.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 120
пенолатекс между двете категорично. Дунапрените са идеални развъдници на акари и от там на алергии...

# 24
  • Мнения: 39
Благодаря за съвета. Тези дни ще започваме с първите покупки Simple Smile че събитието наближава и няма за кога Simple Smile

# 25
  • Мнения: 177
Ние взехме пенолатекс за баткото и сме доволни. По-скъп е, но когато става въпрос за децата ни винаги взимаме най-доброто спрямо възможностите ни Peace

# 26
  • Мнения: 169
Аз ползвах Магнифлекс Бамбу и съм много доволна.

# 27
  • Мнения: 0
И нашият е Магнифлекс. Доволни сме. Аз съм на мнение, че не трябва да се правят икономии точно от матракът, защото бебето прекарва по-голяма част от времето си в сън и няма нищо по-важно от един качествен матрак.

# 28
  • Мнения: 4
Здравейте ,
Аз също мисля, че с матрака за детето не трябва да се прави компромис, но отидох в магазин Брава и там започнаха да ме убеждават ,че дунапренения матрак на Нани бил добър вариант и че ако взема латексов матрак трябва да е с подматрачна рамка. Потърсих в нета и за размер за детско креватче не намирам. Тези от вас дето ползват Магнифлекс ползват ли и подматрачна рамка?

# 29
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Тези от вас дето ползват Магнифлекс ползват ли и подматрачна рамка?

Нашето легло си има подматрачна рамка.За това говориш,нали?

Не е като на спалните да се вади и слага,но си я има.

Общи условия

Активация на акаунт