На море в Турция - тема 16

  • 101 089
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 605
Като четох в каталога на Йогер (който Татяна беше дала тук), виенското колело не се заплаща.

....не се заплаща от клиенти, пътуващи с тях. Възможно е хотелът да има различни договори с различни ТО - не казвам че е много вероятно, но ако отидете и на място ви искат пари, нищо не можете да направите. Решаващо е описанието на ТО, с който пътувате.

Ками, според мен няма нищо притеснително от резервация директно при хотела. Но много често ТО могат да ти дадат по-добри цени, защото са договаряли такива с хотелите. Изчакай да видиш кой ще ти даде по-добрата цена  Peace

Между другото отвориха летището до Алания, това лято ще има чартъри от Германия до там.

Искате ли да ви пусна други линкове към каталози? Защото този беше само за хотели с аквапаркове.

# 646
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз искам и на този с аквапарковете, че не го намирам, щото ви бях поизпуснала. Embarassed
Дано и БГ ТО летят до Алания от догодина. Аз го избягвам като курорт единствено и само заради дългия трансфер, иначе има много хубави хотели и цени.

# 647
# 648
  • Мнения: 7 605
Все се каня да похваля два хотела, които миналата година ми направиха супер приятно впечатление - SUNIS KUMKOY BEACH RESORT & SPA 5 * и SUNIS EVREN BEACH RESORT & SPA 5 *, за съжаление не намирам пакетни цени с тях.

И двата са едни от най-популярните хотели според холидейчек, много ги хвалят! За жалост поради огромния успех ги разшириха и не знам колко е хубаво да си сред толкова много гости на толкова малка площ....

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 310
Galactic Voyager, благодаря ти за успокоението че на 14.01 няма да приключат ранните записвания и имах възможност да навляза в темата. Сега се връщам да попитам имате ли впечатления от хотел Gural Premier :http://www.guralpremier.com/ ? Мненията в Трипадвайзър са нелоши,а на нас много ни хареса аквапарка. Цената, която ни предложиха от агенцията е максималната, която можем да си позволим.

# 650
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 560
Привет и от мен! Simple Smile Може ли малко помощ? Praynig Обмислям пътуване до Турция за средата на април (Великденските празници)-КУШАДАСЪ – ЕФЕС –ПАМУККАЛЕ  – ИЗМИР. Някой ходил ли е там по това време? Как е времето? Може ли да споделите впечатления?
Благодаря предварително!

# 651
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Galactic Voyager, благодаря ти за успокоението че на 14.01 няма да приключат ранните записвания и имах възможност да навляза в темата. Сега се връщам да попитам имате ли впечатления от хотел Gural Premier :http://www.guralpremier.com/ ? Мненията в Трипадвайзър са нелоши,а на нас много ни хареса аквапарка. Цената, която ни предложиха от агенцията е максималната, която можем да си позволим.

Ами той е сравнително нов хотел- 2010 го довършваха, бивш Али бей. За мен е доста добър и доста скъп. Peace

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 22:20 от Galactic Voyager

# 652
  • Мнения: 212
Много приятен хотел е Güral Premier Tekirova, както и Club Güral Premier Belek.

# 653
  • Мнения: 7 605
Само тази тръба на плажа пред Гюрал Премиер Белек не ми харесва: http://www.trivago.bg/белек-32136/хотел/club-güral-premier-belek-9133/снимка-i8691176

Качих снимки от новогодишната ни почивка, ако ви се гледат: http://www.trivago.bg/турция-32092/снимки/miss_varna-1304m

# 654
  • Мнения: 2 577
Ками, според мен няма нищо притеснително от резервация директно при хотела. Но много често ТО могат да ти дадат по-добри цени, защото са договаряли такива с хотелите. Изчакай да видиш кой ще ти даде по-добрата цена  Peace

И аз така се надявам, че и за мен ще по-лесно и уж по-спокойно.
Дори и да е малко по-висока цената - пак е ок, ще предпочета бг ТО
Едната агенция ми изпрати днес след обяд цената до 31.01.  Повече от едно денонощие им отне. Стаята тройка ми я дават с разлика малко над 200 Е повече, а двойката с 2 деца - малко над 150Е. Чакам още офертата на другата, чудя се дали да искам от трета цена ... но може би няма да се занимавам повече.

# 655
  • Варна
  • Мнения: 495
Ками, според мен няма нищо притеснително от резервация директно при хотела. Но много често ТО могат да ти дадат по-добри цени, защото са договаряли такива с хотелите. Изчакай да видиш кой ще ти даде по-добрата цена  Peace

И аз така се надявам, че и за мен ще по-лесно и уж по-спокойно.
Дори и да е малко по-висока цената - пак е ок, ще предпочета бг ТО
Едната агенция ми изпрати днес след обяд цената до 31.01.  Повече от едно денонощие им отне. Стаята тройка ми я дават с разлика малко над 200 Е повече, а двойката с 2 деца - малко над 150Е. Чакам още офертата на другата, чудя се дали да искам от трета цена ... но може би няма да се занимавам повече.
Ками, ако резервирате директно с хотела с какво ще пътувате? Гледам цените на Teztour за септември, фамилна стая като за вас е 1687 евро без летищни такси. За стандартна стая искат 1381, но заради сина ти май не става ,тя е за 2 деца до 12години. http://www.teztour.bg/hpazar/bg/spoDetails?tezId=4165144#. Хотелската  оферта  за колко е?

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 22:54 от ninoto

# 656
  • Мнения: 2 577
Не знам дали е редно да пиша тук или на ЛС,
Моля кажете и ако трябва да изтривам ... 
Това са цените, които ми изпратиха от хотела
"...Standartroom Land 3 Adults + 1 Child (Age 00-11,99)  € 612,85
Standartroom Sea  3 Adults + 1 Child (Age 00-11,99)   € 642,60
Standartroom Land  2 Adults + 2 Child (Age 00-11,99 & 00-02,99)   € 452,20
Standartroom Sea   2 Adults + 2 Child (Age 00-11,99 & 00-02,99)   € 476,00
ultra all-inclusive final price for 19-26.05 - 7 days
Included in the price of 15% early booking discount
31 January, early booking is running out..."


Мислим да пътуваме или само с кола или в комбинация кола и самолет АтласДжет Истанбул-Анталия-Истанбул. Имат безплатен трансфер до Аланя. 4 билета са ми около 500лв. с таксите. Поне в момента до колкото гледах ми е такава цената

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 23:15 от Ками*

# 657
  • Варна
  • Мнения: 495
Не знам дали е редно да пиша тук или на ЛС,
Моля кажете и ако трябва да изтривам ...  
Това са цените, които ми изпратиха от хотела
"...Standartroom Land 3 Adults + 1 Child (Age 00-11,99)  € 612,85
Standartroom Sea  3 Adults + 1 Child (Age 00-11,99)   € 642,60
Standartroom Land  2 Adults + 2 Child (Age 00-11,99 & 00-02,99)   € 452,20
Standartroom Sea   2 Adults + 2 Child (Age 00-11,99 & 00-02,99)   € 476,00
ultra all-inclusive final price for 19-26.05 - 7 days
Included in the price of 15% early booking discount
31 January, early booking is running out..."


Мислим да пътуваме или само с кола или в комбинация кола и самолет АтласДжет Истанбул-Анталия-Истанбул. Имат безплатен трансфер до Аланя. 4 билета са ми около 500лв. с таксите

Цените са много добри, от снимките видях, че има и детски аквапарк, който го нямаше преди три години. Миналото лято някоя от мамите беше летяла от Истанбул до Анталия. При този вариант ще трябва да предвидиш и около 100 лири  за паркинг. Подробности за хотела може да ти пиша на ЛС, да не спамим. Иначе ще е интересно да споделиш подробности около полета като се върнете. Сигурно и други ще искат да се възползват.

# 658
  • Мнения: 4 422
Не знам дали е редно да пиша тук или на ЛС,
Моля кажете и ако трябва да изтривам ...  
Това са цените, които ми изпратиха от хотела
"...Standartroom Land 3 Adults + 1 Child (Age 00-11,99)  € 612,85
Standartroom Sea  3 Adults + 1 Child (Age 00-11,99)   € 642,60
Standartroom Land  2 Adults + 2 Child (Age 00-11,99 & 00-02,99)   € 452,20
Standartroom Sea   2 Adults + 2 Child (Age 00-11,99 & 00-02,99)   € 476,00
ultra all-inclusive final price for 19-26.05 - 7 days
Included in the price of 15% early booking discount
31 January, early booking is running out..."


Мислим да пътуваме или само с кола или в комбинация кола и самолет АтласДжет Истанбул-Анталия-Истанбул. Имат безплатен трансфер до Аланя. 4 билета са ми около 500лв. с таксите

Цените са много добри, от снимките видях, че има и детски аквапарк, който го нямаше преди три години. Миналото лято някоя от мамите беше летяла от Истанбул до Анталия. При този вариант ще трябва да предвидиш и около 100 лири  за паркинг. Подробности за хотела може да ти пиша на ЛС, да не спамим. Иначе ще е интересно да споделиш подробности около полета като се върнете. Сигурно и други ще искат да се възползват.

Ние направихме така това лято.Билетите бяха 700 лв ,но като ги купите сега ще са наистина много по-евтини.Паркинга е 170 лв грубо казано ,около 200 лири и отгоре беше.Не гледайте цените на сайта те са само за турски граждани.Нас ни таксуват двойно.Гарантирам за това,защото преди това приятелите ни ходиха до Бали пак от Истанбул  август и после септември в Алания и паркинга беше на една и съща цена. Друго което да предвидите.Трансфера наистина е безплатен и съобразен с полетите,но не ви води до хотела.Ние мислихме да платим на ръка на шофьора и да ни спре до хотела при положение,че нашия хотел е точно на пътя.Отказа,как не го молихме.Имат точно определени спирки и на см не мърдат от тях.Хубавото е,че има таксита и на различни спирки и с лек пазарлък става цената.После ще проучите тръгването  е пак от точно определени спирки в точно определени часове,съобразени с полета.От хотела до спирката пак с такси .На всяка цена пазете и не давайте на летището да ви приберат разпечатката на билета от Атлас джет,защото само срещу нея се качвате в автобуса или пък си пуснете СМС от стр на Атлас и го пазете кода на телефона си,за да покажете на шофьора.Атлас летят и до Алания мисля или някой от др турски авиокомпании,проверете и това . Peace Ако има нещо питай.

Цената ви наистина е добра,ще ви погледна и хотела макар,че нече не ми се ходи в Аланя -Делфин Де Лукс и Ефталия Аква ,стига ми,искам сега др курорт. Grinning

# 659
  • Мнения: 195
И аз от две седмици ровя хотели и агенции  newsm78
Дайте съвет , кой от хотелите е подходящ за 'деца'  на 17 и 13 години
не държа на хубав пясъчен плаж / достатъчно е да има платформи за скачане / но
ми се ще да има хубава анимация или подходящи забавления за тях- иначе ще мрънкат и ще ми провалят почивката 
Pine Bay Holiday Resort  -Кушадасъ
Onyria Claros  - Кушадасъ
Long Beach Resort  Hotel   Алания

Може и други хотели ако имате предложения - ще пътуваме със собствен превоз .

 

Общи условия

Активация на акаунт