Отговори
  • Мнения: 800
Това е 24-та тема за пазаруване от сайта iHerb.

Предишната, 23-та тема ще намерите тук:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=613251.0

Добре дошли!

Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес), но не Маестро!

-реален e-mail адрес,

-регистрация в iHerb.


Регистрацията се прави така:

-попълваме e-mail адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка  в полето, в долния край на кошницата (само при първа поръчка за този акаунт и тази карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

Забележка: Ако нямате склонност към мазохизъм, не ползвайте никога услугите на DHL или UPS!


Освобождаване на пратката от митница става за 10 минути, като:

-попълним предварително (в къщи) данните си на гърба на поканата

-носим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)**

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)**

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

За другите градове - попитайте в съответната митница.

_________________________________________
*От началото на юни, в зависимост от теглото, транспортът струва 4 долара до 1410 г и 6 долара до 1814 г.
**Себестойността на поръчки до 30 лв. не включва транспорта, а на такива над 30 лв. включва и транспорта. Тоест дължимото ДДС за поръчки над 30 лв. се плаща и върху транспорта. Дано ви е станало ясно.

Приятно пазаруване!

# 1
  • Мнения: 1 091
Хайде на новата тема.

# 2
  • Мнения: 670
Пинки благодаря!   bouquet
Две поръчки ми пристигнаха -първата поръчах на 25/09 и е дошла по пощата на 7/10, втората поръчах на 27/09 и дойде днес!  Peace

# 3
  • Мнения: 425
чакам от 30.09лдано дойде в пощата-за около20 долара е!Явно моето дете се оказа чувствителен към сиропа от бъз-като го спрях АД се поуспокои-сега не знам какво да давам за повишаване на имунитета,коластрата му е гадна на вкус?

# 4
  • Мнения: 1 167
  bouquet на Пинко за новата тема.

liu jo от кой сироп от бъз се получи това?





                                     Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 5
  • Мнения: 468
Препоръчайте сироп от бъз

# 6
  • Мнения: 3 214
Имам въпрос към приемащите Макси хеър - понеже дневната доза е 2 таблетки - заедно ли ги вземате или на 2 пъти (сутрин и вечер примерно) по 1?

# 7
  • София
  • Мнения: 229
Ау на мойта малката-2г вчера и избиха едни пъпки и сега като се замисля дали не  е вярно от сиропа от бъз.Той е единственото ново нещо което е пила,други добавки не съм и давала,то и зъби и растат(покрай тях винаги има обрив),тъй че и се замислям да не го давам засега сиропа.Моя е домашен


код 5$-ZOR116                                                                                              -5$-GOG429

# 8
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet за новата тема


Код CAV555 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 9
  • София
  • Мнения: 1 326
Препоръчайте сироп от бъз
За деца или възрастни?

  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 10
  • Мнения: 127
Препоръчайте сироп от бъз

сироп от бъз

Знаете ли колко мг магнезии може да се дава на дете 4,5 години?Или е както при възрастните 6-10мг/кг тегло?
п.п.Благодаря за новата тема Пинки  bouquet

# 11
  • Мнения: 127
Имам въпрос към приемащите Макси хеър - понеже дневната доза е 2 таблетки - заедно ли ги вземате или на 2 пъти (сутрин и вечер примерно) по 1?
аз приемам при явен косопад 2х1табл за около 2 седмици и после само вечер по 1 табл. за дълго(до като свършат Peace)

# 12
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
чакам от 30.09лдано дойде в пощата-за около20 долара е!Явно моето дете се оказа чувствителен към сиропа от бъз-като го спрях АД се поуспокои-сега не знам какво да давам за повишаване на имунитета,коластрата му е гадна на вкус?
Получих си и аз пратката. Поръчана на 17-ти септ и  получих миналата седмица в понеделник, на 3-ти имах известие.
Сумата беше под 20 $ и го получих в пощата. Не съм платила нищо за това.
Това, което ме притесни обаче, беше надписа на всички неща, които поръчах:
†These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration.
These products are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.
С две думи, тези добавки не са проверявани от институциите, дори тамошните.
И след този филм, честно казано, съм още по-обезпокоена, и за детето си определено не бих купила витамини от там.

# 13
  • Мнения: 5 250
Благодаря за темата  Hug
Много се чуди и аз за този сироп от бъз, казват че много добре действал за подсилване на имунитета. Та може да го поръчам следващия път. Те станаха толкова много нещата, че кое по напред. Но важното е че поръчката ми вече е шипната  Peace

Искам да попитам нещо, което сигурно сте коментирали, но физически няма как да изчета всички теми  ooooh! Ако си направя нов акаунт, какво в него освен мейла, трябва да е различно? И мога ли да ползвам кода си за намаление?

КОД : NUN836

# 14
  • София
  • Мнения: 791
  Здравейте, ние тъкмо се излекувахме от вируса, който е в момента и пак сме с някаква нова придобивка. Поне мога да дам малко отзиви с какво сме се лекували и дайствало ли е при нас.
  
Слабата серапептаза при мен , този път, с този вирус подейства - 1 ден имах гърлобол, на втория се пооправих, на третия - нищо! Хрема за първи път нямах!!!  ooooh! Всички вземахме коластра, вит. С- според възрастта си, самбукус- малката, много течности, на малкото - спрейчето за гърло за деца, а ние пробвахме спрея за нос ,който в последните теми доста се коментират.  Спрея за нос ми допада, но не нещо силно като Олинт примерно, на мъжа не му хареса! Като цяло само детето вдигна Т 38 и то само веднъж, разминахме се със сополи, които бързо обладяхме в тежката им фаза и  леко зачервено гърло. Мъжа се влачи най-дълго, защото не си приема редовно добавките, аз този път много бързо изкарах вируса! Само вит. Д не сме приемали, нямах!
  От днес сме пак със сополи, мисля вече е настинка! Днес закъсах за самбукус и взех от аптеката за 20лв- 120мл, същият който набавям от сайта, но 240мл! Цени двойни  #Crazy

Сега се чудя и за цинк, нали е добре при вирус в първите 24ч. Но като чели ми се иска по-малка опаковка, не 120бр., само за възрастни. препоръчаха ми да е пиколинат  newsm78
Каква е разликата с другите, които не са пиколинат? И от кой сте доволни?
   Да се оплача, малката продължава да не иска Биг френд- детските витамини!

Общи условия

Активация на акаунт