Прави ли някой ин витро в Селена? 2

  • 46 591
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 173
 wavey
Късмет на стартиращите  Praynig с  EFP резултат и  twin_neutral на финала. А на вече бременните мами лека и безпроблемна до термин. Praynig
Успех момичета  newsm10

# 241
  • Мнения: 975
Ками,дано от сега нататък всичко е наред  Praynig.Мина през много неща,и мисля че вече дядо Коледа е отредил най хубавия подарък тази година за теб EFP.
Анджи,ти как си?Не си писала скоро?
Трайкова,дали влиза тук да чете поне?Ако да -мила пиши как сте с малката принцеска?
Тайрисима,честити две сърчица Hug.
Виолетка,пиши какво става с изследванията за захарта?
Белоснежка newsm10

# 242
  • Мнения: 693
днес бях на преглед ,засега всичко върви добре,виждат се вече 9 големи яйчица и по малки има. Hug Hug Hug

# 243
  • Мнения: 558
Браво, Ками! newsm10 Дано всичко върви нормално от тук нататък. Сутринта и аз бях там на преглед, може и да сме се засекли, аз като излизах вече от акушерките, коридора беше доста пълен. Аз мога да се похваля с успешно приключване на стимулацията с около 15 яйчица  newsm44 newsm68, сутринта ми направиха последния Цитротайд и довечера ще правя Прегнила. Във вторник сутринта ми е пункцията. Стискайте ми палци да няма някакви усложнения и нещата да вървят перфектно, както до сега!
Успех на всички момичета, които сега започват стимулация!Няма нищо страшно, даже си мисля че до тук беше лесната част, от тук нататък сигурно ще стават по сложни нещата  Hug Hug

# 244
  • Мнения: 693
*Белоснежка*браво на теб,аз от утре започвам Цитротайд.на мен при първия опт имах 13 тогава с пурегона късно откликнах на стимулацията,но сега гоналчето добре ми действа.да вярно сутринта имаше момичета които чакаха може да сме се засекли. Hug Hug Hug

# 245
  • Мнения: 136
Тайрисима  Hug честито две  сърчица, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до края  Hug
Ками браво на теб, пожелавам ти да имате още един повод за празнуване по празниците -  EFP
*Белоснежка* имаш стиснати палци  fingerscrossed, всичко ще мине нормално, като по учебник, пожелавам ти и на теб още един повод за отпразнуване по празниците  EFP

На всички много късмет и успех  Hug thumbsup

# 246
  • Мнения: 213
Здравейте,момичета днес бях на ендокринолог и ми каза че всичко е наред захарта се е нормализирала,сега ще бъда малко на диета и другия месец пак на контрола.А за токсоплозмазота Минев ми каза че ми няма нищо,имала съм имунитет да не се шашкам толкова че от това съм дигала захарта,чак херпис ми изби на устата.Вече съм по спокойна.

# 247
  • Мнения: 336
Виолетка страхотна новина  bouquet

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
violetka_1976 много се радвам.  Hug

# 249
  • Мнения: 336
Момичета аз съм най-големият карък, честно Sad направо ми идва да се гръмна вече. Преди малко се обадих в клиниката и ми казаха, че пак са се изолирали бактерии. Сега това почти означава ,че и този месец немога да започна стимулацията. Вече втори цикъл ми идва и го изпускам заради тези гадни бактерии. Ами аз се отрових от антибиотици вече. Направо незнам какво да правя, честно. И на приятелят ми вече незнам как да му го казвам. То ако не е едното ще е друго. Момичета много съм отчаяна, съсипана съм.
Сега утре ще го обсъдим по телефона с д-ра и да ми казва с какво да се лекувам. Остава ми малката надежда, че имам още 6 таблетки от Марвелона и 3 дни да ми дойде след това, което ще рече около 9 дни докато ми дойде. Ако до тогава успея да се преборя с тях, но то после се иска и време и за новата микробиология...че дали ще е чиста вече един господ знае. Направо немога да ви опиша колко съм отчаяна, че просто едно след друго при нас. Направо се крепя вече с последни сили. Дайте ми съвет, моля ви какво да правя въобще cry  Sob Sob  Sob

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
iv4eg търсете причината за тези чести инфекции. Докато не се открие причината лечението може да продължи дълго и без никакъв ефект.  Peace

# 251
  • Мнения: 336
В какъв смисъл мила razel_dazel да търся причината. Честно да ти кажа нямам никакви оплаквания. Единствено, че края на септември ми направиха лапароскопия. Ако от там е станала някаква зараза, незнам. Не съм очаквала че ще ги имам тези неща и че ще ме спират.

# 252
  • Мнения: 693
iv4eg миличка това може да се дължи на нисък имунитет.те нищо ли не казаха все пак.аз също съм пила антибиотици,но пък толкова да неможе да се оправят нещата вече 2 месеца и да се отлага.но все пак не се отчайвай ,при нас нещата също така се отлагаха вече много време но ето че започнахме. Hug Hug Hugуспокой се и питай все пак по телефона има ли начин да се оправят по бързо нещата

# 253
  • Мнения: 558
Охо,днес има раздвижване в нашето форумче Laughing Аз да се отчета след пункцията ми днес: От 15 яйчица, които виждахме до сега,изведнъж докторите ме шашнаха, като ми казаха, че съм се оказала "истинска фабрика за яйцеклетки" и те са извадили днес 30 Shocked Shocked За двата дена, от последния преглед до сега се били развили и останалите по малки,но за мое съжаление, този месец няма да има трансфер, за да не направим хиперстимулация. Вече към 13 часа ме уведомиха,че от моята голяма реколта има 22 годни за оплождане яйцеклетки newsm44 Малко ми стана криво, че този месец няма да има трансфер, но щом това за мен ще е по добре, примирявам се и съм доволна, че успешно извървях първата половина от пътя, дано от тук нататък нещата пак да вървят добре.

 А най-много се зарадвах, като при мен в стаята днес настаниха едно момиче,на което предстоеше вливка, а в последствие се оказа, че това е Plodche и доста неусетно в приказки си прекарахме 1-2 часа. Това е за сега от мен, не пожелах да се възползвам от 30 дни болнични, които ми се полагали и си взех само 5, така че в понеделник се завръщам към нормалния ритъм на живот,поне за 2-3 седмици, пък после ще видим - Нова година, нов късмет  Hug Hug Hug

# 254
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
*Белоснежка* браво Hug ти вече си в хиперстимулация обаче, затова и отлагат трансфера ти. Не се притеснявай, но сега е важно да пазиш диета и да си почиваш, защото ще се възстановиш по-бързо. Не знам защо, но в нашата клиника всяко 3 момиче, поне по моите сметки е с отложен трансфер и /пак според мен/ не ни дават достатъчно информация за хиперстимулацията и за начините за облекчаване. В темата на артохоличките чета, как още докато е стимулацията в др. клиники съветват момичетата да минат на диета/протеинова мисля/, също какво да пият и да почиват за да не усучат яйчниците, които са супер набъбнали... също така момичетата си знаят още докато е стимулацията, че ще отложат трансфера им примерно, а при нас винаги нещата стават в "последния ден" Peace Написах всичко това, защото 3 месеца чаках да се възстановя от хиперстимулация, при 24 извадени ... и също нищо не знаех предварително и всичко беше уж за месец отложено... при нас наблягат на стимулацията и риска за хиперстимулация май им се струва оправдан, което е така в повечето случаи, но информацията е просто никааква...Съветвам те, да провериш какво трябва да правиш сега, за да се възстановиш по-бързо. уффф ядосах се...
 А иначе, резултата ти е много хубав, дано се оплодят повече яйцеклетки и да се развият колкото може повече ембрита, а ти да забременееш още с трансфера през следващия месец Praynig
iv4eg, ееее какви са тез бацили дето те мъчат? Оправяй се бързо и дано не се налага отлагане Praynig
Момичета, поста ми май стана малко отрицателен, но искам да кажа, че клиниката ни е добра и това личи от лентичката ми, за което съм мнооооого  благодарна, но информацията която получаваме е почти никаква, а имаме право да знаем какво се случва своевременно, а не след като го прочетем в нета и попитаме - ама такка ли е?

Общи условия

Активация на акаунт