Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 988
  • 779
  •   1
Отговори
# 270
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравей  Даниела80305,

1-во, бих искала да те прегърна и да те поздравя. Ти си наистина силен човек, защото осъзнаваш, че си изправена пред проблем и търсиш изхода в СЕБЕ СИ,  чрез положителни решения. ПРОБЛЕМИТЕ СА НАЙ-ГОЛЕМИЯТ НИ ДАР В ЖИВОТА.Те ни казват, че трябва да се променим, да растем, учат ни да обичаме безусловно (а не егоистично) себе си и хората.  Учат ни да им прощаваме.

Thinking


    Значи хората, които са затрупани с проблеми, са най-щастливите!? На честитките вместо щастие да си пожелаваме проблеми за да растем и да се учим , да обичаме безусловно себе си и хората  Hug

# 271
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Здравей  Даниела80305,

1-во, бих искала да те прегърна и да те поздравя. Ти си наистина силен човек, защото осъзнаваш, че си изправена пред проблем и търсиш изхода в СЕБЕ СИ,  чрез положителни решения. ПРОБЛЕМИТЕ СА НАЙ-ГОЛЕМИЯТ НИ ДАР В ЖИВОТА.Те ни казват, че трябва да се променим, да растем, учат ни да обичаме безусловно (а не егоистично) себе си и хората.  Учат ни да им прощаваме.

 

    Значи хората, които са затрупани с проблеми, са най-щастливите!? На честитките вместо щастие да си пожелаваме проблеми за да растем и да се учим , да обичаме безусловно себе си и хората  Hug
Аз се чудех досега защо бълг.народ е толкова щастлив, а то...къде бил ключът от от ковчеджето  newsm78

Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 07:14 от didiela

# 272
  • Мнения: 105
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/377--11-.html За днешния ден едно интересно отклонение. Flutter

# 273
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Черпя ви за пълнолунието, за 11.11.11 или за каквото решите, поводи винаги ще се намерят

Ще си отрежа в 11.11 часа Grinning. На всички пожелавам здраве и душевен мир!



# 274
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
PeaceМного интересно. Има доста истина в статията.  Wink PeaceВярвайте единствено в себе си.









Последна редакция: пт, 11 ное 2011, 09:51 от Syn

# 275
  • Мнения: 298
За Даниела Hug

   И ПАК ТРЪГНИ
Когато си на дъното на пъкала,
когато си най-тъжен,най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез!

Когато от безпътища премазан си
и си зазидан в четири стени,
от всички свои пътища прерязани
нов път си направи и пак тръгни!

Светът когато мръкне пред очите ти
и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му
с последния до него се качи!

Трънлив и сляп е на живота ребуса,
на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си,
единствено така ще го решиш.

# 276
  • Мнения: 1 346
Lyublyana чакам с нетърпение "дългият" ти пост, където и да го публикуваш, моля те тук поне дай линк или инфо къде да го прочетем.

Дали защото е 11.11.11, едва ли /но все пак е едно потвърждение, което ми дава нови надежди и сили/но днес се отваря един дълъг, но сигурен път за реализирането на моя голяма мечта. Въртях се като пумпал близо 2 години в търсене на път към нещо, което изоставих преди време, дадох си сметка, че щом толкова време нищо не става, то това към което уж се стремя, а реално не желая, не случайно не се и реализира в живота ми. В момент в който реших да спра този свой устрем към сигурното, общоприетото /а това беше преди няколко дни/, и да последвам мечтата в сърцето си, по невероятен начин започнаха като парченца от пъзел да си застават на мястото стълбичките, които ме водят към онова, което желая с цялото си сърце, нямам търпение да се потопя изцяло.

Желая на всички прекрасенен ден!  bouquet

# 277
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 smile3525"Моето"  послание за 11*11*11 - с обич за вас  Two Hearts Two Hearts Two Hearts



МОЛИТВА ЗА ЛЮБОВ



♥ Обичам семейството си, живота си и себе си такива каквито са!
Благодаря за голямото си сърце, в което има място за още много любов.
Желая да споделям с всички около мен щастието от вдъхновението на живота и приветствам всичкото здраве, разбирателство, взаимност, съпричастност, разбиране, хармония, мир, любов и щастие, да присъстват в моя живот в изобилие. Желая да споделям всички тези богатства с хората, които обичам, а те са всички, които ме заобикалям и срещам, защото са моите огледални образи. Казвам им с искрена и чиста любов: "Аз ти принадлежа. Аз съм ти и ти си аз!".
Желая търпението да бъде мой верен спътник, както до сега, за да оценявам значимостта на малките неща.
Желая да продължавам да се справям с всички трудности и предизвикателства с лекота, разбиране и осъзнаване, за да вървя напред без да спирам.
Сърцето ми е отворено и любящо! Страстта за истински живот, себеотдаване и споделяне е толкова силна, че преливам от щастие! Радвам се на живота всяка секунда и благодаря на Твореца в мен, който съ-творява магията на ангелска и божествена светлина за сила и любов - дар свише.
Желая да посрещам всеки ден с мисълта, че най-доброто предстои, че винаги до мен има сила, която ме закриля, че винаги ще ме напътства за мое добро. Желая да се се освободя от всичко, която ме кара да се чувствам зле, от всички негативни модели на мислене, поведение и вярване. Ще извадя всичко лошо наяве, за да се изгуби в пространството на сърцето - вселенското и всеобичащото, всепрощаващото, всеотдайното!
Благодаря за искрицата, за зрънцето на живота, великолепен, щедър и магичен, което се крие дълбоко в мен, грижливо пазено и отглеждано, за да даде своите плодове в мир и хармония! Поглеждам се и си казвам: "Жив/а съм, дишам, тук съм, аз съм най-богатия човек на света!
Здравей, Обичам те, Съжалявам, Моля, прости ми, Благодаря!" ♥



Източник - Чувствай се добре - изглеждай добре!

# 278
  • Мнения: 29
Уникално е!Зареждащо и освобождаващо!Благодаря ти че те има lovekiss

# 279
  • Мнения: 1
Лени,благодаря за прекрасната молитва!Изпращам Любов и Светлина на всички същества и по цялата земя! Praynig
 ОБИЧАМ ТЕ!
СЪЖАЛЯВАМ!
МОЛЯ ТЕ ПРОСТИ!
 БЛАГОДАРЯ! txtloves

# 280
  • Мнения: 1 746
Включвам се при вас точно днес, макар че не вярвам изключителността на този ден да има връзка с многото единици, но всеки е свободен да си вярва, в каквото на пътя му се изпречи. Laughing

Искам да пратя любов и сила на тези, които срещат трудности сега в живота си, и да им пожелая светлина! Тези моменти са предизвикателствата, с които задължително се сблъскваме, и тестват нашата вяра. Затова вярвайте! И аз ви пращам частица от своята вяра, че всичко е в името на вашето добруване. Hug

# 281
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Ххахаах , добро  Peace  добра статия  Wink

Зомбита Wink



Тук е мястото, където ню ейдж литературата се появява и ви казва, че 11:11 е „портал за по-висшо съзнание”, „знак за възнесение” и т.н., което разбира се са конски фъшкии на килограм, в които вие навярно вярвате, защото искате да сте „избран”.


 Mr. Green

# 282
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Добре , а как ще коментиране статията за ,,Проект Монарх'' Даже ,скоро гледах и детско филмче за Дисни и подземията отдолу. Доста ,книги има с този род съдържание за промиването на мозъците. По хисторито ,точно тези дни гледах за използването на електрошока. Когато , са го открили са почнали да ,го използват за лечение на всякакви болести. Интересно ми е какво мислите по въпроса за този проект. .  Peace
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html

# 283
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала да се включа по повод на въпросната статия.
Лично аз съм много благодарна на Синьо мечтание за линка, подейства ми доста отрезвяващо .Сигурно не всичко е истина, но представя и друга гледна точка и помага на такива доверчиви същества като мен да си изградят по-трезв поглед.
Много ми е трудно да вярвам на себе си, но знам, че това е пътя
Поздрави!

# 284
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
To i книжките които тук си споделяме могат да ни зомбират по същия начин  Wink  границата е мн.тънка и не се усеща  Whistling
Не казвам че са лоши тези книги , но колкото могат да помогнат , толкова и да навредят  Wink



облачето хей
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт