НОМИНАЦИИ 2011 - remix

  • 50 484
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 892
И не е някое старо куче с нови дрехи?! Възхитително!!! Mr. Green

Вече не ги разпознавам. Напълно възможно е да не е старо куче с нови дрехи, а нова кучка със странно хоби - историк и естествоизпитател едновременно. Добре е запозната с профилите на някои съфорумци. 

# 571
  • Мнения: 326
Вече не ги разпознавам. Напълно възможно е да не е старо куче с нови дрехи, а нова кучка със странно хоби - историк и естествоизпитател едновременно. Добре е запозната с профилите на някои съфорумци. 

 С твоя обаче не е запозната, както и повечето други форумки. Все пак как да различи човек супа от супата? А Палада е супер, свеж полъх във форума  Peace

# 572
  • Мнения: 4 892
Отилия, това никак не ме притеснява. Обратното би ме притеснило.

# 573
  • Мнения: 3 921
Аз пък по тоя повод ще взема да пусна тема "Кой на кого е любимец във форума".

# 574
  • Мнения: 4 892
Аз пък по тоя повод ще взема да пусна тема "Кой на кого е любимец във форума".

Любимец или "любимец"?

Щото за любимец тече в момента, но ще дойде и малиновата за "любимец".

Не бързай.

# 575
  • Мнения: 17 546
Аз пък по тоя повод ще взема да пусна тема "Кой на кого е любимец във форума".
Ууу, блестяща идея, Стеф! Такава тема никога не е пускана! Joy Mr. Green

# 576
  • Мнения: 3 634
Аз пък по тоя повод ще взема да пусна тема "Кой на кого е любимец във форума".
Ууу, блестяща идея, Стеф! Такава тема никога не е пускана! Joy Mr. Green

Не се търкаляй, някои толкова си могат. Криза е! Един мозък се дели между трима потребители.

# 577
  • Мнения: 3 921
Без кавичките, Nino Tino. Уж уж незлобливото мъркане в малините е прекрасен замисъл, ама разлива се паничката понякога. Предпочитам истинските Любимци.

На теб например Рокси ти е един от любимците. В което лошо нема - жената знае много за неща, свързани с финансите. И други подобни bookmark-вания съм забелязала. На други потребители. Все таки лошо няма. Предпочитам да наблюдавам как някой демонстрира възхитата си от друг вместо епохални битки както преди време между Ivonska и Катюнгелче.

# 578
  • София
  • Мнения: 2 623
Понякога се чувствам тъпо ... изпуснала съм всички епохални битки  Crossing Arms

# 579
  • София
  • Мнения: 12 163
Не се търкаляй, някои толкова си могат. Криза е! Един мозък се дели между трима потребители.
Интелигентността във Вселената е константа, а населението непрекъснато расте.

# 580
  • Мнения: 17 546
Да бе, изпуснала си ги! И ти си тук от незапомнени времена, свидетел на динозаврите и раждането на Лили Иванова. Не те наричам стара, а старо куче. Mr. Green Присъствала си на всички епохални свади.

# 581
  • Мнения: 3 921
Бижу, от мене не е. А останалите ги оключват преди да успея да хвана бравата да вляза.

# 582
  • Мнения: 3 034
По-добре епохални битки пред тролско врещене.

# 583
  • София
  • Мнения: 2 623
Да бе, изпуснала си ги! И ти си тук от незапомнени времена, свидетел на динозаврите и раждането на Лили Иванова. Не те наричам стара, а старо куче. Mr. Green Присъствала си на всички епохални свади.

Присъствала съм като потребител, но явно съм изпуснала темите,
в които са ставали битките. Ей това не мога да си простя  Crossing Arms
Иначе се радвам, че с Ивонска заровихме томахавките  Hug

# 584
  • Мнения: 4 892
St.  любимец е силно казано. По-скоро има хора, с които ти е приятно да общуваш спокойно, но да не разваляме хубавия вкус на тази тема със сериозни разсъждения.

Общи условия

Активация на акаунт