Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 945
  • 733
  •   1
Отговори
# 405
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Прочетох, че видим Емили де Равин още поне два епизода, и може би във финалния. Снимат 20-я от 22-а и няма потвърждение.

# 406
  • Мнения: 2
Здравейте,
и аз да се запиша в темата, много приятно и леко сериалче, всичките герои са ми симпатични..само малко ме разсейват ушите на Снежанка  Laughing Искам да попитам аз ли не намирам сериала в Замунда или наистина го няма  newsm78 

# 407
  • София
  • Мнения: 44 246
няма го  в замунда, вероятно защото ще го излъчват(или вече го) по фокса.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
И аз се присъединявам  към тази тема при феновете на сериала

Не съм изгледала още 12 и 13 серия, но казаха ли какво се е случило със сина на Румпел...

Значи утре ще има нова серия, супер - само да видим откъде ще се тегли  Wink

# 409
  • София
  • Мнения: 208
От къде дърпате сериала? В Замунда не  го откривам, а в арена го има, но пише че линка е махнат поради авторски права.....изглежда интересен и искам да го дръпна Sad

# 410
  • София
  • Мнения: 3 581
При мен си тръгва файла без проблем от Арената Peace

# 411
  • Мнения: 5 209
В Пиратския залив го има.

# 412
  • София
  • Мнения: 208
Аз не уточних че искам да изтегля началните епизоди....там не мога и ми показва това съобщение. Иначе последните серии мога да ги изтегля. ...

# 413
# 414
  • София
  • Мнения: 193
Извинете, че ви се намесвам така грубо в темичката, не успях да изчета всичко, но пък plot-ът на сериала ми звучи и интересно, но съм изтървала вече доста серии. Имате ли идея откъде мога да си го дръпна? Не държа особено на субтитри.

Благодаря Ви!   bouquet

# 415
  • София
  • Мнения: 3 581
Извинете, че ви се намесвам така грубо в темичката, не успях да изчета всичко, но пък plot-ът на сериала ми звучи и интересно, но съм изтървала вече доста серии. Имате ли идея откъде мога да си го дръпна? Не държа особено на субтитри.

Благодаря Ви!   bouquet
Един пост преди вашия прочетете Peace

# 416
  • Мнения: 9
Честито но ново епизодче  Party

# 417
  • София
  • Мнения: 208

NellyR, мерси много за помощта. Аз определено имам проблеми с арена, от там  мога да изтегля само последните епизоди, но открих всички в http://trakerbg.com Simple Smile

# 418
  • София
  • Мнения: 3 581
Честито но ново епизодче  Party
Аз вече май изцяло ще се прехвърля към Арената. Така ще съм сигурна, че няма да пропусна нищо. Гледам в Замунда освен "Once upon a time", няма и "The walking dead".

# 419
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Честито но ново епизодче  Party
Аз вече май изцяло ще се прехвърля към Арената. Така ще съм сигурна, че няма да пропусна нищо. Гледам в Замунда освен "Once upon a time", няма и "The walking dead".

Аз вече отдавна го направих Rolling Eyes С изключение на някой нов филм,всичко друго тегля от Арената  Peace

Общи условия

Активация на акаунт