Мързеливи красавици

  • 36 070
  • 699
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 750
Не сме за тук, казвам ви го  Joy Joy
А Джейн беше прогнозирала още на първите 2-3 страници, че нЕма да я бъде тая тема  Mr. Green

Дам..щот си мислех че сме мързеланки...ма се оказа,че сме готиняги Hug Laughing

Много сте писали..после ще ви чета Mr. Green
Бързам да сЪ поФаля Flutter

Вчера се сдобих с това



В мола ме нападна мацка,реклама на продуктите на нова испанска фирма в Бг...бъра бъра...ела да ти изправя само един кичурда видиш каква е разликата...отрицателни йони...косата става права и лъскава без крстали..прас.. и аз.. Shocked Rolling Eyes Flutter...викам-говори ми в пари да знам дали да ти губя времето Laughing
145 лева каза...ама сега са промоция-цената на кутията ми показва-320$ Crazy
ако ще си взимаш побързай,нов продукт са,рекламна кампания тече..скоро ще са на цените си които са навсякъде по света...Викам-нави ме! Laughing
Мацки...пресата има баси плюсовете Laughing
първо-прави косата уникално права...блести сякаш имаш кристали на косата...мацката каза,като се ипзравиш с таз преса,ако не си миеш косата три дни ще е абсолютно права през всичкото време все едно сега си я изправила..преспах..и тази сутрин съм...все едно ей сега съм си чукнала преса Crazy....косата не изгаряла заради тез отрицателни йони...ще видим Laughing
Огромния плюс е-че има доживотна гаранция Crazy
...каквото и да се случи с пресата..ако я итърва,намокря,оставя включена цял ден и изгори..бе всичко-само изпращам гаранцията-и 15 евро транспортни  и митница от Испания до тук и ми пращат нова.Никога няма си купувам вече преса-имам за цял живот Mr. Green

        Немога да не споделя и коментара на мацката за косата ми Laughing
кат Laughingо взе едно кичурче и каза--ее..каква коса имаш..много е хубава..-изправи кичура и добави-малее...много жива коса имаш обаче,незнам с какво я глезиш ама такава коса...честно..не съм виждала..супер е ..леле...браво...много е жива и лъскава...
А същият коментар чух и от мацката дето ме пострига миналата седмица Mr. Green
Ех,ама хич не съм скромна да си призная,че имам косица разкош...мое да няма количество Laughingама качест Laughingот Laughingо е на шест Mr. Green
МойтУ щастие край няма LaughingПохвалих се Laughing

        ..отивам да вА чета,че вий сте са уляли направо с писането Mr. Green Hug

# 616
  • Мнения: 750
Пак ще поръчвам Тричъп ойл обаче...косата става... Crazy
Да споделя че освен тричъпчето ползвам и маски с зехтин и масла на Икаров-жожоба,авокадо,бадемово..микс и пляс на тиквата Laughing Laughing
Купени маски-на Денис жълтата
шампоани-на Фанола ежедневни
балсами-неви измислени Laughing
пия всякакви неща от типа витамини за коса и нокти...и ефекта е БАУ Laughing
Ай стига съм си фалила косицата... Whistling..ми тъй де..като немога да се похваля с вежди и големи джуки..поне косицата да си похваля Laughing

# 617
  • Мнения: 11
Това Тричъпа, индийското олио ли е за косата? Доволни ли сте от него, че имам спешна нужда от хубаво подхранване на косата, смених черното с кестеняво и доста с е изсуши?
Аз сега ползвам бадемово масло и зехтин за косата, дори сег асъм с е намацала с първото.
Иначе и  аз съм от мързеливите, особено последните 2 години, ползвам само солариум за тен и
към него добавям спирала, малко руж и розови глосове или леки червила. Това бази, ФНДТ,сенки и прочее не ползвам.

# 618
  • Мнения: 1 701
А тези олиа, как се отразяват на коса с бързоомазняващи се корени?  newsm78
И аз искамд а си отгледам грива, ама малко ме притесняват олиата. Аз и кристали не ползвам по тази причина. Много ми отежняват и без това тънката коса... Tired

# 619
  • Мнения: 750
Незнам...ама ще поръчам три Тричъпчета да си имам и ги мятам пак Laughing
Боята не ми пада от тях,не ми се омазнява..което ми е важно,щото от Икаров незнам защо обаче на др ден 1 см в корените ми е като на кичури и сякаш не съм я мила три дни Confused
С маслата на Икаров жожоба,бадемово и авокадо...тях меся с малко зехтинче..лекинко усещам че на втория ден съм...да LaughingНо мен не ми пречи защото и без това си мия косата всеки ден,понякога държа два дни..и сега нарочно ще засека три дни да видя пресата как ще държи Laughing
Зарад таз преса ся,пускам косата да расте...досега я режех през два месеца яко...и държа къса черта...ама вече я оставям да си расте...такава права коса от корен не съм докарвала и в салон Crazy Crazy
И пак за тричъп ойл,
Зеринтия,аз лично имам огоромен плюс от него и мислех да спра за да не расте толкова бързо...ама вече съм на друго мение,типично по женски Laughing..като се има предвид че средата на лятото от черна се обезцветих и се направих кестенява Crazy,после ми писна..след месец реших че съм безлична и моя цвят си е черното-пак я мацнах черна...и косицата умрЕ Laughing
Маслата сътвориха чудеса при мен и съм им фен който каквото ще да си говори.И ще си ги ползвам със здраве LaughingА тричъпа така ми живна косата...майка ми вика-ама мамо...таз коса лъщи,лъщи...мале то коса ли е какво е.. Mr. Green
Предупреждавам-мирише странно Whistlingама аз си свикнах...само кучУ неможа да свикне Joy

# 620
  • Мнения: 243
Зеринтия  Hug

Джейн, казвай веднага без бой кой е тоя МОЛ и до кога е промоцията  Sunglasses Едвам ме нави  Mr. Green

Аз днес съм с новия лак- малииииии, не се трая  Joy
Лакирах се и счупих още два нокъта  Tired Кратко трая радостта ми, ама нищо де- пак ще пораснат  Wink

# 621
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Джейн, я кажи тричъпа откъде го взимаш и как процедираш с мазането? С маслата го смесваш, тва го разбрах  Mr. Green После клепеш, ама по цялата дължина или само в корените?! Завиваш с найлон, кърпа...загряваш ли после? Колко време седиш така? Колко често мажеш?
Бахти малкото въпроси, дето ти зададох  Laughing

Ааа, кажи и за пресата повечко..Викаш по-добре от фризьор в салон, а? И мене едва ме нави  Mr. Green

Сонка, бая косище е, гъста, с твърд косъм  Peace Кат мойта, само дето съм къдрава, та положението е "уау" (в по-голяма част от времето в лошия смисъл)  Wink

# 622
  • Мнения: 750
Илиянко,
в мола на Стамболийски бях...незнам,може и др да има.Само да спомена,че имаше една дама с коса... Rolling Eyesкато пружинки ooooh!наказание е това Laughingточно стил афро...не се е къдрила разбира се,нейна си...с едно чукване на пресата,ква коса и вкараха мацката остана ей така Shocked...аз като си тръгвах тя си купуваше пресата Laughing
Моята старата е на Ревлон,дадах 200 лева едно време от ЮАР я взех...и мислех че е убава..ама като е сравня с таз...дъвка да дъвчи Laughingнема я погледна старата... Laughing
Лака ти е брутално як Илиянко Hug

Като заговори за нокти...възможно ли е от тез мацила дет си втривам в картуната да ми действат и на ноктите...баси..всяка седмица режа нокти и то с прилична дължина..че много дера малката ми щерка..та бесно растат... Thinkingхм... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 11:42 от Djane

# 623
  • Мнения: 243
Илиянко,
в мола на Стамболийски бях
Ама из коридорите на МОЛ-а ли беше промоцията или в някой магазин  Mr. Green Казвай бързо да не изтървем прИмоцията  Mr. Green

вЕрно са по 320 долара  Shocked http://www.isobeauty.com/index.php/shop-online/straighteners?pag … amp;category_id=6

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 11:41 от ~Илияна~

# 624
  • Мнения: 750
Джейн, я кажи тричъпа откъде го взимаш и как процедираш с мазането? С маслата го смесваш, тва го разбрах  Mr. Green После клепеш, ама по цялата дължина или само в корените?! Завиваш с найлон, кърпа...загряваш ли после? Колко време седиш така? Колко често мажеш?
Бахти малкото въпроси, дето ти зададох  Laughing

Ааа, кажи и за пресата повечко..Викаш по-добре от фризьор в салон, а? И мене едва ме нави  Mr. Green

Сонка, бая косище е, гъста, с твърд косъм  Peace Кат мойта, само дето съм къдрава, та положението е "уау" (в по-голяма част от времето в лошия смисъл)  Wink
Crazy Laughing
За пресата-в салон като ме изправят и на др ден сутринта като стана в корените имам...чупки некви..и я мия защото изглежда нелепо,уж права а на места .. Crazyгадост...Пресата е фантазия,радвам и се като малко дете.Не съм се вчесвала таз сутрин...само разтърсих глава и съм чисто нова,все едно ей сега съм се изправила Crazy
А инъче вискчо казах по нагоре за нея Hug
За Тричъпчето-аз ползвах така-два пъти в седмицата.Не го смесвах с други масла него.Зехтина смесвах.Та само него-съркам в корените,втривам и разнасям по дължината това което е по корените.Слагам найлонова шапчица и една памучна шапка с джувка Laughingрозова Mr. Green,и си седа така поне 3 часа не по малко.Обикновенно вечер,три часа преди да влезна в банята-мажа.И така си готвя,шетам,папкам,слагам децата да спят и след 3 часа се джаскам в банята.Ако е мързелив деня и си знам че няма да излизам цял ден...се мажа сутринта и си дремя у нас така до следобед...също като го няма мъжо съм преспивала с маслото...с една дума по малко от 3 часа не седя.Не затоплям.
Преди употреба разклати вивето,вътре е едно такова гъсто зелено,отаява се.Адски съм доволна и няма да го спра.Още след първото намазване имах видим ефект.Косицата блести,мека,...абе фен съм му и толкоз LaughingИ косата расте..къв корен праснах за месец не е истина Crazy
Немога да не цитирам и коментара на голямата ми дъщеря миналата седмица преди да се пострижа-Мамоо...косата ти много е пораснала..скоро беше толкова късичка че неможеше да я вържеш дори...сега ква опашка имаш...леле мамоо..как ти е пораснала косата за 3 месецааа..
Повече от доволна съм Sunglasses

# 625
  • Мнения: 750
Илиянко,
в мола на Стамболийски бях
Ама из коридорите на МОЛ-а ли беше промоцията или в някой магазин  Mr. Green Казвай бързо да не изтървем прИмоцията  Mr. Green

вЕрно са по 320 долара  Shocked http://www.isobeauty.com/index.php/shop-online/straighteners?pag … amp;category_id=6

Нъл туй ти казвам..мацката ми вика-да знаеш,ако ти харесва побързай,че няма да сме в промоция дълго,скоро ще са си на реалните цени които са на кутията-гледам 320$ Crazy

А щанда еее...като влезеш от входа хващаш на ляво посока пикадили и там в коридора ще видиш щанда и доста жени насядали да пробват Grinningнеможеш да не го забележиш Hug

# 626
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Откъде го взимаш, зарибяваща жено?  Laughing

# 627
  • Сливен
  • Мнения: 894
Здравейте сладки мързеланки Laughing
От доста време чета темата тайничко, като една видна мързеланка, че то и писането зор Mr. Green Но реших да пропиша заради този  Тричъп ойл Rolling EyesМного ме впечатли написаното от вас.Но имам въпросче, косицата ми е русичка, та има ли вероятност да падне цвета ShockedНо като се замисля щом Djane казва, че на черната й косица няма проблем, значи не би трябвало...
Та малко за мен, видно мързелче съм си.Особенно сега през зимата, като почти през цялото време сме в къщи само кремче, косицата със шнолка и това е Blush
Хубав ден желая  bouquetИ се надявам да ме приемете сред вас, веселко е Hug

# 628
  • Мнения: 750
Откъде го взимаш, зарибяваща жено?  Laughing
От  онлайн магазин ДРОГА лИбоФ Hug

# 629
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Откъде го взимаш, зарибяваща жено?  Laughing
От  онлайн магазин ДРОГА лИбоФ Hug

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт