Ин витро Плевен - 5

  • 75 037
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 737
Момичета, Карамфил извинете Embarassed но съм се заблудила нещо относно цената на Ликопена ето http://www.bilki.bg/index.php?m=320&lang=&cat_bilki=2891 … 3116&bilki_o= от този вземах аз от аптеки Марешки, но действително цената му е малко над 35 лева, а не 10-11 както първоначално бях написала аз Sick Съжалявам, че съм ви подвела малко досежно цената му, но т.к опита ни бе преди около година и нещо съм позабравила някои добавки  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 670
Ето Ви линк с Ликопен в любимият ми сайт
http://www.iherb.com/Lycopene#p=1&sr=1  ooooh!

ето ви и сравнение
от БГ - http://nowfoods.bg/p/Lycopene
и от САЩ - http://www.iherb.com/Now-Foods-Lycopene-60-Softgels/1141?at=0

а най евтиното 10 мг от сайта е http://www.iherb.com/Nature-s-Bounty-Advanced-Lycopene-10-mg-60- … ftgels/32356?at=0
доставката е 4 долара, но се чака
Ако искаш ми пиши на лични за да не спамим тук

А защо ви го изписаха?

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 15:25 от Ivka_com

# 77
  • Мнения: 44
мерси момичета намерих го 60 капсули за 24 лв. Американско е мерси ,че ме уведомихте но вече го поръчах.Лека вечер момичета .хубаво е да се подкрепя ме как вървят при вас процедурите .Аз пия метфогамма,антиоксидант,витамин Е,неофолик мета,прегнъкеар+,омега 3,селен,и вибрамицин.

# 78
  • Мнения: 4 737
мерси момичета намерих го 60 капсули за 24 лв. Американско е мерси ,че ме уведомихте но вече го поръчах.Лека вечер момичета .хубаво е да се подкрепя ме как вървят при вас процедурите .Аз пия метфогамма,антиоксидант,витамин Е,неофолик мета,прегнъкеар+,омега 3,селен,и вибрамицин.

Щом сме в една клиника, няма начин Simple Smile))) Иначе, май всички пием едно и също  Mr. Green за себе си ще кажа само вс изброени от теб, без този вибрамицин  newsm78

# 79
  • Мнения: 483
Десдемонке Вибрамицина е антибиотик.Споко. Naughty

# 80
  • Мнения: 4 737
Десдемонке Вибрамицина е антибиотик.Споко. Naughty

Ох, знаех си аз, че все ще ме сварят неподготвена  Mr. Green Къртиченце  Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 92
голяма съм шматка.цял месец пих фолекулин и лутеин на боарон,а то трябвало да се разтворят под езика.момичета дали въобще е действало нещо,защото сега ги почнах наново на своя глава

# 82
  • Мнения: 44
Ивка, ликопена го пие съпруга ми .Момичета някоя от вас знае ли колко време трябва да пия тези витамини ,забравих да попитам др Емин.Не питах доктора защото незнаех,че др.Рилчева ще лекува съпруга ми 3 месеца .някоя от вас ако пие витамини  поотделно да пише колко време ще ги пие.Мисля да звъна на акушерката да я попитам.

# 83
  • Мнения: 44
Момичета има ли значение пушенето,след като пия витамини .Аз чух от 1 акушерка,че когато започне стимулацията не може да се пуши тогава.Защото аз пуша сега и ако има значение пушенето сега когато пия витамини ,ще ги спра.Колко от вас са при др Емин и има ли от вас  момичета да са вече бременни.Пишете коя от вас какво пие започнали ли сте стимулация и така нататък.

# 84
  • Мнения: 4 737
Ивка, ликопена го пие съпруга ми .Момичета някоя от вас знае ли колко време трябва да пия тези витамини ,забравих да попитам др Емин.Не питах доктора защото незнаех,че др.Рилчева ще лекува съпруга ми 3 месеца .някоя от вас ако пие витамини  поотделно да пише колко време ще ги пие.Мисля да звъна на акушерката да я попитам.

Карамфил, аз ги пия дотогава-докато не ми каже док да ги спра! Т.с до започване на процедура, че и след старта и! Peace
Иначе, това е темата в която всички от клиниките в Плевен споделяме това, което искаме да споделим досежно опита си  Mr. Green За пушенето на цигари ... съжалявам, не мога да отг на въпроса ти, поради факта, че никога не съм и не пуша!  Peace
eveto78 Не съм пила тези лекарства аз Sick А на теб, защо са ти изписани? newsm78

# 85
  • Мнения: 44
Десдемона а метфогаммата също ли пиеш.На теб кои опит ти е.Аз съм за 2 ри. 1 -вия както ви бях казала бе неуспешен в софия .А 2-рия сега ще го правя в плевен при др Емин . Утре ще питам акушерката докога да ги пия.Кога ще започнеш стимулация.

# 86
  • Мнения: 92
изписани са за да ми почиват яйчниците,хомеопатични са-голям съм шемет. Embarassed

# 87
  • Мнения: 168
Карамфил ще се намеся за цигарите-аз пушех до кръвния тест с което не се гордея и което обаче не означава, че и ти трябва да направиш така.Всеки сам си решава. Аз не вярвах, че се е получило нещо, но след като видях положителния тест ги спрях.Трябва ти малко воля и ще успееш да ги спреш.Успех!

# 88
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Здравейте момичета Simple Smile
Бях на преглед при д-р Емин да започнем процедура, но....киста на яйчника. Сега вече чак януари. Яйчниците ми не му харесват, но как да му харесат като имам 4 опита вече (на др. места не в Плевен) Пия витамините, които ми е предписал доктора. Купих си пшеничен зародиш, сусамов тахан(суров) уж да подобря храненето. Имам намален брой антрални фоликули в левия яйчник, а в десния никакви. Имам Хашимото заради което пия лекарства. На всичкото отгоре и миома (ей така за цвят), но д-ра каза че сега тя ми е най малкия проблем.
И така... Надявам се всички да успеем в тази битка Simple SmileУспех!

# 89
  • Мнения: 483
Момичета днес е Ден на Християнското семейство!

Помолете се за здраве и благополучие! Дано на всички се сбъднат мечтите!

 Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт